Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Kurcze kupiłbym se Mass efecta ale w portfelu pusto. Cóż trzeba bedzie uzbierać i może za miesiąc kupię.
A propo, kupywał z was ktoś tą grę nie grając w częśc pierwszą? Ja nie grałem w jedynkę, ale widziałem jak kumpel gra i nie wiem czy jest tak do końca sens grania w dwójkę, skoro nie grało się w jedynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a gdzie do cholery mozna wybrac angielski dubbing? Puscilem jedynie intro poczatkowe i juz mam dosc sluchania tego drewna, w konfiguratorze zmiany opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że EA Polska nas okłamało mówiąc, że na wersji PC będzie można wygrać angielskie głosy :/ Wszyscy którzy dostali ME2 zgłaszają brak tej wersji...

Zna ktoś jakiegoś maila do EA Polska? Wypada wyjaśnić tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Zamówiłem EK, i status zamienia zmienił mi się na: zapłacone, oczekuje na wysyłkę w dniu 27.1.2010

I zniknął mi klucz do elementów dodatkowych, czy potem się pojawi? Bo klucza nie zapisywałem, w innym przypadku czuje się oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 13:57, Vexilium napisał:

Coś czuję, że EA Polska nas okłamało mówiąc, że na wersji PC będzie można wygrać angielskie
głosy :/ Wszyscy którzy dostali ME2 zgłaszają brak tej wersji...

Zna ktoś jakiegoś maila do EA Polska? Wypada wyjaśnić tą sprawę.


Dokładnie. Jestem wściekły. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe. Jeżeli rzeczywiście nie ma opcji kinowej z angielskim dubbingiem to zastanowię się nad zwrotem gry do sklepu. Na stronie wyraźnie była informacje o wydaniu dwujęzycznym :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mozesz zrobic wersje PL tego rozwiazania?

Jasne - daj mi tylko trochę czasu, bo w pracy jestem ;-) Po południu przysiedzę i przetłumaczę to w miarę sladnie na pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy oczekiwali angielskiej wersji powinni teraz anulować zamówienia. Na prawdę nie można było byc konsekwentnym i zrobić tak jak z Dragon Age? Czy to takie trudne, by trzymać się jednego standardu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś telefon do EA obsługi klienta? Zaraz się dowiem o co chodzi, bo to jest wprowadzanie klienta w błąd, i sprzedawanie wybrakowanego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że to tylko fałszywy alarm jak z DA (tam też niektórzy piali, że nie można włączyć angielskich głosów), bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie grania po polsku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Mass Effect 2 na PC ma takie samo menu konfiguracyjne jak Dragon Age ? Jeśli tak to powinny być tam opcje w dziale grafika: język oraz dubbing. Chodzi mi o te menu przed uruchomieniem gry tzw Launcher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 14:16, mati285 napisał:

Ja mam nadzieję, że to tylko fałszywy alarm jak z DA (tam też niektórzy piali, że nie
można włączyć angielskich głosów), bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie grania po polsku
:/


W DA wybierałeś sobie "flagę" Kanady w instalatorze. Tutaj mamy tylko Polskę, Czechy... i nie pamiętam co jeszcze... Węgry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 30 minut ślęczę nad tym aby uruchomić ANG wersje, juz instalowałem po raz drugi grę, poniaż sądziłem ze przegapiłem wybieranie jezyka w manu instalacyjnym, ale takiej opcji po prostu NIE MA. Dotychczas nie znalazłem opcji zmiany języka, choć w katalogu z grą są oprócz plików z końcówką POL, sa i takie oznaczoane jako INT, choć pojęcia nie mam czy to akurat angielskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować