Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Warhammer 40,000: Dawn of War II Edycja Kolekcjonerska

59 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2009 o 20:55, WoytaZ napisał:

Też zamówiłem Niszczyciela. Wyszedłem z założenia, że w razie czego anuluję zamówienie
i już :D
Swoją drogą, ciekaw jestem ile sztuk tego "EK" było.


Trzy. Zestaw snajpera to była podpucha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:46, Wielki Bubba napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić co daje ta EK ? Jakiś wyjątkowy wygląd dla jednostek, czy o co
chodzi ?

w EK możesz zabić imperatora :>

pewnie jakaś misja ukryta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A żeby was CDP spalili na stosie za takie bluźnierstwo! Jak można chcieć zabić Imperatora?!

Anyway... Taka trochę... biedna ta pseudo EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taka EK nie EK cos ala PoP tylko ze tamto było od cenego i bylo exclusive i nie nazywało sie EK, ale wiadomo co dystrybutor to inne pojęcie tegoż określenia.
Z informacji innych wielka wiadomość a wszystkich egzemplarzy może było z 20 bowiem gdy wszedłem tam lekko po 20 to nie można było już tego zamówić....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Nakład wyczerpany'' w dwie godziny? Wolne żarty, podejrzewam kolejny zawał serwerów gram.pl. A jeśli to prawda to okazuje się, że zawartość EK to jedyna słaba strona wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:31, Graffis napisał:

''Nakład wyczerpany'' w dwie godziny? Wolne żarty, podejrzewam kolejny zawał serwerów
gram.pl. A jeśli to prawda to okazuje się, że zawartość EK to jedyna słaba strona wydania.


E-e to raczej nie serwery. Było tego mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2009 o 20:51, Jaracz napisał:

A, oczywiście jeszcze metalowe pudełko (ale to już niestety nie do gry) w którym będziesz
mógł trzymać szmaty do podłogi.


hmm... może będzie miało +2 ward save''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ściema na całego, jak ktoś śmie coś takiego nazywać Edycją Kolekcjonerską?
To powinno mieć nazwę Edycji Specjalnej.

Rany Boskie, dlaczego nikt jeszcze nie skorygował tego "zniszczenia Imperatora"??

Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, ja tam bym Imperatora chętnie poniszczył, co tam. ;)

Nic się już nie ostało, ale chyba nie ma co żałować. Może i cena jak na EK bardzo niska, ale zawartość tez nie wyjątkowa - kilka plików więcej na DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:50, Konował napisał:

Rany Boskie, dlaczego nikt jeszcze nie skorygował tego "zniszczenia Imperatora"??

Żałosne.


Zależy z czyjego punktu widzenia. Jeśli autor newsa jest prawdziwym wyznawcą chaosu jedzącym khorne flakes na śniadanie to prędko tego nie poprawi (z własnej woli) :). Swoją drogą biednie że takie rzeczy teraz się do EK wkłada skoro można by je jako bonus po premierze do ściągnięcia dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 22:16, Misiekow napisał:

Zależy z czyjego punktu widzenia. Jeśli autor newsa jest prawdziwym wyznawcą chaosu jedzącym
khorne flakes na śniadanie to prędko tego nie poprawi (z własnej woli) :).


"Twoim zadaniem będzie zniszczenie Imperatora i ochrona ludzkości." - tyle że wyznawcy chaosu niezbyt ochraniają ludzkość :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 22:14, menelica napisał:

jeźeli dobrze pamiętam to imperator był nieśmiertelny:)


Tak wygląda ten nieśmiertelny. ;D Wystarczy odłączyć parę rurek i po kłopocie. ;)

20090114223601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co "sokole oko" lubi najbardziej. Dobry pancerz, karabin snajperski i strzelba, a więc wszystko co przyda się w precyzyjnym rażeniu przeciwnika na odległość.

eeee... chyba kogos poniosla fantazja, po cholere snajperowi/zwiadowcy "dobry pancerz" ? to nie on na klate przyjmuje ataki wrogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować