Zaloguj się, aby obserwować  
Lazil

Gracie uczciwie czy jesteście cheaterami?

249 postów w tym temacie

Kiedyś jak byłem jeszcze młodzikiem w tych sprawach zawsze uzywałem kodów. Ale teraz... już nie. Według mnie to psuje całą frajdę z zabawy i w żadnej grze juz ich nie używam tylko przechodzę je sam bez pomocy sztuczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ba kody to ostateczność choć sam jestem ich przeciwnikiem a szczrze to kodami bawie sie jak przejde już daną gre przynajmniej 2 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie troche zastanowilem i przypomnialem sobie kilka kodow, ktorych uzywalem... Jednka zaawsze uzywalem ich tylko do zabawy typu ksiuezycowa grawitacja w thps4. ;D kilka milionow punktow bez zadnego wysilku. :] Fajnie bylo, ale nigdy nie odwazylbym sie sapisac gry po czyms takim. Brak satysfakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również nie używam kodów bo zabija to przyjemność gry. A dla większej satysfakcji zwykle gram na najtrudniejszym poziomie. Niezła jazda jest w FarCry''u na najrudniejszym poziomie. Czaisz się po krzakach z lornetką przez 20 minut, kawałek do przodu, kilka strzałów i znowu w krzaki :) zabawy miałem na ponad tydzień. Jedynie God Mode używałem w Serious Samie na najtrudniejszym poziomie. To jest dopiero odstresowująca rozpierducha :) tysiące przeciwników i kończąca się amunicja. Naprawdę można się rozerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak byłem młodszy to używałem kogów i w głowie utkwiło mi kilka:

najbardziej znany IDDQD oraz IDKFA (wiadomo skąd :P)

oraz może troche mniej DNKROZ i DNSTUFF (Duke Nukem 3D ) :P oraz słynne jeszcze w ostatnich grach IMPULSE9 bądż terz IMPULSE11 (oba sie wywodzą z Quake''ów :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 14:14, Da Ghost napisał:

Na siecie oczywiście nie ma możliwości (i dobrze) używania jakich kolwiek "wspomagaczy".


Niestety ale oszukiwanie w grach multi jest możliwe (dotyczy niektórych gier). Cheaterzy instalują jakieś programiki i różne dziwne wspomagacze, dzięki czemu przykładowo. w grach FPP mogą np. widzieć przez ściany czy mają autocelowanie. Idiotyzm, jak tak można grać. Takich to tylko palić na stosie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 21:17, Albatross napisał:

Cheaterzy instalują jakieś programiki i różne dziwne wspomagacze,
dzięki czemu przykładowo. w grach FPP mogą np. widzieć przez ściany czy mają autocelowanie. Idiotyzm, jak tak można grać.
Takich to tylko palić na stosie. :)


Dokładnie!!:) Nie dość, że psują rozgrywkę sobie, bo nie mają pojęcia o uczciwej rozgrywce i samych jej superlatywah, a w dodatku to niszczą przyjemność z grania uczciwym graczom..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 17:58, scooby01 napisał:

wlasnie sieciowego cziterstwa nie rozumiem.
co to za przyjemnosc grac z zywym przeciwnikiem na kodach? nie lepiej sobie
z botami zagrac?

Nie jak się gnoi przawdziwego jest przyjemnieej
Ps: o ile jest się tym pierwszym bo bycie tym drugim jest denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważylem również że jak używasz kodów to szybko przestajesz grać i żadnej frajdy z tego nie masz.
Jak nie używasz a gra jest zatrudna to też żadnej frajdy z tego nie masz.
Więc bardzo ważne jest aby giera nie bya ani za prosta ani za trudna bo np. grajac na hardzie w newerwinthernights czulem się jak bym gral na kodach.
A powtarzając wciąż te same misje w dodatku pierwszych comandos miaem ochote rozwalić myszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja gram zawsze bez kodów. Nawet nie znam kodów do gier w któe siekam. Wolę wczytać sejwa sprzed tygodnia niż wpisać kod. To psuje zabawę i odbiera satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem mały to grałem z kodami :)
Od jakichś 4 lat już gram bez :P
I bardzo się z tego cieszę bo jak patrze teraz na kody, to naprawde psuja one radosc z gry...
Nie wspominam o czitach w grach takich jak CS:S bo to juz porazka jak ktos ich uzywa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody... Hmmm... Na codzień ich nie używam, nie warto wg mnie ułatwiać sobie w taki sposób grania. Przydają się jednak, gdy piszę recenzję gry i szybko muszę dojśc do jakiegoś etapu gry, żeby zrobić screeny, przypomnieć sobie coś itd. Ale nigdy za pierwszym przejściem gry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ja natomiast uzywam solucji. W takim powiedzmy Arcanum chodziło o jakies magiczne okulary i niestety ubiłem przypadkowo krasnoluda, który je posiada. Zaszłedłem już mały kawałek gry i musiałem powtarzać ehh.
Zresztą to trochę dziwne,że nigdy nie wiadomo która postać jest ważna dla fabuły, a ty ją przypadkiem trafisz fireballem i trzeba sie cofać nie wiadomo ile.
Co do cheatów przychodzi mi tylko jedna gra na myśl - Medal of Honor i sławna "aleja snajperów" tam bez kodów zaległbym na długie miesiące. Hehe Serious Sam kod na nieśmiertelność i najtrudniejszy poziom hehe to dopiero jatka grrr:)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze uzywanie cheatow jest indywidualna sprawa, bo w sumie gra ma byc po to zeby bawic i sprawiac przyjemnosc wiec jezeli komus sprawia przyjemnosc gra na cheatch to rosze bardzo. Nie toleruje za to cheatowania w multiplayerze bo to normalne oszukiwanie innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody wg mnie bardzo psuja zabawe, gdy chociaz raz uzyje sie kodow podczas gry to potem chce sie przejsc dana gre od nowa, zeby potem sobie powiedziec ) przeszedlem ja bez kodow ( , ale wtedy jest juz taka nudna ze hej, naprawde, nawet jeżeli męczycie się z daną grą już 3 lata, pomęczcie się jeszce jeden rok, jak wtedy wam się nie uda, odstrzelcie se łeb. Amen . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody ogólnie są stworzone po to by ułatwić rozgrywkę, więc jeżeli ktoś utknął na amen to szczerze mówiąc nie widze nic złego w ich używaniu. Oczywiście mówimy caly czas o singlu, bo takie zachowanie na multi jest niewybaczalne;) Pozatym lepsze od kodów jest odnajdywanie, używanie Easter Eggs;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować