Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Mam takie pytanie: W DA na stronie Social BioWare po zalogowaniu gry pojawia się moje konto z postępami w grze, osiągnięciami i postaciami. Czy w ME2 też jest takie coś?
Zarejestrowałem ME2, ale jak do tej pory nic takiego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 01:01, Arry napisał:

Mam takie pytanie: W DA na stronie Social BioWare po zalogowaniu gry pojawia się moje
konto z postępami w grze, osiągnięciami i postaciami. Czy w ME2 też jest takie coś?
Zarejestrowałem ME2, ale jak do tej pory nic takiego nie znalazłem.

Nie ma i nie sądzę, żeby było. To właśnie Dragon Age miało być taką rozbudowaną platformą społecznościową, mody, możliwość pokazania swojej unikalnej postaci, buildów, postępów w grze... Cóż, struktura gry sprzyja współpracy z taką platformą, struktura Mass Effect raczej nie, za mało contentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.

Spoiler

Może wziąłeś stronę Tali podczas kłótni? Ja tak miałem z Jack gdy się posprzeczała z Mirandą, teraz usiłuję nabić 100% prawości by ją "nawrócić". Choć i tak udało mi się ją całą wyciągnąć z ostatniej misji, jako jedyną nielojalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 10:19, JayL napisał:

1.

Spoiler

Może wziąłeś stronę Tali podczas kłótni?


Spoiler

Owszem, ale brzmiało to dość neutralnie. W stylu, że "nie możemy teraz ryzykować wojny między quarianami a gethami".

Swoją drogą, bardzo dziwnie mi się rozmawiało, gdy wybierałem jakąś opcję opisaną w dwóch słowach, a Shepard rozgadywał się na dwie linijki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi na to, że po prostu występuje tu błąd w tłumaczeniu albo coś - z tego co wiem zawsze, gdy opowiesz się po czyjejś stronie, druga osoba przestaje być lojalna. Łatwo to sprawdzić - zagadaj do niego. Jeśli będziesz miał dwie opcje na urok i zastraszenie, to znaczy że musisz podbić egoizm/prawość by się z nim ugadać. Podobnie jest z Mirandą i Jack -

Spoiler

sam nie miałem jeszcze prawości na 75% i Jack się obraziła. Gdzieś czytałem, że dopiero max. daje możliwość ponownego dogadania się z postacią i choć ukończyłem grę i wszystkich ocaliłem, ona nadal jest obrażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ME2 jest dość mocno zabugowany. A to mnie raz wyrzuciło w powietrze i tam już zostałem, a to mi postać wlazła na skrzynie wyższą niż ona sama i już nie zlazła, a to nie mogę po prostej drodze przejść do skrzyni żeby się za nią schować...
Jest jakiś patch, który to poprawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś ten sposób z faq na angielski dubbing i polskie napisy?

Czy jest tak jak w dubbing PL że wybieramy 2 słowa a postać gada 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 12:19, Karol44 napisał:

Sprawdzał ktoś ten sposób z faq na angielski dubbing i polskie napisy?

Ja tak grałem, genialna sprawa. Voice-acting jest ŚWIETNY! Wg. tego sposobu zmieniałem, choć jak zainstalujesz patcha/DLC trzeba wprowadzić drobną modyfickację: będziesz miał znów dwa pliki, jeden POL, drugi INT. Usuń wcześniej zmieniony BIOGame_INT.tlk [albo wyciąć na wszelki wypadek] a zmień na INT w BIOGame_POL.tlk który się pojawi [powinien ważyć ciut więcej niż stary plik INT]

Dnia 19.08.2010 o 12:19, Karol44 napisał:

Czy jest tak jak w dubbing PL że wybieramy 2 słowa a postać gada 8?

To już system twórców - tutaj wybierasz nastawienie, a nie dokładną kwestię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 11:26, Arry napisał:

Zauważyłem, że ME2 jest dość mocno zabugowany. (...)
Jest jakiś patch, który to poprawia?

Ja też nie mam jakiś większych problemów z ME2. Najświeższy patch to 1.2. Do ściągnięcia na social.bioware. Zainstaluj może pomoże :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 11:46, laki13 napisał:

Dziwne, ja jak grałem w ME2 to takich błędów nie miałem. Gra oczywiście oryginalna?

Oryginalna. Mam te wszystkie dodatkowe pierdoły z Cerberusa (co prawda dopiero w połowie gry zakapowałem, że to trzeba ręcznie ściągnąć z social.bioware, ale są :] )

Chyba zrobię tak, jak poleca mi Maykowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że drugi pod pierwszym, ale nie da się już edytować.
Mam pytania do dwóch zadań:
Po pierwsze gdzie jest ktoś, komu mogą przydać się podrobione dokumenty, które znajduje się podczas ataku na bazę Błękitnych Słońc w Cytadeli - Zadanie związane z

Spoiler

Garrusem


Po drugie, gdzie mam szukać karty kredytowej, o którą kłócą się Quarianka i ten mały grubas obok baru w Cytadelii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arry - co do dokumentów, to w Cytadeli znajdziesz 2 rozmawiające Asarii. Pogadaj z nimi a będziesz mógł im pomóc właśnie przez ofiarowanie im tych dokumentów. A karte kredytową znajdziesz w jednym ze sklepów nieopodal Quarianki. Pogadaj ze sprzedawcami o tym, jeden z nich, już nie pamiętam który, chyba Salarianin, wręczy Ci ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeśli chodzi o te dokumenty to gdzieś, chyba na poziomie 27, siedzą dwie Asari i narzekają, że nie mogą opuścić Cytadeli, bo są straszne obostrzenia w kontroli, a one nie mają dokumentów. Im trzeba dać dokumenty.
A karta kredytowa jest w sklepie w którym grubas robił zakupy, całkiem niedaleko od miejsca w którym stoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z "anomalią"? Odnalazłem planete na której rzekomo jest przetrzymywany agent Cerberusa, którego mam uwolnić ale nie wiem jak wylądować :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na radarze pojawia się wtedy strzałka, podążając za nią trafisz na białą kropkę. Puszczasz tam sondę i voila - możesz lądować na planecie, można też wysłuchać czasem sygnału radiowego z wołaniem o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, usilnie próbuję doprowadzić do

Spoiler

seksu z Mirandą

. Zrobiłem dla niej questa, po każdej misji do niej przychodzę i sprawdzam czy ma jakieś dodatkowe rozmówki. Jestem aktualnie po queście
Spoiler

ze statkiem zbieraczy, na którym odkryłem możliwy sposób przedostania się przez przekaźnik Omega 4

Czy gdzieś zrobiłem błąd, czy to jeszcze nie ten czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 00:15, Kirabaxior napisał:

Słuchajcie, usilnie próbuję doprowadzić do

Spoiler

seksu z Mirandą

. Zrobiłem dla niej
questa, po każdej misji do niej przychodzę i sprawdzam czy ma jakieś dodatkowe rozmówki.
Jestem aktualnie po queście
Spoiler

ze statkiem zbieraczy, na którym odkryłem możliwy sposób
przedostania się przez przekaźnik Omega 4

Czy gdzieś zrobiłem błąd, czy to jeszcze
nie ten czas?



a przy kłótni z jack, stanąłeś po której stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 00:32, Kreek napisał:

a przy kłótni z jack, stanąłeś po której stronie?

Spoiler

Ale której, tej zaraz po jej "skołowaniu" na statek, co powiedziała do Mirandy że sie puszcza? Wtedy nie pamietam, ale na pewno nie po stronie Jack. Albo po stronie Mirandy albo cos pomiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować