Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

No, gra zamówiona, opłacona, teraz tylko czekać na Pana Wojciecha, weterana Poczty Polskiej, który niestrudzenie, czy to lato, czy to zima, na swym rowerze-składaku dogina, z torbą pełną listów i paczek :-) No, niezłą ma kondycję, 60 lat, na emeryturę nie chce iść, w dodatku wie co to Neverwinter Nights, bo jak mi kiedyś przyniósł, to zapytał mnie co to jest ^^ Dobra, mniejsza o Panu Wojtku ;-) Grę będę miał w piątek, w najgorszym wypadku w poniedziałek, ale wierzę że Pan Wojciech dostarczy ją w piątek, bo nie chce mi się czekać przez cały weekend na Fable: The Lost Chapters (PC). Jeszcze nie dostałem, ale już się cieszę, powrót do tak wspaniałej gry, czego więcej chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 16:49, Jaki Ganh1 napisał:

Też racja, w końcu ile mamy czekać?

według mnie fable 2 to będzie shit dla tego ze będą strzelby zniszczą one cały smaczek gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Jade Empire, klimat fantasy osadzony w Kraju Kwitnącej Wiśni, również były strzelby, do zdobycia od europejskiego podróżnika, i wcale mi to nie popsuło gry, wręcz przeciwnie, była to bardzo poręczna, choć nie jakaś broń od ownowania każdego z bossów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku, też byłem dość sceptyczny co do wprowadzenia broni palnej, ale potem doszedłem do wniosku, że Molyneux wie co robi i bardzo mile nas zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST TO PROBLEM Z KODEKAMI Z PACZKI K-LITE CODEC PACK.OTO ROZWIĄZANIE:
1. ODISTALOWAC K-LITE CODEC PACK,
2. SKASOWAĆ PROFIL -> profile.bin
(moje dokumenty/my games/fable/saves/twojprofilgry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją Fable - mógłby ktoś mi pomóc?

Gierkę kupiłam dzisiaj, trzy razy próbowałam instalować i za każdym razem ten sam błąd: Przy końcu instalacji, kiedy jest już 100%, ekran instalacji znika (powinno być chyba coś ala "zakończ instalację" z tymi wszystkimi pytaniami o to czy dać ikonkę na pulpit czy nie itp. ale nic się nie pojawia :P). A na pasku startu wciąż jest zakładka Fable instalacja, tylko nic się z tym nie da zrobić - ani nawet wyłączyć. Co więcej ani w menu start, ani w panelu sterowania (dodaj/usuń programy) nie ma śladu po gierce O__o

Uruchomić też nie można bo się pojawia błąd (podany wcześniej przez Aragloina)... Tylko że KLittle Kodek Pack już odinstalowałam i to też nic nie dało xP

HELP !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem duuuużą przerwę z Fable, ale kiedy tu wszedłem, poczytałem to od razu wzięła mnie chęć, żeby znowu zagrać:) Tym razem po stronie całkowitego zła! Przywłaszczę sobie maskę i mieczyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, ja znów mam zamiar, jak gra przyjdzie w piątek bądź poniedziałek (grałem już, i przeszedłem Fable z parę lat temu) od razu po stronie dobra, niczym Strażnik Teksasu czy Rambo, albo Steven Seagall :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 19:11, 332 napisał:

JEST TO PROBLEM Z KODEKAMI Z PACZKI K-LITE CODEC PACK.OTO ROZWIĄZANIE:
1. ODISTALOWAC K-LITE CODEC PACK,
2. SKASOWAĆ PROFIL -> profile.bin
(moje dokumenty/my games/fable/saves/twojprofilgry)

Raczej nie, bo czegoś takiego w życiu nie widziałem. A rozwiązanie znam, ponieważ mój kolega miał identyczny błąd i zainstalował sterowniki omegi i działało bez problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Klite i nie mam żadnych problemów z grą. Może tak jak pisze Aragloin wina leży po stronie sterowników. Ja mam radeona 9600 Pro i najnowsze stery CCC.
PS. Nieco się rozczarowałem na wydaniu Fable''a w XK. Myślałem, że wersje gier na CD już dawno wyszły z użytku i są tylko na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:29, BruceD napisał:

Ja mam Klite i nie mam żadnych problemów z grą. Może tak jak pisze Aragloin wina leży
po stronie sterowników. Ja mam radeona 9600 Pro i najnowsze stery CCC.
PS. Nieco się rozczarowałem na wydaniu Fable''a w XK. Myślałem, że wersje gier na CD
już dawno wyszły z użytku i są tylko na DVD.

Szczerze powiedziawszy kumpel ma wydanie z PK.....ja kupiłem w XK i co!!?? TRZY, powtarzam TRZY z czterech płyt są w .... papierowych kopertach, a pudełko prawie pęka...nie dobrze to CDP zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:35, Nifros napisał:

Jak mam Radeona X800 to jakie sterowniki powinienem zainstalowac? Nie znam sie dobrze
na kompach...

Zainstaluj sterownki omegi do karty graficznej i tyle... jeśli nie pójdzie.. to nie wiem, będziesz musiał wysłać formularz do pomocy technicznej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:48, Nifros napisał:

Mi sie bardziej wydaje ze to cos z moim kompem a nie z gra :/

No to mówię, zainstaluj sterowniki...a z jakiej serii masz Fable??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:58, Nifros napisał:

A "sterowniki omegi" pasuja i do Gforcow i do radeonow?

No do Radeona to na pewno, nie wiem jak z " Dżiforsami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować