Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2010 o 19:13, Vandaeriel napisał:


Kawałek Kaczora jest zajebisty, a co do Tedego to nie podoba mi się jego ówczesny styl, wcześniejsze kawałki bardziej mi przypadły, obecnie oczekuje na płytę OSTR''ego i Sheller''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze wlasnie to jest tak, jak sam kiedys tede mowil??
nie podobaja ci sie jego owczesne kawalki, poniewaz dorosles i zmieniles swiatopoglad, dostrzegasz syf swego miasta codzien, a wczesniejsze kawalki kojarza ci sie z beztroskimi czasamia za gimbusa i dlatego uwazasz, ze byly lepsze?

edyt: ty nadal jestes w gimnazjum xP wiec teoria raczej nietrafiona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 20:58, Zauri napisał:

a moze wlasnie to jest tak, jak sam kiedys tede mowil??
nie podobaja ci sie jego owczesne kawalki, poniewaz dorosles i zmieniles swiatopoglad,
dostrzegasz syf swego miasta codzien, a wczesniejsze kawalki kojarza ci sie z beztroskimi
czasamia za gimbusa i dlatego uwazasz, ze byly lepsze?

edyt: ty nadal jestes w gimnazjum xP wiec teoria raczej nietrafiona :/

Tak, tak jestem gimnazjalistą, może nie wiele wiem o początkach polskiego dobrego rapu tj. PFK czy Kaliber 44, ale coś jednak wiem. Wracając do sprawy jest to tylko moje zdanie na temat ówczesnych kawałków Tedego, a zdanie ludzi którzy mają inne poglądy na dany temat też potrafię uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 21:09, sliski_wojtas napisał:

Tak, tak jestem gimnazjalistą, może nie wiele wiem o początkach polskiego dobrego rapu
tj. PFK czy Kaliber 44, ale coś jednak wiem. Wracając do sprawy jest to tylko moje zdanie
na temat ówczesnych kawałków Tedego, a zdanie ludzi którzy mają inne poglądy na dany
temat też potrafię uszanować.


to że chodzisz do gimnazjum nie znaczy że masz się od razu nie znać na rapie;)

ja słucham rapu jakoś od 10 lat a i tak wszystkiego nie wiem :)

trzeba w tym siedzieć interesować się nowymi produkcjami, kupować polskie rap płyty i będzie progres;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 18:23, sebastiano444 napisał:

Wiecie może jak zrobić marker z dezodorantu w sztyfcie ? Z góry dzięki.

Yyy. to nie takie proste, jak się na ogół wydaje... do tego trzeba mieć pewne unikalne predyspozycje w ubijaniu deala. Więc najpierw proponuję wywiesić ofertę sprzedaży dezodorantu w lokalnej gazecie/stronie www/ bądź plakacie na słupie. Jeśli operacja sprzedaży się nie powiedzie w miejscowym środowisku, to będziesz zmuszony rozszerzyć pole rażenia twojej oferty, więc będziesz musiał skorzystać z serwisu allegro.
Nie będę się rozpisywał, jaką ważną funkcję pełni tutaj przedstawienie/wykreowanie w odpowiedni sposób twojego przedmiotu licytacyjnego, wiesz ... to już jest wyższa szkoła ekonomii dealowej.
Ok, więc załóżmy hipotetycznie, że twoja transakcja przebiegła pomyślnie, czyli sprzedałeś oferowany towar( w tym wypadku dezodorant) za który w zamian otrzymałeś pewną kwotę wyrażoną w PLN-ach. Następnie z zarobionymi X-nominałami musisz udać się do sklepu z markerami ... O fuck ale się rozpisałem, następne instrukcje opublikuję niebawem...

A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, musisz se czasem coś wyguglać żeby być lubiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć przesunięto premierę Złodziei zapalniczek na 1 grudnia... Tak mi dzisiaj powiedzieli w Trafficu, kiedy chciałem kupić tę płytkę, w końcu mamy 26 listopada!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 14:18, Maciejas napisał:

Ponoć przesunięto premierę Złodziei zapalniczek na 1 grudnia... Tak mi dzisiaj powiedzieli
w Trafficu, kiedy chciałem kupić tę płytkę, w końcu mamy 26 listopada!! :((


Na kilku aukcjach na allegro widziałem informację, że EMI przesunęło premierę na 30 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 22:56, Divii napisał:

> Ponoć przesunięto premierę Złodziei zapalniczek na 1 grudnia... Tak mi dzisiaj powiedzieli

> w Trafficu, kiedy chciałem kupić tę płytkę, w końcu mamy 26 listopada!! :((

Na kilku aukcjach na allegro widziałem informację, że EMI przesunęło premierę na 30 listopada.


Premiera nowej płyty ostrego została przesunięta na 1 grudnia ( środa) info prosto od asfaltrecords.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 14:12, noobie napisał:

Parias... ktokolwiek wie, ktokolwiek słyszał... ?


No wydaje mi się, że słyszałem gdzieś, że płytka ma w tym roku jeszcze wyjść, ale coś ucichło, jeśli o Parias chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 14:58, Maciejas napisał:

> Parias... ktokolwiek wie, ktokolwiek słyszał... ?

No wydaje mi się, że słyszałem gdzieś, że płytka ma w tym roku jeszcze wyjść, ale coś
ucichło, jeśli o Parias chodzi.

No właśnie :(.
Szukam to tu to tam, ale nigdzie nic świeżego... Pozostaje czekać na jakieś info ''z góry''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 15:56, Slappy napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=S86r-lectZw

Moim zdaniem zrobił klip do najlepszego tracka na płycie(nie licząc Love Forever ale
do tego nie wyobrażałbym sobie klipu)

Słaby klip, takie jak jego poprzednie. A najlepszym kawałkiem jest Szczerze moim zdaniem, takiego słonia wole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 20:02, Kaucz napisał:

Słaby klip, takie jak jego poprzednie. A najlepszym kawałkiem jest Szczerze moim zdaniem,
takiego słonia wole.

dokładnie, teledysk mnie nie zachwycił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować