Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ja mam przeciwnie. Do Szum Rodzi Hałas musiałem się nieco zmuszać. Zbyt elektroniczne brzmienie i nie ten styl, który lubie w OSTRym. Ale na POE2 myślę, że będzie lepiej. Bity samplowane, to co kocham :) i Adam na wolno... super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ciągle przekładają tą premiere ;/. 3 dni nagrywania, a już ponad 2 tygodnie... no właśnie... czego?

edit: mówię o Złodziejach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 15:08, noobie napisał:

Kuźwa ciągle przekładają tą premiere ;/. 3 dni nagrywania, a już ponad 2 tygodnie...
no właśnie... czego?

edit: mówię o Złodziejach...


Premierę? Premiera była, ale może przekładają termin dostawy do sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 15:27, Arkads napisał:

> Kuźwa ciągle przekładają tą premiere ;/. 3 dni nagrywania, a już ponad 2 tygodnie...

> no właśnie... czego?
>
> edit: mówię o Złodziejach...

Premierę? Premiera była, ale może przekładają termin dostawy do sklepów.

Tak tak...
A ma ktoś płytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, dorwałem płytkę!
Bity kozak, tekstowo na razie nie będę oceniał bo się nie wsłuchuje, ale te wersy które zapamiętam są kozak. Jak na płytkę zrobioną w 3 dni dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2010 o 19:12, Kaucz napisał:

Podaj jakiś ;)

Achh... pamięć krótkotrwała szwankuje. Więc może innego słowa powinienem użyć, albo i nawet od początku napiszę :D. Podczas słuchania kilka usłyszanych wersów zrobiło na mnie wrażenie.. O! To dobre jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 19:15, noobie napisał:


> Podaj jakiś ;)
Achh... pamięć krótkotrwała szwankuje. Więc może innego słowa powinienem użyć, albo i
nawet od początku napiszę :D. Podczas słuchania kilka usłyszanych wersów zrobiło na mnie
wrażenie.. O! To dobre jest ;)

Ciekawe co... no ale już nie będe Cię męczył, ta płyta przecież nie ma dobrych wersów, nawet jakbyś się uparł i próbował coś wypisać. Całościowo brzmi ok, ale to cały czas to samo od tylu lat. Ostatnia świetna płyta Adama to Hollyłódz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no racja, jestem fanem Adama. Ale nie twierdzę przez to, że każda jego płyta jest dobra. Złodzieje muzycznie podobają mi się bardzo. Samplowane bity... mmmm ^^. Tekstowo jak na razie, nie wsłuchując się bardziej, też mi się podoba. Za dwa trzy dni powiem coś więcej na temat liryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak abstrahujac od adama;
Pogo czy Pogz ?? sam uzywam tej pierwszej wersji, ale roznie to jest na necie, czy na plakatach na przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem parę płyt na aukcje i w mailu mnie pytają jaka cena mnie interesuje. Szerze powiedziawszy nie mam pojęcia jak te płyty teraz chodzą, więc może doradzicie ile ona są mniej więcej teraz warte?

Miuosh - Projekcje i Silesia na Śląskich Bitach

Na razie tylko o to pytają to tylko w wycenie tych potrzebna mi pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować