Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2010 o 16:51, Aku230 napisał:

> O co chodzi teraz z veteran.battlefield.com? Bo jak wchodzę to mam tylko do naciśnięcia

> przycisk "Start linking your accounts" i jak to naciskam przechodzę na stronę "Dodania

> awatara". Jestem PCtowcem, więc zaznaczyłem "istniejący Pseudonim EA Classic" i
wpisałem
> swoje passy EA (te z BC2), ale nie wchodzi. Co jest?
wow, ledwo co wyszło i już w ea classics, przepłaciłem ;/

O czym ty mówisz? Nie chodzi o serię gier tylko o konto ea. Ma problem z dodaniem konta z BF2 do BFV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem juz amunicję dla szturmowca i apteczkę dla medyka ale nie wiem jak je wyposażyć. Niby w menu jak dam gadżety i bronie to je mam jako ikonki odblokowane ale jak zaczyna się mecz i wybuera się klasę to tam nie mam ich do wyboru. Jak je wyposażyć? I jeszcze jedno, dlaczego jak włączyłem xfire żeby nagrać z tej gry jakis filmik to wyskoczył komunikat, że żeby Bad company 2 działało w xfire to muszę mieć uprawnienia administratora. Czy ta gra nie działa z xfire, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam pewnie gra ze swoimi kumplami ciągle to może sobie wymiatać. Bo jak np: nam da jakieś pały do teamu nie nie można sobie tak wymiatać, tylko trzeba odwalać brudną robotę za cały team, bo nikt inny tego nie zrobi. :(

conan8@ Nie musisz wyposażać, od razu masz przy sobie jak odblokujesz. Nie wiem czym się na PC wybiera ale na konsolach krzyżakiem chyba w prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje wam normalnie jaki jest ping na serverze?Ja mam w wyszukiwarce przy kazdym 999 albko nic...to cos z ustawieniami czy blad gry?Jezeli ktos szuka ogarnietego towarzysza do gry to zapraszam moj nick stivvv,wysylac zaproszenia w miare czesto jestem dostepny i chetnie pogram:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam osoby, które grają z kumplami i do jego poziomu zbliżyć się nie mogą. Trzeba obiektywnie przyznać, że gość jest dobry i tyle. Zresztą dalej widać, że dużo sam działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jak kumple pilnują, by punktów nikt nie wysadził, by nikt od tyłu nie zaszedł to może się wykazać. ;) Ja raz grałem, że w naszym teamie prawie wszyscy swoi, osiem osób w grupie i wtedy też można było poszpanować, bo nie było trzeba się martwić, że zaraz przegramy, bo przekaźnik ktoś wysadzi, że ktoś od tyłu nożem zadźga. No ale dobry jest, racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 19:03, conan8 napisał:

Odblokowałem juz amunicję dla szturmowca i apteczkę dla medyka ale nie wiem jak je wyposażyć.
Niby w menu jak dam gadżety i bronie to je mam jako ikonki odblokowane ale jak zaczyna
się mecz i wybuera się klasę to tam nie mam ich do wyboru. Jak je wyposażyć? I jeszcze
jedno, dlaczego jak włączyłem xfire żeby nagrać z tej gry jakis filmik to wyskoczył komunikat,
że żeby Bad company 2 działało w xfire to muszę mieć uprawnienia administratora. Czy
ta gra nie działa z xfire, czy co?

działa, działa, bo kumple grają. Raz, spróbuj uruchomić grę jako administrator ( kliknij prawym przyciskiem na grę i ''uruchom jako administrator''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od systemu zależy. Jak masz Vista/Win7 to musisz wejść w opcję, kliknąć na BC2 i w prawym dolnym rogu okienka będziesz miał renderowanie:, wybierasz DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś dzień bez mózgu? kolejna rzecz przegapiona...
1 moja wypowiedź była ironiczna
2 jak nikt nie zauważył mój post był odpowiedzią...
3 u niektórych przydałaby się widza czym jest ea classics i co w tym jest (podpowiem, zbiór "starszych" gier po niższej cenie)
4 a wszystkim (wszystkim, czyli także i mi) jak najlepsze opanowanie języka angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Polskiego. Gdy wymienia się, i stawiasz numerki w tym celu trzeba stawiać również kropki! Nauczycielka z Polskiego mi to tłukła :P Poza tym w większości przypadku mieszanie j. Angielskiego z Polskim w jednym zdaniu jest... głupie.
BTW. W stacjonarnym CKMie nie ma szybki - jest okienko, wolna przestrzeń ale szyby tam nie ma ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować