Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

No ja też właśnie wstałem, wszystkiego dobrego życzę! Wypasionej edycji goty nv, brak drmów i blokad regionalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh Wszystkiego najlepszego.. Przed chwilą co wstałem xD
Podobnie jak Laid i Budo <--- widać, że też upojną noc mieli :P
mnie lekko suszy ale 2 browarki załatwią sprawę
Jak najwięcej nowych gier w nowym roku eeee co jeszcze. A i jak najwięcej zatraconych godzin w grach :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale mi się nie nudzi, tylko mam wrażenie, że robię się już mentalnie stary i zgorzkniały, a na dodatek ostatnio doszedłem do wniosku, że CD-Action jest do bani, a życie praktycznie samymi tylko grami to głupota ;). OK, rozumiem, branżowe pisemko to branżowe pisemko, a nie o wszystkim i o niczym, ale czasami zamykanie się na grach to duży błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 15:57, Demagol napisał:

Wcale mi się nie nudzi, tylko mam wrażenie, że robię się już mentalnie stary i zgorzkniały,
a na dodatek ostatnio doszedłem do wniosku, że CD-Action jest do bani, a życie praktycznie
samymi tylko grami to głupota ;). OK, rozumiem, branżowe pisemko to branżowe pisemko,
a nie o wszystkim i o niczym, ale czasami zamykanie się na grach to duży błąd.

Tez i tak można. Ale nie mogłem wymyślić nic hmmm "względnego" w życzeniach więc dałem te z grami :-)
z mojej strony EOT bo już chyba off się zaczyna robić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Nowego 2012 roku !!!
Zdrowia Szczęścia pomyślności dla całego gramu oraz użtykowników tych bardziej jaki i mniej aktywnych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz spełnienia marzeń, aby ten rok był lepszy od poprzedniego i przyniusł spełnienie wszystkiego czego nie udało się zrobić w 2011 roku.

Sorka za spóźnione życzenia ale wczoraj byłem u kolegi i mocno popiłem więc nie byłem wstanie nic napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie otworzyć peleton tegorocznej parady sylwestrowych samotników :)
U mnie standard, jak co roku nie celebruje sylwestra w tradycyjny sposób.

Jeśli o mnie chodzi, rok 2012 zapisze się złotymi zgłoskami na kartach historii mojego życia:
Zdałem prawko, skończyłem liceum, zdałem maturę, miałem długie wakacje, zarobiłem sporo hajsu, zrzuciłem 32kg, rozpocząłem studia.

Sylwestra spędzę grając w Darksiders II. Kupiłem sobie serowe cheeosy i dwa piwka. Jest grubo.

A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie wyjąć wzmacniacza z szafy, żeby powkurzać sąsiadów. xD
Poza tym to dziwne, ale mam ochotę pograć w WoWa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam koreański kanał przez internet, robię pizzę i zaraz pewnie będę dalej rąbał w BioShock 2. Czyli Sylwester pełną gębą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż, ja w tym roku również zostaje w domu. Strasznie sie z tym czuje, bo moje plany w ostatniej chwili sie spieprzyły i nie udalo mi sie juz nigdzie wkrecic :P Teraz surfuje bo internecie czytajac... wszystko :D
Zaraz znajde chyba plytki i odpale Władce Pierscieni :p

FratelloAgito - Ja w tle mam wlaczonego Wowa, ale jakos mi sie nie chce w niego grac :P

Dobrze widziec, ze nie jestem sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 18:33, Muradin_07 napisał:

Ja oglądam koreański kanał przez internet, robię pizzę i zaraz pewnie będę dalej rąbał
w BioShock 2. Czyli Sylwester pełną gębą :D

Bioshock 2 nawet w miarę klimatyczny pod sylwestra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem, ale mi się wziął zawiesił w pewnym momencie, a save mam dosyć daleko. Chyba nawet mam dwie siostrzyczki do tyłu :/ Ale co tam: mam czas to sobie mogę to wykończyć, a swoją drogą włócznia z rakietą daje dużo radochy jak się strzela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 18:40, Muradin_07 napisał:

Dzisiaj grałem, ale mi się wziął zawiesił w pewnym momencie, a save mam dosyć daleko.
Chyba nawet mam dwie siostrzyczki do tyłu :/ Ale co tam: mam czas to sobie mogę to wykończyć,
a swoją drogą włócznia z rakietą daje dużo radochy jak się strzela :D

Ja zawsze lubiłem moment kiedy tatusiek kręci się gdzieś niedaleko a nawet wokół ciebie i jeszcze nie wie że zaraz go zaatakujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sam mnie atakuje jak za długo się kręcę po Siren Alley. Ale jakoś tak ten etap jest zrobiony, że dużo czasu spędzam na zdobywaniu Adamu (ciężko jest się niekiedy tam obronić, raz mi tatusiek pomógł) plus ciągły problem z amunicją i kasą. Ale od jakiegoś czasu kasy mam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Sylwka ustawił papa :) Muszę go odwieść do Radomia z moich pięknych rejonów Podkarpacia . W sumie to spędził bym wieczór spiąć albo gapiąc się w monitor więc może i lepiej .... Z drugiej strony się człowiek nasłucha uwag na temat ,,szybkiej" jazdy itp. Żyć nie umierać ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plan wieczoru:

Skończyć 1 Projekt
Skończyć 2 Projekt

Obejrzeć prze rok 10 minut nowego roku o 12.

Zagrać 2 gierki w DOTA 2 i do wyra :)

------------
Dzisiaj rano(coś koło 12 ) jakiś młody dupek wrzucił mi petardę przez okno - skończyło się na obiciu twarzy, 300 zł rekompensaty od rodziców szczyla w zamian za nie wzywanie policji.


Nieodpowiedzialne małoletnie g*** nie powinno mieć dostępu do petard mocniejszych niż kredki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować