Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lepszej machinimy dzisiaj nie obejrzycie

100 postów w tym temacie

Filmik świetny, choć widziałem go już wcześniej. Moim zdaniem kiepsko dobrana muzyka. Co zaś do gameplay''a to akurat WoW ma najlepszego ze wszystkich mmo. Rozumiem że komuś może się grafika cukierkowa nie podobać ale gameplay ? Mistrzostwo świata, czego najlepszym dowodem jest od 4 lat rosnąca liczba graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 08:32, Fenrisulfr napisał:

Filmik świetny, choć widziałem go już wcześniej. Moim zdaniem kiepsko dobrana muzyka.

Zdecydowanie się zgodzę - bardzo słabo się muzyka ma do tego co oglądamy i raczej przeszkadza niż pomaga cieszyć się videłkiem. Dobrze jest sobie wyciszyć dźwięk i włączyć w playerze muzykę z LotRO lub 300 ;)

Dnia 29.12.2008 o 08:32, Fenrisulfr napisał:

Co zaś do gameplay''a to akurat WoW ma najlepszego ze wszystkich mmo. Rozumiem że komuś
może się grafika cukierkowa nie podobać ale gameplay ? Mistrzostwo świata, czego najlepszym
dowodem jest od 4 lat rosnąca liczba graczy.

Zgodzę się co do grafiki, choć to kwestia gustu. Zdecydowania zaś zaprotestuję przeciwko jakości gameplay''a który może się wydawać ''najlepszy'' co najwyżej w osobistym odczuciu. To też jest kwestia gustu, podobnie jak muzyka z filmiku w temacie lub grafika w WoW. Wyobraź sobie, że są tacy dla których WoW jest zwyczajnie nudnym ogłupiaczem dalekim od czegokolwiek co chcieliby w MMO doświadczyć - ja się do tego grona zaliczam na przykład ;)
No i jeszcze kwestia liczby graczy - to naprawdę nie dowodzi jakości gry, co najwyżej świadczy o sukcesie marketingowym. A to zupełnie co innego niż jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołowi reżyserzy z Hollywood mogliby się uczyć. ;)
Poważnie, film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jedyny minus to muzyka, kiepsko tu pasuje, choć sama w sobie jest całkiem fajna.
Akrobacje jak w Prince of Persia, Assassin''s Creed, czy Matrixie. Po prostu miód!
Na prawdę, kawał oszałamiającej roboty! BRAWO !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej szczeny z podłogi nie zbierałem. Filmik dobrze zrealizowany, ktoś się musiał nieźle przy nim narobić (albo i nie). Cały klimat i rozrywkę z oglądania psuje ta beznadzieja muzyka, która to ni w kij ni w oko w ogóle nie pasuje oraz sama w sobie jest nieteges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry filmik. No po prostu mistrzostwo tym bardziej że jeden człowiek to zrobił.

PS.
Fenrisulfr ilość graczy nigdy o niczym nie świadczy. I nie bez celu to się rymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik świetny ;O Dawno nie oglądałem tak świetnej machinimy. A muzyka... mi się podoba, dobrana do akcji w porządku ;)

@Kafar - nie rymuje się oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wykonania to Azerothian Super Villians czy Red vs. Blue jako machinimy oraz wykorzystaniem silnika gry - się chowają... Oo
W sumie, to już mamy zwycięzcę do Machinima FilmFest(w kwestii wykorzystania engine). Jeszcze percula dorobi następny, to będzie też cud, miód pewnie... :)

btw Z tą muzyką, to dla mnie po prostu trochę zła kolejność, ten ostatni utwór z "Hide n Seek", powinien być grany na początku w sumie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, szkoda że Blood Elfka nie "zbiła" celu... Jeden z niewielu przykładów jakichkolwiek dzieł, w których magowie nie są miotającymi zaklęciami, pomarszczonymi staruszkami z wadą wymowy. A pan Rogalik laami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne wykonanie :D. Niektóre ruchy tego asasyna godne Księcia Persji. Z chęcią obejrzałbym tego typu film w wersji pełnometrażowej, podłożone głosy itp. Jedyne co mi się nie spodobało to ta muzyka. Rzeczywiście jakaś taka nie bardzo dobrana do akcji. Kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować