Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2010 o 14:55, Skie napisał:

1) Wiem, że nie potrafie tak jak pewnie większość z was walić headshotów za każdym razem,
ale czy faktynie jest taka rozpiętość w obrażaniach broni? Narazie mam dostęp tylko do
podstawowego kałasznikowa, ale żeby nim kogoś zabić musze wywalić pół magazynka, a inni
rozwalają mnie błyskawicznie z innych broni. Czy musze zacisnąć zęby i ciułać expy żeby
mieć dostęp do lepszych broni?

Pierwsza broń szturmowca jest zdecydowanie za słaba. Używaj granatnika. :) Pewnie usłyszysz parę obelg, ale się nie przejmuj, po to on tam jest żeby mordować przeciwnika. Trafianie też trzeba wyczuć z powodów technicznych. Mianowicie pingi na serwerach zawsze oscylują gdzieś w granicach 150 nawet jeśli na liście serwerów mają 30. Coś jest nie tak z kodem sieciowym. Jeśli ty masz opóźnienie 150 i przeciwnik też to mamy duży problem z trafieniem i rejestracją trafień. Najlepiej widać to na karabinie snajperskim.

Dnia 15.03.2010 o 14:55, Skie napisał:

4) Mam joystick Aviator, ale gra zupełnie z nim nie współpracuje - czy ktos ma podobne
problemy?

joysticki i joypady nie działają poprawnie na PC. Przynajmniej nie wszystkie. Z tego co wiem to nawet ten od x360 nie bardzo chodzi jak należy. Prawdopodobnie patch to załatwi. Nalezy czekać, bo gra dalej wydaje się być w fazie beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2010 o 14:55, Skie napisał:

1) Wiem, że nie potrafie tak jak pewnie większość z was walić headshotów za każdym razem,
ale czy faktynie jest taka rozpiętość w obrażaniach broni? Narazie mam dostęp tylko do
podstawowego kałasznikowa, ale żeby nim kogoś zabić musze wywalić pół magazynka, a inni
rozwalają mnie błyskawicznie z innych broni. Czy musze zacisnąć zęby i ciułać expy żeby
mieć dostęp do lepszych broni?

Nope. Jedna rada - nie wal pełną serią. Wbrew pozorom naboje lecą na prawo i lewo a ty nie trafiasz. z AEK(tego pierwszego)można rozwalić na 3 krótkie serie. Bylebyś nie walił fullauto.

Dnia 15.03.2010 o 14:55, Skie napisał:

2)Po co w trybie single szuka się tych stacji nadawczych?

Kto tam wie? :P

Dnia 15.03.2010 o 14:55, Skie napisał:

3) Czy tryb single ma jakiś wpływ na multi (np. W HAWX czy RS-vegas2, zbierało się wspólne
punkty).

Nie ma, i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord w zabiciu wroga, to (nie biorąc pod uwagi snajperek, czołgów itp.) 2 pociski z Abakana w czaszkę. Byłem tym normalnie zszokowany. Wróg w pełni sił, nie zjechany.

Albii - A widzisz na Isla Inocentes zawsze biorę GOLa i nie ma problemu ze ściąganiem gości na sąsiednich wyspach. Przynajmniej duży bonus o tym świadczy. Wiadomo, że jak dłużej strzelasz z jednej snajpy to się przyzwyczajasz do tego jak tam te pociski lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce dodatkowych skinów a jeśli już to jedynie jakiś większych grup. Dlaczego? Ciężko odróżniać ludziki od siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach jest trochę inaczej jednak, bo tam trajektoria jest praktycznie zerowa. Tam może leci po niewielkiej, ale nie ma ona dużego wpływu(jeśli przycelujesz w głowę, to tam trafi, nie musisz strzelać ponad). I żeby nie było - grałem na konsoli w BC2, a teraz dużo gram na PC i jednak tą różnicę dobrze czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, Ty też masz, że jak strzelasz grając obrońcą na Isla i walisz z GOLa w snajperów co siedzą w krzakach na tej górce, ta co się ostatnio tak wnerwialiśmy, że nas ciągle ostrzeliwują, to musisz walić sporo nad główką, by trafić heada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za Herezje towarzyszu prawicie, tak samo jak i na PC tak i na konsoli zachowana jest opadająca trajektoria pocisku i gdy strzelasz na sporą odległość to trzeba doliczyć odpowiednią poprawkę, możesz trafić w nogi albo w tułów ale nigdy nie jest tak, przy strzale na dalszą odległość, że mierzysz w głowę i trafiasz w głowę, konsola pozwala na więcej, większa tolerancja błędu jest przy strzale, czasami wyddaje się, że to pudło a gracz pada .......

Sam gram teraz w BC2 na PC/PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, trajektoria jakaś tam jest na konsolach(grałem na xboxie), ale... na średnie i dalekie dystanse tego nie czułem, na bardzo dalekie nie mogłem trafić bo nie cierpię pada do FPS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy jestem obrońcą, to jak dobrze wiesz, biegnę na tą górkę i muszę ich pozabijać, bo mnie strasznie wkurzają. Nie gram zwiadem gdy bronię. Więc nie wiem czy dużo trzeba celować nad głowę. Najlepiej oddać jeden próbny strzał i zobaczyć jak wygląda smuga za pociskiem i wprowadzać korekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 17:01, Albii napisał:

U nas na konsolach to przy nicku pisze. Można też sprawdzić na stronie gdzie się gierki
rejestruje. ;)

Ja akurat mam tylko białe kwadraty. Muszę dopiero wejść w swoje statsy by zobaczyć swoj poziom. A jak sprawdzić jaki stopień bfv mają friendsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:59, Kirabaxior napisał:

Może dlatego, że stronka veterana nie działa? I tak btw. to gdzie sprawdzić jaki ma się
poziom weterana?

widziałem jak ludzie biegaja z ta bronia i mam ja odblokowana, jaki masz stopien widac w Twoim profilu, lub w czasie gry obok Twojego nicku na liscie wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jakaś stronka na której można sprawdzić swoje statystyki i zobaczyć czas grania?
bo w grze jak wchodze w ranking i klkam DO MNIE to się ttylko szary ekran pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 18:25, Ploud napisał:

Jesteś jakaś stronka na której można sprawdzić swoje statystyki i zobaczyć czas grania?
bo w grze jak wchodze w ranking i klkam DO MNIE to się ttylko szary ekran pokazuje.

http://bfbcs.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:27, Selv napisał:

Nie chce dodatkowych skinów a jeśli już to jedynie jakiś większych grup. Dlaczego? Ciężko
odróżniać ludziki od siebie :/


Ludziki w sensie Amerykańców od Rosjan? A co do tego mają skiny? Jeśli teraz niebieskie/pomarańczowe trójkąciki nad głowami nie pomagają, to nie sądzę, by skiny w czymkolwiek tu przeszkadzały.

Natomiast zgodzę się, że czasem jest rzeczywiście ciężko. Gram (grałem, raczej) ostatnio tylko na White Pass i momentami, gdy patrzyło się z daleka na postać biegnącą na tle śniegu, ciężko było dostrzec, czy ma nad sobą trójkącik, czy nie. Prowadziło to albo do strzelania do swoich, albo do odpuszczania wrogowi. Może bardziej zróżnicowane mundury byłyby dobrym pomysłem? Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę fakt, iż mundur amerykański dość znacząco różni się od rosyjskiego:

mundury amerykańskie: http://www.kamouflage.net/country/00181.php (wzory stare i aktualne)
mundury rosyjskie: http://www.kamouflage.net/country/00156.php (jw.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta bardzo fajna. Jeśli masz szybkie łącze i nie zależy Ci na pudełku, to jak najbardziej warto. EA DM działa na podobnej zasadzie jak Steam - posiadasz własne konto i w każdej chwili masz dostęp do swoich gier. Z DLC problemu żadnego nie będzie. Pudełkowa wersja tak szybko nie zleci z ceną, więc bierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować