Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Australia jeszcze bardziej smutniejsza - zawartośc MMO też będzie oceniana

23 postów w tym temacie

Smutniejsza - całkiem trafnie użyte stwierdzenie, jeśli chodzi o australijską cenzurę. Ciężki kraj do życia dla gracza... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:13, Laska-z-Polski napisał:

Ciężki kraj do życia dla gracza... :/

Za to prawdziwe niebo dla piratów :-/ Czy oni sobie nie zdają sprawy że wręcz pchają graczy w objęcia tych Robin-Hoodów od siedmiu boleści ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:18, VVillow napisał:

Zawsze można sprowadzić grę.


Z tego co ostatnio przeczytałem, sprowadzenie gry jest sprzeczne z tamtejszym prawem. Gier ''zbanowanych'' nie można kupować, sprzedawać, lub sprowadzać na teren Australii, ani uczestniczyć w którymkolwiek z tych procederów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:22, Furrbacca napisał:

> Zawsze można sprowadzić grę.
Z tego co ostatnio przeczytałem, sprowadzenie gry jest sprzeczne z tamtejszym prawem.
Gier ''zbanowanych'' nie można kupować, sprzedawać, lub sprowadzać na teren Australii,
ani uczestniczyć w którymkolwiek z tych procederów...


Ano. Za import gier, których OFLC odmówiło klasyfikacji, można pójść do pierdla. A najśmieszniejsze, że Australia jest tzw. krajem demokratycznym. W USA mimo że ESRB jest pozarządowe, duże sieci handlowe narzucają autocenzurę. Ale przynajmniej można powiedzieć publicznie, że prezydent jest idiotą - i nie zajmie się tym prokurator. A w Polsze odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor miał zapewne na myśli że Australia jest jeszcze bardziej smutna. Albo jeszcze smutniejsza. Czemu to przeszło przez korektę jest pytaniem które tu bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką korektę? Przecież newsman pisze newsa i od razu wysyła na stronę.

Co do tematu - naprawdę nie chciałbym tam mieszkać. Okropnie ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:20, Hubi Koshi napisał:

Za to prawdziwe niebo dla piratów :-/ Czy oni sobie nie zdają sprawy że wręcz pchają
graczy w objęcia tych Robin-Hoodów od siedmiu boleści ??

Piracenie MMO jako takie praktycznie nie istnieje. "Piraty" to w większości tylko marne namiastki oryginałów, bo cały interes jest troszke zbyt kosztowny, by ktoś za darmochę udostępniał w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie myle, maksymalnym ograniczeniem wiekowym na pudełku w Australii jest 15 lat, więc nie dziwne, że gry są coraz bardziej cenzurowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w polsce to raczej nigdy tak nie bedzie...ja mam 15 lat i ide do sklepu (chociaz wiem ze nie powinienem) i kupuje gta IV ;p nawet jesli by mi nie sprzedali kupuje na allgero i nikt sie nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni jeszcze zamontować, każdemu mieszkańcowi, taki malutki mikrofonik. Jeżeli zdarzyło by mu się zakląć (broń Boże), albo powiedzieć coś niezgodnego z tamtejszą cenzurą -> 25 lat w pace za terroryzm! Jest mi po prostu żal ludzi, którzy wpadają na "jinteligeńtne" pomysły z decydowaniem za innych co mogą a co nie. Żeby te zakazy tyczyły się tylko niepełnoletnich, ale nie, zabrońmy wszystkim, z emerytami włącznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować