Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2010 o 22:44, Karharot napisał:

Regularnie z nią rozmawiaj i wykonaj dla niej jej questa, nie romansuj ani z Tali ani
z Jack. Do tej scenki dochodzi w pewnym momencie głównej fabuły (nie możesz do niej doprowadzić
wcześniej) o ile masz wystarczająco dobre relacje z postacią z którą romansujesz.

Ale chodzi ci o standardową scenkę po obraniu kursu na przekaźnik Omega 4, czy o co? ;) Bo chcę żeby było tak jak pod koniec tego filmiku, już po scence w maszynowni (dokładnie 2:30):
http://www.youtube.com/watch?v=6U738Ud9lxs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 22:44, Karharot napisał:

Regularnie z nią rozmawiaj i wykonaj dla niej jej questa, nie romansuj ani z Tali ani
z Jack. Do tej scenki dochodzi w pewnym momencie głównej fabuły (nie możesz do niej doprowadzić
wcześniej) o ile masz wystarczająco dobre relacje z postacią z którą romansujesz.

I mi w ogóle o żadną scenkę nie chodzi ;) Ja chcę, żeby Miranda była w kajucie kapitańskiej - prościej się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 22:58, Noristias napisał:

Ale chodzi ci o standardową scenkę po obraniu kursu na przekaźnik Omega 4, czy o co?
;) Bo chcę żeby było tak jak pod koniec tego filmiku, już po scence w maszynowni (dokładnie
2:30):
http://www.youtube.com/watch?v=6U738Ud9lxs



Pogadaj z nią po grande finale, idź do kajuty i zaproś ją przez lapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 23:35, Shveid napisał:

Pogadaj z nią po grande finale, idź do kajuty i zaproś ją przez lapa.

Dobra, spróbuję w ten sposób ;) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Mass Effect 2 ma jakieś problemy z procesorami dwurdzeniowymi? Gram na laptopie z dwurdzeniowcem, co chwilę gra wiesza mi się przy ładowaniu i działa gorzej niż na dużo gorszym pececie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 17:14, Revanchist napisał:

Czy Mass Effect 2 ma jakieś problemy z procesorami dwurdzeniowymi? Gram na laptopie z
dwurdzeniowcem, co chwilę gra wiesza mi się przy ładowaniu i działa gorzej niż na dużo
gorszym pececie.


Ja mam dwurdzeniowca i nie ma żadnych problemów. Może to nie kwestia procesora tylko karty graficznej albo sterowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 17:41, Phobos_s napisał:

Ja mam dwurdzeniowca i nie ma żadnych problemów. Może to nie kwestia procesora tylko
karty graficznej albo sterowników?


Też możliwe, bo znowu miałem komunikat, że moja konfiguracja nie jest wspierana, tyle, że laptop jest dużo lepszy niż mój PC, ale ma Radeona. No nic, zobaczę na PC i może już nie będzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 17:50, Revanchist napisał:

Też możliwe, bo znowu miałem komunikat, że moja konfiguracja nie jest wspierana, tyle,
że laptop jest dużo lepszy niż mój PC, ale ma Radeona. No nic, zobaczę na PC i może już
nie będzie problemów.


A jakiego masz tego Radka?

I zainstaluj najnowsze stery, to może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aegis Pack - nowe DLC do ME2, dostajemy nową zbroję (5 części wraz z hełmem) i snajperkę, która była dostępna w ME Online Deluxe Edition
http://marketplace.xbox.com/en-US/games/offers/0ccf0015-0000-4000-8000-0000454108ce?partner=MajorNelson

Link do tematu na social bioware http://social.bioware.com/forum/1/topic/103/index/3034826/1

Koszt 160 ms points

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 16:42, Exelius napisał:

Aegis Pack - nowe DLC do ME2


Świetne info. Czekałem na tę snajperkę :)
Tylko ciekawe z jakim opóźnieniem pojawi się na PC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 17:02, Phobos_s napisał:

> Aegis Pack - nowe DLC do ME2

Świetne info. Czekałem na tę snajperkę :)
Tylko ciekawe z jakim opóźnieniem pojawi się na PC....

Noooo jutro ląduje wersja na Xboxa więc od razu powinna być notka oficjalna więc ... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 18:16, Exelius napisał:

> > Aegis Pack - nowe DLC do ME2
>
> Świetne info. Czekałem na tę snajperkę :)
> Tylko ciekawe z jakim opóźnieniem pojawi się na PC....
Noooo jutro ląduje wersja na Xboxa więc od razu powinna być notka oficjalna więc ...
zobaczymy :)

Przepraszam za double posta, ale jest oficjalna notka:
"Hi Folks,

As you may have already seen, the Aegis Pack is now available on Xbox LIVE marketplace, and will be available for the PC this morning.

What’s better than the latest in high-tech armor? High-tech armor and a sniper rifle, of course! The Aegis Pack adds the M-29 Incisor sniper rifle and the Kestrel armor to Shepard’s armor locker.
The Incisor sniper rifle is a burst-fire weapon that excels in destroying enemy shields.

The Kestrel armor comes in five pieces:
The Kestrel Helmet adds weapon damage, shield strength, and headshot damage.
The Kestrel Torso Sheath adds melee and weapon damage and shield strength.
Kestrel Arm Sheathing adds melee and weapon damage and shield strength.
Kestrel Shoulder Pieces adds shields and melee damage.
The Kestrel hip-mounted Power Pack ups shields and heavy weapon ammo capacity.
The Aegis Pack – for those times when overkill doesn’t seem like enough."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w ME2. Gra mi chodzi normalnie płynnie tylko mam jeden problem. Gdy chcę wylądować na cytadeli robi się czarny ekran i słychać tylko jakies odgłosy w głośnikach. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 19:07, Konrad512 napisał:

Czy jest możliwa zmiana wersji językowej gry w 100% na angielską? (Tzn dubbing + napisy
na ENG) Słyszałem że wersja polska nie ma wyboru wersji w instalatorze, ale da się to
jakoś obejść?

Ja od razu zmieniłem dubbing na ANG (sposób Adidasa 66), a po ściągnięciu patcha i DLC napisy zmieniły się same i musiałem kombinować aby zmienić z powrotem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te DLC typu Firewalker i Arc Projector można jeszcze gdzieś pobrać ? Kurcze kiedyś je miałem zainstalowne, ale zrobiłem reinstall systemu i mam czystego ME2, problem w tym, że gdy wchodzę na konto nie mam możliwości pobrania tych starych DLC, są tylko te nowe typu Overlord etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się nowe DLC dodające fragmenty (!) pancerza Pustułka i karabin snajperski siekacz.
O ile pustułka wygląda nawet interesujące w połączeniu z innymi pancerzami (tylko znów skopali hełm) to Siekacz...już nie tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 01:46, 4ny4 napisał:

Czy te DLC typu Firewalker i Arc Projector można jeszcze gdzieś pobrać ? Kurcze kiedyś
je miałem zainstalowne, ale zrobiłem reinstall systemu i mam czystego ME2, problem w
tym, że gdy wchodzę na konto nie mam możliwości pobrania tych starych DLC, są tylko te
nowe typu Overlord etc.


Wejdź na stronę http://social.bioware.com i się zaloguj. Potem w menu z lewej wybierz Profile i Your registered game promotions. Tam będą wszystkie DLC które masz zarejestrowane na swoim koncie i możesz je stamtąd pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę drugi raz. Wyszło prawie tak, jak chciałem. :)

Spoiler

Tym razem zanim ruszyłem po IFF Żniwiarza, miałem już ukończone wszystkie misje i skompletowaną drużynę, dzięki czemu mogłem ruszyć w pościg od razu po ataku na Normandię i ocalić załogę. Ale bez trupów się nie obyło - zginęli: Thane, Grunt, Miranda. W tej kolejności. Szkoda trochę Thane''a i Grunta, bo polubiłem ich, za to Miranda zasłużyła sobie na to. Głupia, nadmuchana silikonem wiedźma. :) Ja jej siostrę ratuję, a ona przestaje być lojalna przez to, że poparłem Jack. Phi. Biedactwo. :)

Stację wywaliłem w kosmos. Ale decyzji taki pewny nie byłem. W ME3 może to mieć negatywny skutek na "siłę przebicia" w walce ze Żniwiarzami. Chwała scenarzystom Bioware - The Illusive Man to jedna z najciekawszych postaci w grach. Nikt nie jest w stanie przejrzeć go i zrozumieć jego motywów - dowiemy się dopiero w ME3. Clever. Mam tylko nadzieję, że w następnej części będą większe różnice między poszczególnymi sejwami - w końcu Raknii żyjące, lub nie, albo Illusive man jako kumpel, lub wróg - to różnice. Gra może być naprawdę wielka, trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 21:49, Feallan napisał:

Spoiler

Stację wywaliłem w kosmos. Ale decyzji taki pewny nie byłem. W ME3 może to mieć negatywny
skutek na "siłę przebicia" w walce ze Żniwiarzami.


Spoiler

Słuchanie marudzenia Illusive Man''a przed wysadzeniem i po misji - bezcenny :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 21:51, Exelius napisał:

Spoiler

Słuchanie marudzenia Illusive Man''a przed wysadzeniem i po misji - bezcenny :)



Spoiler

Ostatecznie zdecydowałem się wysadzić - koleś zdecydowanie zbyt często powtarza "jesteś bardzo ważny" i "moim celem jest ochrona ludzkości". Zbyt podniosłe słowa na takiego jak on. :) Ale naprawdę jeden z lepszych bohaterów - czy był dobry czy zły, nikt nie wie.

A jak w ME3 znowu dostanę nową Normandię i nową drużynę - bojkotuję, chcę ekipę z ME2 i mój koffany statek. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować