Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

PEACE22
Xywe wziełem z języka Kanadyjskiego bo po kanadyjsku peace to pokój(pomieszczenie) to tak jak bym miał xywe ROOM22 czy ROM22 bo już nie pamiętam jak się pisze po angielsku pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak "ochrzcili" przyjaciele kiedy w telewizji po raz pierwszy leciał serial "Shogun". O rany, to było 20 lat temu... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż mój nick wziął się od wspaniałego Silent Assassina Tobiasa Repera (zapomniałem jak się pisze jego nazwisko). Niektórzy twierdzą, że mój nick powiązany jest z karabinem AK-47, ale ja nie potwierdzam tej informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerwoman

Moja ksywa wzięła się z Serious Sama: Second Ecounter. Kolega grał pod nickiem Metroman, a ja przerobiłem ją na Nerwoman :P
Czemu Nerwoman? Bo ja mam z natury, że jestem trocszkę nerwowy i jakoś akurat wtedy mi to wpadło do głowi i....tak zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 23:06, nerwoman napisał:

Nerwoman


Trochę mi to przypomina kobietę. I śmiesznie to wygląda.

A ja nazwałem się Radek15, ponieważ mam na imię Radek i mam 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:56, olcia.111 napisał:

Ja "wzięłam" zdrobnienie swojego imienia i nr swojej szkoły


Łatwo się domyśleć skąd pierwsza część nicku się wzięła ale z tym numerem to już byłoby ciężej ;)
Witaj na forum ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flash606 Słowo "flash" zwróciło moją uwagę, gdy przeglądałem słownik w celu odrobienia pracy domowej. A 606 miało być początkowo 666 ale postanowiłem (czytaj: zmądrzałem) nie przesadzać. Mam zamiar być na gram.pl jeszcze dość dłuugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Nick pochodny od znanej kompanii/koncernu kolejowego, jednego z najbardziej zasłużonych, bogatych i znanych na świecie. Dla niego wyprodukowano jeden z największych parowozów świata UP BIg Boy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piciambeer

Ksywka z Big Brothera - "Picia" [stare, nie-dobre czasy...] A ''''mbeer'''' doszło ot, tak;P Po prostu w pewnym momencie wszędzie w necie zacząłem się tak podpisywać:) UWAGA: "beer" nie mówi prawdy!! Mam 15 lat i żyję zgodnie z prawem!!!:D Razem ładnie brzmi. Na co dzień jestem "Picia" "Piotrek" "Piotr" "Piotruś" "Fajfus"[ehh...] i tak dalej, i tym podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poszperałem w wymowie języka Angielskiego i mo nick wziął się od wyrażenia: A z kąd? poprostu niektóre głoski mają dwa brzmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bezimienny15
nie trzeba chyba tłumaczyć ...
ale dla osób oderwanych od rzeczywistości:
główny bohater serii gothic. kilkakrotnie uratował świat.
15 to oczywiscie moj wiek
wystarczy pogłówkowac i domyslicie sie że jestem fanem gothica
na codzien posluguje sie innym przezwiskiem ale nie bede pisal bo to żenada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobe92
Hmmm.. kobe to z dwóch powodów:
1. Lubię Kobe''go Bryanta
2. Mam na imię Kuba, więc trochę pasuje:)
A 92 to rok mojego urodzenia. Kiedyś posługiwałem się jeszcze innym nickiem, ale to stare dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryan Kam

Od szeregowca ryana wział sie moj nick . jak pierwszy raz zobaczyłems ten film to sie w nim zakochałem
kam od mego imienia Kamil

Acsont super avek :) Jak mnie pamieć nie myli czyżby z WoW -a ale choodzi o strategie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steven8

Wzięło się to od mojego ulubionego klubu piłkarskiego FC Liverpool, a tak dokładniej od mojego ulubionego piłkarza Stevena Gerrarda. Gra on z numerem 8. Stąd Steven(Jego imię) i 8 (numer na koszulce). Nawet na imię do bierzmowania wziąłem Gerard :P Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pewnego słonecznego dnia usiadłem przy kompie i wymyśliłem "Riverex", sam nie wiem czemu. Po prostu takie miałem natchnienie i tak już zostało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować