Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2009 o 22:48, MaccCry napisał:

True. Duża większość facetów posiada taką słabość, podobnie jak ja, dlatego staram się
być szowinistyczną świnią, seksistą i ogólnie chamem, co często widać i na forum ;]

O dziwo ani ta "dobra" ani ta "zła" postawa nie popłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 23:02, DonSzabla napisał:

Ja też jestem lekko zawiedziony. Ale i tak szacunek za odwagę ;)

Ależ naturalnie. ;D Z tego co rozróżniam w tych pikselach, to pacjent większych obrażeń nie odniósł. Cóż, jak widać - grunt to dobrze chwycić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 23:05, Bartex69 napisał:

Stawiam,że popłaca-Wiem co mówię.

Życie czego innego mnie nauczyło... Ale to tylko moje zdanie (a może nie tylko?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 22:59, Kardithron napisał:

> Petarda w zębach:
> http://www.youtube.com/watch?v=zUMW2K3DcOc
> PS: Mistrz!
Spodziewałem się gęby w strzępach, ale to chyba były korsarze z niższej półki. :D


U mnie kumpel był tak zdolny że w halówkach z cieniutka podeszwą postanowił sobie stanąć na trzy podpalone korsarzyki, miałem polew nieziemski bo mówiłem mu "jełopie to nie są zimówki ani glany wojskowe" i mówiłem że poczuje odczucia co najmniej niekomfortowe [mówiąc krótko jebiące pieczenie i szczypanie =P]

Ale niektórych odpałów nie nauczysz =P

Nie mniej:
Korsarzyki - 9.99
Halówki - 109zł
Jego 20 minut skakania na jednej nodze - bezcenne =P

Wcale bym tez nie był zdziwiony jak by mu buciora od spodu przedziurawiło, ale jednak halówki nike mocna firma, przetrwały w zasadzie bez szwanku =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja pocieszę samotników i dodam wam otuchy ,że 2 lata temu spędziłem sylwka grając w CS''a ;d a teraz jakiś pokłócony z panną jestem chociaż .. nie wiem o co jej biega ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 23:28, mlynar911 napisał:

To ja pocieszę samotników i dodam wam otuchy ,że 2 lata temu spędziłem sylwka grając
w CS''a ;d a teraz jakiś pokłócony z panną jestem chociaż .. nie wiem o co jej biega
;d


Tak to jest z kobietami. Już tylko ponad pół godziny do wymarzonego 2010...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 23:19, Pietro87 napisał:

U mnie kumpel był tak zdolny że w halówkach z cieniutka podeszwą postanowił sobie stanąć
na trzy podpalone korsarzyki, miałem polew nieziemski bo mówiłem mu "jełopie to nie są
zimówki ani glany wojskowe" i mówiłem że poczuje odczucia co najmniej niekomfortowe [mówiąc
krótko jebiące pieczenie i szczypanie =P]

Ale niektórych odpałów nie nauczysz =P

Ałć.

Już przychodzą mi na myśl moje stare podwórkowe znajomości i hardcore''y, wpakowujący korsarze do rur wydechowych. =) Nie znam zbyt wielu petard-menów, ale są na moim osiedlu ludzie, którzy z sylwestrowego użytku materiałami wybuchowymi robią naprawdę... różne rzeczy. :D Koniec końców, do wrzucania korsarzy w portki jeszcze nie doszło (chyba...?).
A firma, fakt, może być mocna, choć z samymi butami to już różnie bywa. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 23:28, mlynar911 napisał:

To ja pocieszę samotników i dodam wam otuchy ,że 2 lata temu spędziłem sylwka grając
w CS''a ;d a teraz jakiś pokłócony z panną jestem chociaż .. nie wiem o co jej biega
;d


Nikt nie zrozumie kobiet, ot co. Pytasz się co jej jest a ona mówi że nic. A potem się dziwi człowiek że relacje popsute bo nie zgadł (!) o co jej chodziło. Kobieta logiki się nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że czasem ani postawa miła ani ta, która ty praktykujesz względem płci przeciwnej (no i ja też właściwie) nie popłacają. I to i to nie przynosi ze sobą nic konkretnego :P

A to, że życie mnie nauczyło, że jednak lepiej być su***synem to tylko dlatego, że będąc społecznościowcem możesz się przeliczyć i dostać przez to mocno po dupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 23:33, ZO_S_O napisał:

A to, że życie mnie nauczyło, że jednak lepiej być su***synem to tylko dlatego, że będąc
społecznościowcem możesz się przeliczyć i dostać przez to mocno po dupie :P

Sku*****nem to akurat niekoniecznie, ale jestem miły i asertywny (bynajmniej się staram). Manipulować jednak sobą nie daję i twardo stąpam po gruncie.
To tak z mojego nastawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mi zawsze ten tekst się podobał:

Mężczyźni nie rozumieją kobiet, one siebie też nie rozumieją. Tylko geje je rozumieją, więc dlatego są gejami. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować