Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 18:44, Budo napisał:

/.../

Nie mają chyba za co przepraszać, raczej nie za to, że ludzie inaczej zinterpretowali
newsa- masz napisane- najpierw zgłaszanie kandydatów, a potem kampania, w czasie której
oddajemy głosy. Nielogiczne to, ale mają prawo, czyli kampanię wszyscy powinni zaczynać
już teraz, bo pewnie ponad połowa userów odda głosy w parę godzin po ogłoszeniu kandydatów.
Wg mnie powinno być tak- zgłaszanie kandydatów, kampania, cisza, wybory.


Również jestem za tym. Po co robić kampanię, skoro głosy większość odda już pierwszego dnia? Heh. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:52, Deejay napisał:

nie wiem czy dobrze rozumiem... tam się zgłasza samego siebie czy jakąś inną osobę?

Hmm, rok temu nie można było siebie zgłaszać, a z tego co czytam w przypiętym poście, wnioskuję, że formularz wypełnia szef sztabu, czyli nie kandydat.

Osobiście, nie za bardzo wiem, jakie dokonania można mieć na forum... Rozumiem, że ktoś, komuś pomógł, ale przecież nie można tego robić w każdym temacie i to tak, aby Cię wszyscy pamiętali. I tak większość będzie się kierowała wyłącznie sympatią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:59, rick90 napisał:

> nie wiem czy dobrze rozumiem... tam się zgłasza samego siebie czy jakąś inną osobę?

Hmm, rok temu nie można było siebie zgłaszać, a z tego co czytam w przypiętym poście,
wnioskuję, że formularz wypełnia szef sztabu, czyli nie kandydat.

no niby tak, ale jest to sztab kandydata, czyli tak jakby on sam się zgłaszał... już się domyślam ilu kandydatów będzie... ;)

Dnia 25.01.2009 o 21:59, rick90 napisał:

Osobiście, nie za bardzo wiem, jakie dokonania można mieć na forum... Rozumiem, że ktoś,
komuś pomógł, ale przecież nie można tego robić w każdym temacie i to tak, aby Cię wszyscy
pamiętali. I tak większość będzie się kierowała wyłącznie sympatią. :P

zapewne... dlatego wygra ten, kto ma najwięcej postów, czy udziela się w najpopularniejszych wątkach (loża, obywatel, czy mafia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na czym tak właściwie kampania polega? Bo rozwieszanie plakatów na mieście jak rozumiem odpada? q= I czy taki gramowicz roku coś ma z tytułu tytułu? [Oprócz, rzecz jasna, piekielnej satysfakcji]
[Nigdy nie miałam okazji takich wyborów obserwować/uczestniczyć, stąd moje naiwne pytania q= ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 22:49, Calia napisał:

A na czym tak właściwie kampania polega? Bo rozwieszanie plakatów na mieście jak rozumiem odpada? q= I czy taki gramowicz roku coś ma z tytułu tytułu? [Oprócz, rzecz jasna, piekielnej satysfakcji]


Zakładanie tematów i gramsajtów. Kiełbasa wyborcza wszem i wobec, wszędzie i zawsze. ;- )
Hm... może nie kiełbasa, ino same resztki po niej, bo wiele kandydaci do zaoferowania nie mają. :- P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, a więc jest druga edycja ...
Oczywiście bym wygrał, ale niech inni mają szanse ... bo mnie nikt nie zgłosi (chyba, że komuś się chce, a proszę ... może sam komuś takiego figla zrobię ;)).

Gramowicz roku - pewnie Budo, a co ;D
Gramowiczka roku - licho wie? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:52, Deejay napisał:

nie wiem czy dobrze rozumiem... tam się zgłasza samego siebie czy jakąś inną osobę?


Wyraźnie zaznaczone: Przewodniczący sztabu wypełnia kwestionariusz - a przewodniczący nie może być jednocześnie Kandydatem.

Calia--> nie mamy nic do rozwieszania plakatów na mieście, ale nie wiem czy pomoże to w zdobyciu głosów Gramowiczów :P

Na kampanię, jeśli sobie życzycie, będzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 10:16, Laid back napisał:

Wyraźnie zaznaczone: Przewodniczący sztabu wypełnia kwestionariusz - a przewodniczący
nie może być jednocześnie Kandydatem.

no tak, ale to kandydat szuka sobie sztabu, więc ten sztab pisze to co kandydat sobie wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 12:49, Deejay napisał:

no tak, ale to kandydat szuka sobie sztabu, więc ten sztab pisze to co kandydat sobie
wymyśli :)

No chyba że sztab "zapomni" zapytać kandydata o zdanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 12:51, sig. napisał:

> no tak, ale to kandydat szuka sobie sztabu, więc ten sztab pisze to co kandydat
sobie
> wymyśli :)
No chyba że sztab "zapomni" zapytać kandydata o zdanie......

ta ;) dla mnie taki sposób jak jest teraz to to samo jakby kandydat zgłaszał się samodzielnie. to on dobiera sobie członków i przewo. sztabu, więc on mówi co mają wpisać w podaniu... dla mnie to logiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko->
Bedzie jakaś rozpiska kandydatów? Lista?
Na gram.pl jest tak dużo luda, że w sumie ciężko w tym tłumie będzie kogoś odnaleźć... No, chyba, że reklamy będą.
A, właśnie...jakoś nic nigdzie nie widzę. Czyżby nikt się nie zgłosił?
Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No będzie, jak upłynie termin zgłaszania kandydatów pewnie. A kampanie ciche, albo nie ma wcale, bo ludzie nie wiedzą, że to już, albo po prostu nikt nie jest zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 18:21, Laid back napisał:

Styczen to czas wszelkiego rodzaju podsumowan i plebiscytów. Nie zapomnieliśmy o gramowej
spo3eczności i rozpoczynamy pierwszy etap wyborów na... W tym roku przyznajemy tytu3y,
które najlepiej oddadzą charakter wyborów: Forumowiczka i Forumowicz roku 2008.
Przypomnijmy sobie Gramowiczów z forum AD 2008 - kto da3 sie poznaa z pozytywnej strony,
dą?y3 do wzmocnienia i powiekszenia forumowej braci i by3 chetny do pomocy innym? Niech
Was nie zwiodą puste obietnice wyborcze podczas kampanii (w rodzaju zmniejszenia roli
Moderatorów na forum ;) - pamietajcie, ?e to tytu3 za dokonania w roku ubieg3ym!

Teraz śpiesze z wyjaśnieniem zasad. Aby wziąa udzia3 w wyborach wymagany jest sztab wyborczy
sk3adający sie z:

Kandydatki/ Kandydata po tytu3
Przewodniczącego sztabu
Cz3onkowie sztabu (1-3)

Uwaga:  Mo?na bya cz3onkiem tylko jednego sztabu. Moderatorzy nie uczestniczą w kampanii.

Przewodniczący sztabu wype3nia kwestionariusz (pytania by Walgierz :>) dostepny na
stronie:

http://gram.pl/konkursy/wybory2008

Na nadsy3anie zg3oszen Kandydatów po tytu3 macie czas do 4 lutego w3ącznie. Nastepnie
po weryfikacji zg3oszen (sprawdzimy czy spe3niają wymogi formalne) nastąpi czas kampanii,
podczas której bedziecie mogli oddawaa g3osy.

Gramowiczki, Gramowicze - do roboty! :)

P.S. Wszelkiego rodzaju defetystom, pod?egaczom, spiskowcom i sabota?ystom - z góry dziekujemy
za powstrzymanie sie od komentarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 16:14, Budo napisał:

No będzie, jak upłynie termin zgłaszania kandydatów pewnie. A kampanie ciche, albo nie
ma wcale, bo ludzie nie wiedzą, że to już, albo po prostu nikt nie jest zainteresowany...


Albo w przeciwieństwie do gramu wiedzą, że przełom stycznia i lutego to dość ciężki czas dla studentów i nie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować