Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

/.../
Oh For God''s Sake, have they all gone insane?!
Nie wierzę, że Jezza tak po prostu powie do Hammonda, Maya i Wilmana (dla niezoriętowanych: producent TG): "It''s over, mates", wsiądzie do Gallardo i odjedzie. Zrobił to w 2001 roku, ale okazało się że program nie może istnieć bez niego (Oglądalność z 6 Milionów w UK spadła do 3!), a i on sam tęsknił za tą robotą. Nawet jak odejdzie, to i tak wróci. A jak nie, fani zrobią mu sajgon w ogródku! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:13, Michał Raven napisał:

Przed chwilą to przeczytałem i jestem zdruzgotany. Nie mogę uwierzyć, żeby to był koniec najlepszego
programu telewizyjnego o samochodach...Jednak wiele się tutaj rozbija o koszty programu, rzekomo
koszt jednego odcinka to 500 000Ł, tak więc ponad 3 mln zł. Jednak mam nadzieję, że to nie koniec TG...

Jednak nie ma tak źle ;)
Właśnie przeczytałem to: http://film.onet.pl/0,0,1501711,wiadomosci.html
Z informacji tej wynika, że do jakiejś ugody jednak doszło :) Najprawdopodobniej chodziło o pieniądze bo jak mówi stare przysłowie "Jak nie wiadomo o co chodzi ..."
Prawdopodobnie był to mały szantaż ze strony Clarksona - wiedział, że może zażądać dużo (niebezpieczna praca, sztandarowy program BBC, rekordowa ilość widzów) to i rekordowa gaża powinna być - należy się chłopakom bo wykonują kawał dobrej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jeaaa! :D Fani się cieszą, Clarkson też (a kto by się nie cieszył :P) i jest git! Zapewne "Sunday Mirror" znów zamieści zdjęcia Clarksona leżącego na plaży podpisując to "Brytyjski dziennikarz Jeremy Clarkson świętował na Barbados swój wart 1 000 000 funtów kontrakt z BBC, mieszkając w Sandy Lane gdzie nocleg kosztuje 8 000 funtów!" okraszając to wszystko nagłowkiem "Pot Gear!". Na co Clarkson zaśmieje się im w twarz, a następnie dla poprawy i tak dobrego humoru wyleje szampana na Piersa Morgana. Powtórka z rozrywki? Może być, tylko zróbcie nowe odcniki! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z emisją odcinków na TVN Turbo? Jakieś nowe informacje? Wciąż pamiętam te reklamy "nowe odcinki już w styczniu"... kurczę, mogli powiedzieć, że chodzi o 2008 rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczenie zamieszania wokół kolejnej serii TG jest bardzo proste: Clarksonowi kończy się kontrakt z BBC. :)
Nowy kontrakt = większe pieniądze, stąd gra Clarksona na łamach swojej rubryki w The Sun i sprzeczne informacje z BBC. Nowy kontrakt został (lub zostanie wkrótce) sfinalizowany i sprawa się wyjaśniła.
Oczywistym jest, że wolą zarówno BBC, jak i Jeremy''ego nie jest zarżnięcie kury znoszącej złote jaja (9 sezon TG miał najwyższą oglądalność ze wszystkich, ostatni odcinek sezonu miał najwyższą oglądalność spośród wszystkich programów BBC od... 10 lat!).
Osobną sprawą jest to, że ekipa TG musi opuścić dotychczacowe miejsce zdjęć (tj. hangar i tor wyścigowy), ponieważ kończy im się dzierżawa, a miejsce to jest już przeznaczone na osiedle mieszkaniowe. Więc kolejny sezon TG będzie już kręcony w innej lokalizacji. Oczywiście to też może się przyczynić do jego opóźnienia - w końcu znalezienie nowego toru to nie bułka z masłem.

No i cała tablica Power Laps idzie do kosza. ;) Chyba że na nowym torze producenci urządzą Stigowi tygodniowy maraton z wszystkimi testowanymi uprzednio wozami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 14:34, mike91 napisał:

Huurra! zapowiedziano nową serie TG w TvnTurbo od 7 kwietnia . chodzi rzecz jasna o serię po
wypadku Hammonda. zapowiedz można obejrzeć w TVN Turbo.


No to genialnie:) Czyli wiem co będę robił 7 kwietnia.. I mam nadziejęże nie będą ciąć odcinków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie pojawił się pierwszy odcinek Top Gear w nowej serii na TVN Turbo! :D Muszę przyznać, że odcinek był bardzo fajny. Najlepsze było powitanie Hammonda. :P I w ogóle ten odcinek mi się bardzo podobał - ciekawe rzeczy prowadzący robili. A na koniec pokazali wypadek Hammonda. Trzeba przyznać, że nie wyglądało to zbyt przyjemnie.
Ale co ja Wam będę gadał. ;) Najlepiej będzie, jeśli sami zobaczycie ten odcinek. :P Ja tu tylko chciałem wszystkim przypomnieć, że nowa seria na TVN Turbo się właśnie zaczęła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 12:33, WorldWar3PL napisał:

Mów lepiej kiedy jest powtórka a nie tutaj tak komentujesz, że aż czerwony z zazdrości się
robię :)

Na przykład dzisiaj o 18:00 albo jutro o 13:00 lub 21:00 (akurat po Skazanym na śmierć). :D Top Gear na TVN Turbo ma to do siebie, że dają nowy odcinek raz na tydzień (po raz pierwszy w soboty o 10:00), a potem przez cały tydzień to powtarzają. :P Więc wystarczy, że weźmiesz do ręki program telewizyjny i sobie znajdziesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. :P
Miłego oglądania życzę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Top Gear wymiata, to jest najlepszy program motryzacyjny jaki znam. Dzisiaj oglądałem sobie jak drogę budowali kozaki z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre było, jak po obejrzeniu wypadku Hammonda Clarkson mówi: "Pamiętajcie- prędkość zabija", a Hammond zdziwiony, założę się, że chciał powiedzieć: "Ale ja żyję!!" :D A co było na samym początku, zanim zaczęli robić tą drogę, bo przegapiłem pierwszy kwadrans??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 12:38, WorldWar3PL napisał:

A no dziękuję serdecznie...

Nie ma za co. :P

Dnia 07.04.2007 o 12:38, WorldWar3PL napisał:

... To ktoś ma wehikuł czasu? ;-)

Ja nie mam, ale wydaje mi się, że ktoś z Top Gear''a już zdążył coś takiego wykombinować. :D Ha, trzeba było pilnować premiery nowej serii. :P Teraz będziesz musiał kilka godzin sobie poczekać na ten wspaniały odcinek. :) Ale naprawdę warto czekać.

Gesio - Ja też twierdzę, że to najlepszy program motoryzacyjny. :D A ten fragment z budowaniem drogi był świetny. Szczególnie przypadły mi do gustu "przemowy" Jeremy''ego. :P W ogóle ten odcinek taki wyjątkowo wesoły i sympatyczny był. Bardzie niż zwykle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu załapałem się na tę powtórkę... cóż mogę rzec - odcinek genialny. Zrobili z Hammstera bohatera co wprowadziło go w małe zakłopotanie, ale i tak było fajnie.. ;-)
"To nie jest koniec! To nie jest początek! To nawet nie jest początek końca !" - przemowy Jeremy''ego rozwalały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu TVN mnie zaskoczył ! Myślałem, że 9 serię puszczą gdzieś na jesieni, a tu proszę. Niestety ten odcinek był pocięty, jak wszystkie inne z TVN Turbo (BBC daje za granicę skrócone wersje :-/ ). Wycięli gwiazdę w Lacetti i przejazd XKR po torze (czas 1:34.7). Swoją droga zachwyciły mnie ujęcia w materiale o Jagu, ale to już normalka w TG.
Wypadek Hammonda: wyglądało to... dziwnie. Najlepsze było, jak siedząc w Vampire rzucił: "Prawdopodobnie spowoduje największy wypadek samochodowy, jaki widzieliście" :D. No i wykrakał.
Roboty drogowe byłe niezłe, choć nie za ciekawe. JC potrafi wkurzyć innych (Mrs. Tacher !!!). Nie bardzo skumałem, o co chodziło z tym przyciskiem awaryjnym w kamieniołomie, ale Hammond nieźle za to oberwał.
Ogólnie odcinek fajny, ale TG powinno być bardziej motoryzacyjne. Teraz robią sobie jaja ze wszystkiego. Na szczęście następne odcinki tej serii są lepsze... Może nie będę zdradzał co w nich będzie, chociaż prawdopodobnie i tak już wszystko wiecie.

PS. Opisy WSZYSTKICH odcinków TG znajdziecie tutaj: http://www.petrolhead.pl/top_gear/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować