Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 23:14, Mac Cry napisał:

Mac Cry- chciałem mieć nick unikatowy, taki, który nie ma nikt (bo wiem, że z reguły często
powtarzają się nicki). Na początku miałem Graco (od mojego nieszczęsnego imienie :) ), ale
dużo osób w necie miało taki nick (nawet ktoś na gram.pl ma taki). Wpadł mi nagle do głowy
pomysł na MacCry. Nie chodziło mi o FarCry, ani o Mac Abrę :) Jakąś tak samo przyszło i zpostało.
Chodziaż na początku był McCry, zdecydowałm się na MacCry (ładniej wygląda). I do tego mało
kto ma taki nick (bardzo unkatowy).

To tak jak z Cyber.P@nki - nikt nie ma takiego nicka. Odkad gram na necie nie spotkalem sie z ''podrobka'' :). BTW - nie wiem czemu znajomi, mniej lub bardziej, smieja sie z mojego ''kryptonimu operacyjnego''? ;) Czy wy tez tam lejecie przed monitorami? Hę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 00:15, CyberPanki napisał:

To tak jak z Cyber.P@nki - nikt nie ma takiego nicka. Odkad gram na necie nie spotkalem sie
z ''podrobka'' :). BTW - nie wiem czemu znajomi, mniej lub bardziej, smieja sie z mojego ''kryptonimu
operacyjnego''? ;) Czy wy tez tam lejecie przed monitorami? Hę? :D


Hehe, nie no aż tak to nie, ale oryginalny jest to fakt... :D
Chociaż zdarzało mi sie roześmiac z kilku nicków tutaj, np w pamięć zapadł mi użytkownik ser pleśniowy :)
Ludzie najpierw wpisują byle co, a potem dowiadują się że xywy nie można zmienić ;]
Powinno być jakies ostrzeżenie przy zakładaniu konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 03:50, Budo napisał:

Hehe, nie no aż tak to nie, ale oryginalny jest to fakt... :D
Chociaż zdarzało mi sie roześmiac z kilku nicków tutaj, np w pamięć zapadł mi użytkownik ser
pleśniowy :)
Ludzie najpierw wpisują byle co, a potem dowiadują się że xywy nie można zmienić ;]
Powinno być jakies ostrzeżenie przy zakładaniu konta...


Mnie interesuje skąd ty masz tą ksywę Budo

Pod jaką ksywą na elderscrolls.phx.pl urzędujesz? Bo człowiek tyle wiedzący o Morrowindzie i Oblivionie powinien tam być zarejestrowany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick jest wynikiem długo czasowej ewolucji :P Zaczęło się od venom_pl ale dość dużo hołoty też miało taki nick. No to pewnego razu, gdy siedziałem w kibelku (serio!) wymyśliłem skrótową wersję veno_pl. Ale jakoś mi nie pasowała. No to zostało ven_pl. Na chwilę obecną nick dalej ewoluuje przybierając formę vn_pl. Jak tak dalej bedę skrócał to mi wyjdzie v_pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick pochodzi z Gry, Gothic. Lecz zawsze w kazdej częsci miałem nadzieje że Baal Namib się pokazę.. chociarz jako namib... Jezeli moznaby zmieniac nicki. To bym postawił jako Namib.
Wiecie gdzie sie podziali wszyscy nowicjusze ? . Wiecie kto to jest ? .. Wszystkich nowicjuszy Beliar opętał i w częsci 2 byli oni poszukiwaczami. Bardzo prawdopodobne. Nie ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl => Właściwie nie wiem, jaki był bezpośredni powód powstania nicka. Lubię filmy, lecz nie jestem fanatykiem ;]
".pl" było od początku, "fanfilmu" używam tylko jak czat/forum... nie toleruje kropek.
Jeśli ktoś chce skracać mój nick, to tylko "ff.pl" lub - od biedy - "ff". Ale nie "FF", bo to często mylone z Firefoksem, a tego nie lubię ;]
Nigdy się nie spotkałem z takim nickiem :)
Nie ma strony "www.fanfilmu.pl", więc nic nie reklamuję. Za to jest coś takiego jak Fanfilm :) http://pl.wikipedia.org/wiki/Fanfilm
Nie kierowałem się tym przy tworzeniu nicka :)

Pozdrawiam wszystkich z kropkami w nickach!
I resztę też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 10.12.2006 o 10:39, fanfilmu.pl napisał:

Pozdrawiam wszystkich z kropkami w nickach!
I resztę też :)


thx za pozdrowienia :p i też pozdrawiam

syriusz.b ---> Nick, który powstał za czasów mojej miłości do książki pt. Chory Portier (czy Harry Potter, nie pamietam...), czyli to było jakieś 4,5 lat temu ... Był to taki "zapasowy nick", a że na gram.pl nie można zmienić nazwy usera to już tak zostało i w sumie od września ten nick zaczął mi się podobać (głównie przez Was, drodzy forumowicze, ponieważ ktoś mi mówił, że kropki są fajne :p) i teraz go używam wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Varras- fanowie Gothica już się domyślili :) ale dla reszty wyjaśniam: Vatras jest magiem wody.Spokojny, opanowany człowiek, dużo wie. Chciałbym być taki, wiec trochę to przerobiłem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 08:45, YahooPL napisał:

Mnie interesuje skąd ty masz tą ksywę Budo


Budo- z japońskiego to "droga wojny", to słowo ma dwa zasadnicz znaczenia- kodeks samurajski (synonim bushido), oraz japońskie tradycyjne sztuki walki.

Dnia 10.12.2006 o 08:45, YahooPL napisał:

Pod jaką ksywą na elderscrolls.phx.pl urzędujesz? Bo człowiek tyle wiedzący o Morrowindzie
i Oblivionie powinien tam być zarejestrowany ...


Na tej stronce mnie nie ma, ani na żadnej innej, czy żadnym innym forum gdzie jest coś o morro :)
A o Oblivionie nie wiem prawie w nic, bo w niego nie gram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Entelarmer to imię, które w mojej powieści nadał sobie główny bohater. Entel czyli przeklęty, jest o też zresztą imie ich boga. Arto łacznik, który jest oancza mniej więcej ntari czyli przez. Z koleri mer to osoba, która robi coś sobie samemu lbu po prostu "sobie samemu", "siebie samego" w znaczeniu negatywnym (np. szkodzić sobie samemu). Całe imię więc tłumaczy się jako: "Przeklęty przez siebie samego"]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia mojego nicku jest dość długa. Jestem fanem Gwiezdnych Wojen, jednak był czas, w którym to się jakoś szczególnie nasiliło i pożyczyłem od kumpla wszystkie filmy z GW, obejrzałem je w przeciągu dwóch dni. Potem zacząłem kompletować gry. Najpierw Jedi Outcast, potem Jedi Academy... Pograłem, poprzechodziłem...

Nadszedł czas, gdy musiałem założyć sobie skrzynkę pocztową. Założyłem, adres zaczynał się na jedi_chris (nieaktualny już): Jedi od rycerzy w uniwersum GW, którym chciałbym (bądź chciałem wtedy być), a Chris od mojego imienia (z angielskiego "Krzysiek"). Potem sprawdziłem, że Onet ma lepszą ofertę jeśli chodzi o skrzynki pocztowe (ładny rok później), a że nie jestem jakimś sztywniakiem, więc chciałem, by moja ksywa była dość luźna, a jednak coś znaczyła. Tak narodził się JayC.

Zwykły zbieg okoliczności sprawił, że przypomniałem sobie o Jay-Z, raperze, który w tamtym czasie, gdy rodziła się moja ksywka, nagrał płytę z moim ulubionym zespołem, [LP], jednak nie wzorowałem się na nim, więc apeluję: wszystkie pozwy o ściąganie z Jay-Z są nieuzasadnione! Od tamtej pory używam tej ksywy w większości serwisów internetowych i w grach.

Jeśli w internecie zobaczycie też gdzieś ksywkę z trzonem AnDre to również mogę być ja (niestety, druga ksywka jest używana również przez kilka innych osób...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 09:29, venpl napisał:

No to pewnego razu, gdy siedziałem w kibelku (serio!) wymyśliłem skrótową wersję (...)


Tja, ja też do wielu inteligentnych przemyśleń doszedłem w łazience ;). A co do nicka - też chciałem mieć coś oryginalnego, niepowtarzalnego i po prostu pasującego do mnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 09:32, Baal Namib napisał:

Mój nick pochodzi z Gry, Gothic. Lecz zawsze w kazdej częsci miałem nadzieje że Baal Namib
się pokazę.. chociarz jako namib... Jezeli moznaby zmieniac nicki. To bym postawił jako Namib.

Wiecie gdzie sie podziali wszyscy nowicjusze ? . Wiecie kto to jest ? .. Wszystkich nowicjuszy
Beliar opętał i w częsci 2 byli oni poszukiwaczami. Bardzo prawdopodobne. Nie ? ;>


tak dokładniej to nie sam Beliar tylko bezimienny smok i powiem więcej to nie jest bardzo prawdopodobne to jest PRAWDA chyba w grze było to powiedziane ze dwa razy a co powiesz na taki nick Car Skay der Bay (jak wszystkie moje ksywki oczywiście nic nie znaczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick się wziął , kiedy graliśmy z kumplami w piłkę nożną ktoś mi powiedział zapodaj do mnie , i tak powstała historia mojego nicku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to tak na prawdę ostry, ale że jest bardzo popularny, to już ktoś ma taki na gram.pl i musiałem dodac imię. Nick się wziął od mojego nazwiska - Ostrowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990 --> mój nick powstał 8 lat temu. :] Na mojego brata w szkole zawsze mówili Moraś, a na mnie młodszy Moraś. Później gdy juz ja poszedłem do szkoły moi koledzy zaczeli na mnie mówić Morąś, a na brata starszy Moraś :] i jakos tak mi do dzisiaj zostało. Ten nick pochodzi od nazwiska,a 1990 to data moich urodzin. Kiedyś miałem również nick Sakul, odwrotnosc imienia Lukas/Łukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick się wziął odemnie sam go wymyśliłem. Spytałem się brata ciotecznego jaki nick by mi pasował no to ja to wszystko w brudnopisie a potem złożyłem nick Saref :). Dla ciekawskich nick powstał z dwóch Sarken i Efaz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować