Zaloguj się, aby obserwować  
Angello

Co sądzicie o metalach?

418 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 21:05, galaus napisał:

U Mnie w szkole tępienie Hip-Hopowców a to dobre <lol2> metali to u nas tępią że ho
ho...

Nie wiem jak skejci z krokiem w kostkach mogą tepić metali. Chyba, że boją się w pojedynkę i walka ma proporcję 100:1.@ Hammerfall97: \m/ 4 life!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:08, galaus napisał:

Człowieku ty wogule myślisz a u ciebie co? chodzisz to niepublicznej szkoły czy jak?

Właściwie to ilość fanów danej muzyki zależy od szkoły. Najwięcej hiphopowców jest w gimnzajach, metali w liceach(tak jest w moim regionie nie wiem jak w reszcie polski o tyj jak jest w podstawówkach nie mam pojęcia ale chyba tak jak w gimnazjach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to fajni kolesie (dla siebie nawzajem) z którymi można pogadać, pośmiać się, wyskoczyć na piwo czy jakiś koncert i pomachać łbem. Mają swój styl i dobrze im z tym. Nie przejmują się też tym co mówią o nich inni (szczególnie niektórzy żałośni dresiarze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko wiesz u nas w szkole w tamten rok szkolny kolo kopnoł kibola z glana to sie zebrało 4 chłopców tak mu nawalili że nawet ktoś go żucił pomidorem po mordzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:21, galaus napisał:

tylko wiesz u nas w szkole w tamten rok szkolny kolo kopnoł kibola z glana to sie zebrało
4 chłopców tak mu nawalili że nawet ktoś go żucił pomidorem po mordzie :/


No wlasnie dresy sa tylko silne w kupie widzisz na 1 metal wygrywa bo dresy to tchurze i cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:21, galaus napisał:

tylko wiesz u nas w szkole w tamten rok szkolny kolo kopnoł kibola z glana to sie zebrało
4 chłopców tak mu nawalili że nawet ktoś go żucił pomidorem po mordzie :/

Tak to jest jak trzeba jeden na jedneo to nigdy taki sie nie zgodzi. Jak jest sam też czesto ucieka, tyko umieją kozaczyć jak są w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:21, galaus napisał:

Człowieku ty wogule myślisz a u ciebie co? chodzisz to niepublicznej szkoły czy jak?

Ja na przykład chodzę do niepublicznej. I?

Dnia 31.08.2007 o 21:21, galaus napisał:

tylko wiesz u nas w szkole w tamten rok szkolny kolo kopnoł kibola z glana to sie zebrało
4 chłopców tak mu nawalili że nawet ktoś go żucił pomidorem po mordzie :/

No jasne... Sam się bał, to kumpli zwołał... Poza tym ten metal/punk pewnie miał jakiś pretekst - metale to nie skini, co z byle powodu kopią z glana po mordzie.

P.S.: Na Twoim miejscu to bym się poduczył trochę ortografii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:11, Unser Fuhrer napisał:

W niepublicznych szkołach jest więcej metali niż dresów, tylko ciekawe czemu?

mało inteligente pytanie... do prywatnych szkół się dostają ci z dobrymi stopniami a niemalże wszystkie (99,9% ?) drechów to idioci i imbecyle w czystej postaci... można zmielić bez oczyszczania i otrzymujemy ekstrakt 100% głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. do prywatnych szkół się dostają ci z dobrymi stopniami

do prywatnych szkol dostaja sie ci ktorzy zaplaca a nie ci ktorzy maja dobre oceny ty wiesz co to prywatna szkola a co to publiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:22, Koziar the mag napisał:

> W niepublicznych szkołach jest więcej metali niż dresów, tylko ciekawe czemu?
mało inteligente pytanie... do prywatnych szkół się dostają ci z dobrymi stopniami a niemalże
wszystkie (99,9% ?) drechów to idioci i imbecyle w czystej postaci... można zmielić bez oczyszczania
i otrzymujemy ekstrakt 100% głupoty


myslalem ze to tylko za sprawa pieniedzy moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwile wywiąże się dyskusja kto ma bogatszych rodziców: metale czy dresy :D

Trzeba by zrobić sondę wśród metali i dresiarzy z jakich rodzin pochodzą.
Ale mi się wydaje, że więcej dresiarzy pochodzi z ubogich rodzin i dlatego mniej jest ich w prywatnych szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:25, nekromanta7 napisał:

. do prywatnych szkół się dostają ci z dobrymi stopniami

do prywatnych szkol dostaja sie ci ktorzy zaplaca a nie ci ktorzy maja dobre oceny ty wiesz
co to prywatna szkola a co to publiczna?


no ja wypowiedziałem się na przykładzie własnym... u mnie trzeba płacić ale trzeba mieć też średnia min 4,0 i zachowanie bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie w temacie:

Myślę, że to są ludzie normalni i w ogóle nazywanie ich "metalami" to jest jakiś dziwny podział nie wiadomo po co ;). Tak samo jak nazywanie kogoś skejtem itd. Każdy człowiek ma swoje upodobania w różnych sferach, a ja to staram się tolerować... Są "metale", których lubię, którzy są moimi dobrymi znajomymi (tak samo "skejci", "hip-hopowcy") i są ludzie których nie koniecznie lubię, ale nie za to że słuchają jakiejś tam muzyki tylko za to co sobą reprezentują szczególnie w sferze kontaktów interpersonalnych :). Wiadomo, są ludzie dobrzy, uprzejmi i jest chamstwo, ale nie ma to żadnego związku z przynależnością do subkultury (no chyba że ktoś se stworzy subkulturę "chamów" :P). Generalnie to denerwują mnie takie stereotypy, że "metal" to się nie myje i zjada koty, a "skejt" to ćpa tylko maryśkę i wali z bani. Przykro mi że jest tak w Polsce. Ale co robić :P.

Bardzo nie lubię np. pseudokibiców, którzy uważają się za nie wiadomo jakich "kibiców", a niczego nie reprezentują sobą w tym kierunku - wręcz przeciwnie, to jest chyba jedyna "subkultura" (o ile można tak to nazwać, dlatego cudzysłów), której nie trawię w całości ;].

Ale nie ma co się oszukiwać - tu jest Polska, większość ludzi na ulicy będzie się patrzeć krzywo na kogoś kto się "dziwnie" ubiera i ma długie włosy tylko dlatego, że jest inny niż on sam. My (Polacy) to mamy chyba we krwi - odrzucanie inności i wielokulturowości, wręcz wrogie nastawienie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:32, stingah napisał:

Odpowiadając na pytanie w temacie:

Myślę, że to są ludzie normalni i w ogóle nazywanie ich "metalami" to jest jakiś dziwny podział
nie wiadomo po co ;). Tak samo jak nazywanie kogoś skejtem itd. Każdy człowiek ma swoje upodobania
w różnych sferach, a ja to staram się tolerować... Są "metale", których lubię, którzy są moimi
dobrymi znajomymi (tak samo "skejci", "hip-hopowcy") i są ludzie których nie koniecznie lubię,
ale nie za to że słuchają jakiejś tam muzyki tylko za to co sobą reprezentują szczególnie w
sferze kontaktów interpersonalnych :). Wiadomo, są ludzie dobrzy, uprzejmi i jest chamstwo,
ale nie ma to żadnego związku z przynależnością do subkultury (no chyba że ktoś se stworzy
subkulturę "chamów" :P). Generalnie to denerwują mnie takie stereotypy, że "metal" to się nie
myje i zjada koty, a "skejt" to ćpa tylko maryśkę i wali z bani. Przykro mi że jest tak w Polsce.
Ale co robić :P.

Bardzo nie lubię np. pseudokibiców, którzy uważają się za nie wiadomo jakich "kibiców", a niczego
nie reprezentują sobą w tym kierunku - wręcz przeciwnie, to jest chyba jedyna "subkultura"
(o ile można tak to nazwać, dlatego cudzysłów), której nie trawię w całości ;].

Ale nie ma co się oszukiwać - tu jest Polska, większość ludzi na ulicy będzie się patrzeć krzywo
na kogoś kto się "dziwnie" ubiera i ma długie włosy tylko dlatego, że jest inny niż on sam.
My (Polacy) to mamy chyba we krwi - odrzucanie inności i wielokulturowości, wręcz wrogie nastawienie
do tego.


to stereotypy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 23:32, stingah napisał:

Ale nie ma co się oszukiwać - tu jest Polska, większość ludzi na ulicy będzie się patrzeć krzywo
na kogoś kto się "dziwnie" ubiera i ma długie włosy tylko dlatego, że jest inny niż on sam.
My (Polacy) to mamy chyba we krwi - odrzucanie inności i wielokulturowości, wręcz wrogie nastawienie
do tego.

no własnie jak moja szkoła miała niedawno spotkanie z egzorcysta, to on powiedzial zeby nie sluchac metalu bo zostanie sie opetanym przez diabła, no ludzie czy ze sterotypami nie trzeba walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 12:07, Mateusz9214 napisał:


> Ale nie ma co się oszukiwać - tu jest Polska, większość ludzi na ulicy będzie się patrzeć
krzywo
> na kogoś kto się "dziwnie" ubiera i ma długie włosy tylko dlatego, że jest inny niż on
sam.
> My (Polacy) to mamy chyba we krwi - odrzucanie inności i wielokulturowości, wręcz wrogie
nastawienie
> do tego.
no własnie jak moja szkoła miała niedawno spotkanie z egzorcysta, to on powiedzial zeby nie
sluchac metalu bo zostanie sie opetanym przez diabła, no ludzie czy ze sterotypami nie trzeba
walczyć?


Cóż, gościu powiedział to, za co mu płacą :D Ni mniej, ni więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować