Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2010 o 21:09, NikiNicoo napisał:

Muszę w końcu ogarnąć płytę, nie przesłucham póki nie kupię x)


Nie kupiłeś jeszcze płyty Małpy O.o jedna z lepszych płyt jakie posiadam, pomyka w cdku conajmniej raz w tygodniu u mnie, a teledysk dla mnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ostry wydaje te płyty, ale zawsze kur... są problemy. ''''Tylko dla dorosłych'''' dostałem dopiero kilka dni po premierze, bo dopiero mój empik późno dostał. Dzisiaj idę po POE i też nie ma... Co lepsze wchodzę na mapę salonów i w żadnym empiku w Polsce nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 14:53, Nightdew napisał:

Nie wiem jak ostry wydaje te płyty, ale zawsze kur... są problemy. ''''Tylko dla dorosłych''''
dostałem dopiero kilka dni po premierze, bo dopiero mój empik późno dostał. Dzisiaj idę
po POE i też nie ma... Co lepsze wchodzę na mapę salonów i w żadnym empiku w Polsce nie
ma.


Byłem u mnie w mieście po POE2 o 12 i pracownik EMPiKu powiedział mi, że do ich salonu idze tylko 8 (!!!) egzemplarzy ''Złodziei Zapalniczek''. Za chwilę znów się tam wybieram, bo powiedział, że powinny już po 16 być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że też nigdy nie słuchałem kawałków Małpy, mimo że płyta była już reklamowana na ulotkach w ''''Tylko dla dorosłych'''' ostrego. Z tego co teraz słucham to teksty i bity normalnie nie mam słów. To prawda, że za free z myspace można ściągnąć? Chociaż 15 zł, więc chyba zamówię z asfaltu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak: Ja dostałem TDD w dniu premiery o 9 rano - warunkiem jest to jak szybko zamówisz pre-order. POE też zamówiłem, ale niedawno i spodziewam się paczki na jutro, pojutrze. Choć paczki mogą iść nawet do 9 grudnia - bo taka jest data w AsfaltShopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 20:51, WhiteMamba napisał:

Powiem Ci tak: Ja dostałem TDD w dniu premiery o 9 rano - warunkiem jest to jak szybko
zamówisz pre-order. POE też zamówiłem, ale niedawno i spodziewam się paczki na jutro,
pojutrze. Choć paczki mogą iść nawet do 9 grudnia - bo taka jest data w AsfaltShopie.

Ja zamawiałem w okolicach 20 listopada. Paczki spodziewam się w ten piątek. Myślisz, że mogą wyrobić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchałem POE Złodzieje zapalniczek i średnia płyta, dobrze że ostry nie skrzeczy, dzięki czemu nie przeszkadza w odbiorze bitów, najlepszy numer to singiel wiadomo potem no kto, mało co zapadło mi w pamięć. Nie no jest ok, Emade świetny projekt. Wydanie tez bardzo ok.

PS. Polećcie mi jakiś dobry sklep z rap płytami, preorder.pl i rapportal znam, może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja to jestem strasznie zawiedziony. OSTR to już nie Tabasko, brak tej energii, więcej życiówek. Trzeba podchodzić do jego płyt bardziej ostrożnie, nie zawsze liczyć na super gówno, a potem się strasznie zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne wrażenia odnośnie nowej płyty ostrego. Szczególnie już ten jego głos od jakiegoś czasu (bardziej ochrypły) jakoś nie może mi podejść:P Tekstowo jest spoko, a bitem Emade wymiata. Chociaż tak jak mówię, kilka odsłuchań i wolałem puścić Jazz w wolnych chwilach i Masz to jak w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 23:53, YoungCezar napisał:

odsłuchaj płytę z 10 razy, porozkminiaj ją dokładnie i dopiero wtedy mów że płyta średnia;)

Dla mnie dobra produkcja jak zawsze.



Witaj

To Ci przyznam rację :) a OSTR. dla mnie jak zwykle klime trzyma choć tylko 80% ^_^ można nawet czytać między słowami ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 23:53, YoungCezar napisał:

odsłuchaj płytę z 10 razy, porozkminiaj ją dokładnie i dopiero wtedy mów że płyta średnia;)

Mam przekminiać płytę napisaną w 3 dni? Od tego jest Laik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 09:35, Kaucz napisał:

> odsłuchaj płytę z 10 razy, porozkminiaj ją dokładnie i dopiero wtedy mów że płyta
średnia;)
Mam przekminiać płytę napisaną w 3 dni? Od tego jest Laik.

tak, dokładnie. jak napisał Braveheart można poczytać miedzy wersami;)
a to że płyta była zrobiona w weekend to nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 10:07, YoungCezar napisał:

> > odsłuchaj płytę z 10 razy, porozkminiaj ją dokładnie i dopiero wtedy mów że
płyta
> średnia;)
> Mam przekminiać płytę napisaną w 3 dni? Od tego jest Laik.
tak, dokładnie. jak napisał Braveheart można poczytać miedzy wersami;)
a to że płyta była zrobiona w weekend to nic nie zmienia.

Nie wiem czego można się doszukiwać w tekstach ostrego, przecież od razu widać że ten materiał nie ma podjazdu do Szum rodzi hałas. Ale z szacunku, za pierwsze POE kupiłem i dwójkę. Słucham już któryś raz i nic w tym nie widze, te same tematy cały czas, jedynie ten singiel pierwszy i drugi są w miarę no i twarze ok. I jak można zwalić tak Raj młodocianych Bogów 2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyta dobra, ale nie ma porównania do pierwszej POE. Z poprzedniej płyty chyba nie ma tygodnia żebym nie słuchał jakiegoś kawałka. Co do Raju to wystraszyłem się już po chwili słuchania. Spodziewałem się całkiem czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować