Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

całe szczęście, że naprawili wreszcie błąd związany z DX9 - wcześniej nie dało się używać karabinów stacjonarnych

czasami się w sumie zastanawiam, czy nie zdarzają się pomimo PB cheaterzy - na niektórych cały magazynek to za mało, a sami w jakimiś minimalnym ułamku sekundy potrafią utłuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 16:18, zBiK93ck napisał:

Dlaczego niby nie da się grać? Ja gram i jest wszystko w porządku.

Co update jest coraz gorzej. Na początku mogłem grać bez problemów na najwyższych detalach. Teraz mi rżnie nawet na najniższych ustawieniach graficznych, niezależnie od pingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 16:28, Some_kind_of_Devil napisał:

Co update jest coraz gorzej.

Mam dokładnie to samo. Wcześniej sądziłem, że to przez mój sprzęt, ale okazało się, że bez względu na to jak ustawię opcje graficzne to i tak będzie przycinać :(. Obecnie gram na najniższych możliwych ustawieniach i tylko nocą gra się komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 16:31, zBiK93ck napisał:

Ja nie mam problemu z płynnością, gra jak chodziła tak chodzi.


To że u ciebie chodzi płynnie nie oznacza że inni mają to szczęście. Te narzekania nie są bezpodstawne.
Swoją drogą - myślałem że w Bad Company 2 nie będzie już problemów z hitboxami jak w BF2. I nie było, do czasu ostatniego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 23:39, SpecShadow napisał:

Swoją drogą - myślałem że w Bad Company 2 nie będzie już problemów z hitboxami jak w
BF2. I nie było, do czasu ostatniego patcha.


http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/499371.page

Solucja zawarta w powyższym linku.

DICE musi też ostatecznie (i tym razem porządnie) rozwiązać problem ze statystykami broni. Od ostatniego patcha niektóre pukawki stały się praktycznie bezużyteczne, a jeszcze inne są po prostu przedobrzone. Zamiast idiotycznego "balansu" powinni rozważyć nadanie każdej broni unikalnych cech, ale bez popadania w kolejne skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest zdecydowanie gorzej. Nic nie mogę zabić a FPS poleciał na mordę... wcześniej spokojnie grałem na ustawieniach medium a teraz wszystko na low i nie ma płynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam panowie po patchu... w zasadzie przestałem grać. Jak nie poprawią kodu sieciowego, hitboxów, i innych dupereli to raczej nie prędko wrócę. Albo znów zacznę grać w genialną dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym patchu sobie odpuściłem Bad Company. Xfire pokazuje 90h, starczy mi. DICE wyczynia z tą grą cuda. Przecierałem oczy ze zdumienia, jak zobaczyłem, co zrobili z biednym Gustawem (strzeliłem np. gościowi PROSTO W NOGI, na hardkorze. Przeżył oczywiście). Teraz wszyscy gracze biegają z AN-94 i innej opcji nie ma. M60 już niemodne. Chciałem podciągnąć szturmowca (bo mam tam tylko F2000, grałem cały czas medykiem i mechanikiem) na max używając XM8 - gdzie tam, nie da się. K/D na żałosnym poziomie właśnie przez to AN-94 i cudną detekcję trafień. Miałem okazję postrzelać trochę egzemplarzami podniesionymi z ziemi - na M60 narzekali, a TO jest celne jak snajperka. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 16:25, Laid_back napisał:

całe szczęście, że naprawili wreszcie błąd związany z DX9 - wcześniej nie dało się używać
karabinów stacjonarnych

Ta, to chyba jedyny plus tego apdejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż, dla mnie oprócz: żle działającej zakładki ulubione, głopim lagu przy odradzaniu, jakims takim dziwnym systemie zranień (nóż :O) to niewiele się zmieniło, tylko zamiast na m16 narzekam na an94. Aczkolwiek jak przypłyną pieniądze, to przerzuce się na coś innego, przynajmniej do czasu poprawienia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był już taki post (poddałem się po 30 stronie) ale kupiłem BC2 z bratem na spółę. No i pojawia się problem. Nie możemy grać w tym samym momencie. Mamy dwie postacie na jednym koncie (bo chyba inaczej sie nie da). Podkreślam ze kompy są podłączone do jednej sieci. Można jakoś zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak wielu graczy BBC2 odnoszę wrażenie, że każdy patch pogarsza jakość rozgrywki, najbardziej boli balans broni, w sumie te słabe stały się jeszcze bardziej bezużyteczne nawet nie da się nimi zabijać, czasem to cały magazynek poleci. O oszustach nie będę wspominał, bo aż szkoda. Przykre jak tak dalej pójdzie trzeba będzie przestać grać w to coś stające się ścierwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 00:56, Osa1 napisał:

Nie wiem czy był już taki post (poddałem się po 30 stronie) ale kupiłem BC2 z bratem
na spółę. No i pojawia się problem. Nie możemy grać w tym samym momencie. Mamy dwie postacie
na jednym koncie (bo chyba inaczej sie nie da). Podkreślam ze kompy są podłączone do
jednej sieci. Można jakoś zaradzić?


To coś jak z sedesem -> Jak jedna osoba chce skorzystać, to druga musi zejść (i vice versa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować