Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Mam pytanie dla posiadaczy EK. Przed chwilą kurier dostarczył mi moją paczkę, ale w zdecydowanie za dużym pudle było tylko pudełko z grą. Brak artbooka i rachunku. Miał ktoś taki przypadek? Wysłałem już zapytanie do sklepu by potwierdzili co zostało do mnie wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 14:20, Kimin napisał:

Mam pytanie dla posiadaczy EK. Przed chwilą kurier dostarczył mi moją paczkę, ale w zdecydowanie
za dużym pudle było tylko pudełko z grą. Brak artbooka i rachunku. Miał ktoś taki przypadek?
Wysłałem już zapytanie do sklepu by potwierdzili co zostało do mnie wysłane.



Przejrzyj dokładnie całe pudło ( najlepiej rozbierz je na czynniki pierwsze ) artbook powinien być w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do już grających : czy zwiedzane światy (poza tymi z wątku fabularnego) też są takie...hmm "ubogie" jak w części pierwszej, znaczy się mała połać planetki różniąca się tylko teksturami podłoża i efektami pogodowymi, czy jest jakoś ciekawiej, więcej życia itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 14:29, LoLo84 napisał:

/.../


Pudło wybebeszyłem, więc artbook się tam nie mógł schować. Sprawdziłem w monitorowaniu przesyłki i okazało się, że artbook poszedł w osobnej paczce, więc pewnie kurier zapomniał mi wydać. Po kontakcie z UPS do jutra sobie zaczekam, ale z dwojga złego dobrze, że wydał paczkę z grą, a nie artbookiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 13:55, Agntx napisał:

Skoro inni się chwalą, to i ja się pochwalę, że od kilku godzin jestem posiadaczem Kolekcjonerki
Mass Effect 2 ;)


Szczesciarz. Moja EK zostala wyslana dopiero dzisiaj. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 14:51, mistshoo napisał:

Olej ich, w Media Markcie widziałem półki uginające się od ME2 na 360. Idź i kup, tutaj
będziesz czekał do lutego jak nie więcej.



Najpierw trzeba mieć Media Markt w mieście cu nie ? ja takowego na moim zadupiu nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś się ruszyło "potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 28.1.2010" mhm czemu 28 a nie dziś mam nadzieje że to jakis błąd tylko ;]
Crap miał byc edit a nowy post sry guys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak berety :D:D:D. Dziś rano okazało się że moje zamówienie na EK nie zostało wczoraj wysłane i że dostane je prawdopodobnie jutro. W między czasie zmienił Mi się status zamówienia na "wysłane 27.1.2010" a po 3 godzinach na "Oczekuje na odbiór w salonie Sferis" :D:D:D. Nie wiem czy to jakiś żart ale zaraz lecę do sklepu. To się nazywa szybkość :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj kupił gre na EA store? Czy też musi czekać na aktywacje do dnia premiery?
Czy też jeszcze nie otrzymaliście kodów do zawartości dodatkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź EA na mojego majla dotyczącego angielskiej wersji:
Witam serdecznie,
Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.
Pudełkowego” Mass Effecta 2 możemy zainstalować w trzech językach: polskim, czeskim i węgierskim. Nie ma możliwości wybrania w konfiguracji gry języka angielskiego.
Cyfrowa edycja specjalna jest tylko po angielsku, a wersja normalna po polsku.
Niemniej jednak, przy instalacji zwykłej pudełkowej wersji, jest domyślnie wypakowywany plik z angielskim dubbingiem. W jaki sposób możemy cieszyć się kinową wersją (angielski dubbing i polskie napisy), jest wytłumaczone na forum.
http://dragonage.com.pl/viewtopic.php?f=29&t=1742
/>Można również zainstalować czeską wersje gry któranie jest dubingowana (dubbing angielski).
Pozdrawiam.


Spytałem się ich czy możemy liczyć na patcha ułatwiającego uruchomienie gry z ang dialogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 15:10, Nor2323 napisał:

ja mam tylko jeden problem jeszcze nie dostalem kodu na terminius i akrabin


Ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Czy ktos, już z posiadaczy swojego egzemplarza nagra filmik prezentujacy polski dubbing? Chodzi mi szczególnie o taką wersję, gdy gramy kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 14:22, lis_23 napisał:


>
> http://www.youtube.com/watch?v=_xQ3FtVvriQ
>
> Co prawda to na Xboxa ale to to samo :P.

Dzięki - interesowała mnie szczególnie ta główna okładka i tak jak myślałem,jest to tekturowa?
nakładka ... szkoda że to nie jest metal box taki jak np. w Assassins Creed.

Głowna okładka jest tekturowa, ale wewnątrz opakowanie na płyty i instrukcje jest zajeb*** metalowe. 3 płyty DVD się tam znajdują, 2 z samą insalacją gry i jedna z filmami making of. Wyglada super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować