Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #28: Jak nazywał się pierwszy aktorski film na podstawie gry wideo?

61 postów w tym temacie

Prościzna :-) Co prawda, paru tytułów nie znałem, ale gdy zobaczyłem ten jeden, nawet nie czytałem dalej :] I pomyśleć sobie, że tylko 19% o tym wiedziało! A obrazek jak zwykle powalający :-D Jak zawsze optymistyczny.. Pewnie chce teraz nakręcić film na podstawie dodatku do WoWa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelałem i oczywiście nie trafiłem. :P
Film (po obejrzeniu trailera) wygląda zachęcająco... Ciekawe, gdzie można by go jeszcze zdobyć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[M]. Pamiętam ten film. Postawiłem na [M] i się udało. Ostatnio chyba na discovery leciał program poświęcony historii gier i było tam wspomniane o filmie na podstawie [M].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś spojrzał na mój nick, załapałbyś aluzję... Ale nie, lepiej prawić jakieś zupełnie niepotrzebne wykłady nt. historii gier i kinematografii... Ale jeśli Cię to pocieszy - tak, jesteś najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:26, Lesz3yk napisał:

Gdybyś spojrzał na mój nick, załapałbyś aluzję... Ale nie, lepiej prawić jakieś zupełnie
niepotrzebne wykłady nt. historii gier i kinematografii... Ale jeśli Cię to pocieszy
- tak, jesteś najlepszy.


Que pasa? To po uj się pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:05, Luk Zombi napisał:

Que pasa? To po uj się pytasz?


Chciałem zakończyć ten wątek, ale skoro się upierasz... Troszkę bardziej łopatologicznie. Nie chodzi mi o to skąd znałeś odpowiedź, tylko skąd wiedziałeś, że "Kto nie wiedział ten leszcz". Tak, nie znałem odpowiedzi. Teraz spójrz na moją ksywkę. Wszystko jasne? ;p

Z mojej strony koniec OT. Przydała by się opcja prywatnej wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować