Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Może mi ktoś powiedzieć jak można odblokować dodatki z sieci Cerberusa? Wpisałem ten kod do sieci Cerberus, który podobno miał jakieś fajne dodatki zapewniac;p A tu nic;p
Moze mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 16:34, kuki288 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak można odblokować dodatki z sieci Cerberusa? Wpisałem ten
kod do sieci Cerberus, który podobno miał jakieś fajne dodatki zapewniac;p A tu nic;p
Moze mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi?

Na twojim koncie na tronie ea mass effectu 2 jest podstronka z darmowymi DLC ktre możesz pobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej.
1. Wchodzisz w swój profil ( czyli logujesz się na stronie ea)
2. Wchodzisz w zakładkę: Profil-> Zarejestrowane promoce gry.
3. Powinienieś mieć stronkę na której są darmowe DLC do twojej gry.
Miłego grania.:D

P.S. Może moderator lub osoba potrafiąca "cuda" powinna zamieścić także i tą wiadomość w pierwszym poście w tym temacie. To taka maleńka proźba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 17:07, xkarionx napisał:

A dokładniej.
1. Wchodzisz w swój profil ( czyli logujesz się na stronie ea)
2. Wchodzisz w zakładkę: Profil-> Zarejestrowane promoce gry.
3. Powinienieś mieć stronkę na której są darmowe DLC do twojej gry.
Miłego grania.:D

P.S. Może moderator lub osoba potrafiąca "cuda" powinna zamieścić także i tą wiadomość
w pierwszym poście w tym temacie. To taka maleńka proźba:D


Tzn wchodzę na jaką stronę konkretnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 17:38, xkarionx napisał:

Zalogowac możesz sie np z tej stronki http://social.bioware.com/home.php?

P.S. Jak się nazywa misja nadzorca na mapie galaktyki bo zapomniałem :/


Ej no to ja musze zarejestrować Ms2 najpierw:D A gdzie znajde klucz do rejestracji?

PS:Ok dobra już znalazłem;p Ale nadal nie moge pobrac tych dodatków;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 11:08, Olamagato napisał:

> Daty nie pasują. System pojawił się dopiero w 2
Tu się mylisz. Oprogramowanie dotyczące twarzy i jej ruchów pojawiło się w jedynce. To
był osobny soft zupełnie innej firmy niż Bioware, który kupiono lub kupiono licencję.


Możliwe, chodziło mi o sam system blizn.

Dnia 12.08.2010 o 11:08, Olamagato napisał:

> dawno po zaniechaniu prac nad KotOR3(wewnętrzny
> team preprodukcji u LA rozwiązano w 2k5, dokładnie w tego kiedy rozpoczęto produkcję

> TORa(wnioskuję po wywiadach, w których rozpoczęcie prac datują na ten rok)).
Żadna firma nie może sobie pozwolić na całkowitą utratę ciężko opłaconego kodu. Taka
firma jak Bioware ma na pewno całe biblioteki nie użytego lub przerabianego softu. Również
tego z porzuconych projektów. A dwójka ma niemal cały kod pochodzący z jedynki.


Tutaj nie rozumiem z kolei o co chodzi. Bo do KotORa 3 nie napisano żadnego kawałka kodu(team preprodukcji był tylko w LA, a i tam został rozwiązany nim rozpoczęto rozmowy z jakimkolwiek studiem). TOR z kolei czerpie z tego, co powstało na potrzeby ME i DAO). A to, że ME2 bazuje mocno na kodzie z jedynki to widać, słychać(no z czuciem trochę ciężej);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 19:26, kuki288 napisał:

powstał nowy problem. Otóż przy llogowaniu do gry pisze że moje konto jest obeznie nieaktywne...
Co jest nie tak?


Ooo właśnie gdy chcę uruchomić ME2 to pisze mi takie coś "Potwierdzenie autentyczności płyty nie powiodło się. Proszę włożyć właściwą płytę i sprobowac ponownie";/
Nic juz nie rozumiem...

PS: Już wiem o co chodzi z tym nieaktywny kontem... przez przypadek pomyliłem link aktywacyjny z linkiem "dezaktywacyjnym" no i bum;/ co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuki288

Opisz dokładnie co pokoleji robiłeś ok?

P.S. Wielka prożba do reszty forumowiczów. Własnie przeszedłem drugi raz Overlord i zdobyłem 5/6 projektów badawczych czy cos takiego za nic w świecie nie mogłem znaleść tego ostatniego. Pomoże mi ktoś? Najlepiej gdybyście podali mi linki do screenów z miejscami gdzie one są. z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 20:36, xkarionx napisał:

kuki288

Opisz dokładnie co pokoleji robiłeś ok?

P.S. Wielka prożba do reszty forumowiczów. Własnie przeszedłem drugi raz Overlord i zdobyłem
5/6 projektów badawczych czy cos takiego za nic w świecie nie mogłem znaleść tego ostatniego.
Pomoże mi ktoś? Najlepiej gdybyście podali mi linki do screenów z miejscami gdzie one
są. z góry dzięki.


Dobra najpierw zalogowałem się na stronie tuż przed rozpoczęciem gry. Potem dowiedziałęm się co daje sieć cerberus i zacząłem szukać download, zarejestrowałem sie po drodze na kilku innych stronach i oczywiscie linki aktywacyjne na pocztę mi wysłano więc wchodze na swoją poczte i od razu przepatruje wszystko:D Zauważyłem tam wiadomosc od EA o tym że już mam aktywowane konto itp i jeżeli ja nie rejestrtowałem się na ich stronie to najprawdopodobniej wystapil bląd i podali mi link o deaktywacji konta... wziąłem ten link jako aktywacje;/ i kliknąłem. Od tamtej pory nie moge się zalogować na swoje konto poniewaz jest nieaktywne ale takkże nie moge stworzyc drugiego na tym samym e-mail poniewaz jest już on używany;/
Wiec tak to wygląda teraz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż wygląda no to że jesteś w kropce. Wydaje mi sie że już nic z tym nie zrobisz. Poczekaj na wypowiedzi innych graczy bo nie jestem tego pewny. ale jeśli to prawda no to nie pobierzesz tego już z oficjalnej strony EA. Piorąc pod uwagę iż są to darmowe DLC więc wydaje mi się ale nie jestem pewien że chyba możesz je pobrać z innych nieoficjalnych stron. Ale tego też nie jestem pewien , najlepiej poczekaj do jutra na wypowiedzi innych doswiadczonych graczy np. moderatora Karharota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 21:52, kuki288 napisał:

Hmm zasmuciłeś mnie... Mam nadzieje że ten moderator ma dla mnie nieco lepsze wiesci;/

Rozumiem, że wszystko zostało wykonane na stronach EA ?
W takim razie musisz zgłosić problem do EA Support, cechuje ich szybkie załatwianie problemów (przynajmniej w moim wypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 21:56, Exelius napisał:

> Hmm zasmuciłeś mnie... Mam nadzieje że ten moderator ma dla mnie nieco lepsze wiesci;/

Rozumiem, że wszystko zostało wykonane na stronach EA ?
W takim razie musisz zgłosić problem do EA Support, cechuje ich szybkie załatwianie problemów
(przynajmniej w moim wypadku).


A czy mogę prosić o jakieś instukcje jak tego dokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 20:36, xkarionx napisał:

P.S. Wielka prożba do reszty forumowiczów. Własnie przeszedłem drugi raz Overlord i zdobyłem
5/6 projektów badawczych czy cos takiego za nic w świecie nie mogłem znaleść tego ostatniego.
Pomoże mi ktoś? Najlepiej gdybyście podali mi linki do screenów z miejscami gdzie one
są. z góry dzięki.


Tu jest coś lepszego niż screeny :)
http://www.youtube.com/watch?v=FJzm15n8Sjs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować