Zaloguj się, aby obserwować  
Lazil

Gracie uczciwie czy jesteście cheaterami?

249 postów w tym temacie

jak miałem jakieś 8 lat to nei było gry, w którą bym niegrał na kodach, teraz brzydze się tym, no chyba, że gram dla zabawy jak mój poprzednik, ale to raczej nieczęsto się zdaża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie na kodach w single playerze to nic zlego,mozna uzywac ich dla zabawy albo poprostu checi przejscia dalej gdy ktos utkna na jakims poziomie.Ale uzywanie czitow tak zwanych "haxow" podczas gry online jak dla mnie powinno byc karalne przez obciecie dloni aby taki delikwent nie mogl juz ruszac myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 18:11, Sycylius napisał:

Granie na kodach w single playerze to nic zlego,mozna uzywac ich dla zabawy albo poprostu checi
przejscia dalej gdy ktos utkna na jakims poziomie


Zgadzam się w pełni. Osobiście nie używam kodów w singlu...

>Ale uzywanie czitow tak zwanych "haxow" podczas gry online jak dla mnie powinno byc karalne przez obciecie dloni aby taki delikwent nie mogl juz ruszac myszką.

... i nie próbuję tego robić w grach online. Kody jedynie GTA: SA do zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja kiedyś na każdym kroku używałem kodów, teraz to już odsetek, wyjątkiem jest seria GTA, często ''Czituje" ale 4fun, SA przeszedłem kila razy i zawsze bez cheatów. co do Multi.. gram obecnie namiętnie w GTA SA multi i musze porzyznać że Czituje jak diabli, bo się nudze i sobie robie jaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:10, Meykan napisał:

Ja tam też gram uczciwie szczególnie w CS.

Denerwują mnie tacy co mają cheaty jak adma nie ma.


Polecam Source zamiast 1.X - gram od kwietnia i ni jednego cheatera nie zaznałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na multiplayerze GTA SA czitowanie to sama przyjemność tam się nie da nieczitować bo jak grałem z kolegą to się ciągle koło nas teleportował cziter i rozwalał nas z miniguna. tam jest się zmuszonym do korzystania z czitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak wiele innych graczy grałem z kodami na jak dopiero zaczynałem grać (to było dość niedawno bo jakieś 5 lat temu),ale z czasem przestałem ich używać , chyba że dla zabawy np. w GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Uczciwie Cheaterom stop !
BTW : Mixon1998 - Jeśli grasz w SP na kodach nie mam nic... ale jeśli grasz na nich w MP to jesteś nupkiem -.- bo co to za gra jeśli wpisujesz koda na miniguna i każdego zabijasz O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrana na kodach nie satysfakcjonuje mnie. Jeśli przegram z cheaterem to nie czuję się jak przegrany. A cheaty bardzo, ale to bardzo psują rozgrywkę, szczególnie w trybie single player. Pokonanie przeciwnika ze sztuczną inteligencją na cheatach to dla mnie wręcz poniżenie. Lepiej przegrać i się poprawić, niż pójść na łatwiznę. Pewnie dlatego w życiu przeszedłem tylko kilka gier ;p, w tym star wars: jedi knight: jedi academy i słynący z banalnej kampanii Warhammer podstawka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy byłem młodszy ot bez przerwy na kodach i solucjach jechałem i popsułem sobie tym radość z wielu gier.

teraz gram całkowicie uczciwie, i mam dość czeaterów/haxorów w CSS ponieważ udowadniajątylko że nie potrafią grać i psują zabawę innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gdy tak się zagra w SA-MP z modami to zabawa jest przednia. Ci co nie używają kodów nie mają co zrobić i zawsze jest spokój bo mogę się pościgać z kolegą a nikt mi jąkąś hydrą nie przeszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować