Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #41: Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - zagłosuj na swoich faworytów!

293 postów w tym temacie

Nie wiem kto tworzył tą liste, ale bardzo duzo tytulow w ogole nie ma, a niektore to pomylki...
Gdzie GRID, nowy WoW, Assassins''s Creed,Spore,Left 4 Dead, S.T.A.L.K.E.R Clear Sky ..... i jeszcze pare tytulow

No ale... glos poszedl na Fallout 3, Dead Space i King''s Bounty: Legenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[b}Ranveld a czemu się dziwić ze nie ma Mirror''s Edge?? chyba nei ten rok nie ?
ale az dziw ze wowa nie ma
i po rak kolejny wystartował wiedźmin tylko ze z patchem lol
gta4!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkimi co twierdzą, że jest to dziwna lista. Brakuje kilku tytułów, które naprawdę powinny się tu znaleźć, ale to już wymieniali ludzie wyżej. A co do ER Wiedźmina... Dziwnie się poczułem jak zobaczyłem tę pozycję. To jakiś chiński chuyt mauketingowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak jak wszyscy inni że brakuje tutaj wielu sławnych tytułów np. Spore, Assasin Creed, PES 09, WoW, Call of Duty...
Ja ostatecznie zagłosowałem na Prince of Persia (której nie mam) oraz na Wiedźmina ( grałem bez edycji rozszerzonej i bez Patchów) i na FIFA 09.
Ale najchętniej zagłosowałbym na Assasina Creed oraz PES 09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli dać zamiast tych 3 ostatnich w sumie mało znanych tytułów jakieś Bestsellery typu WoW WotLK, GoW 2 czy Assasin Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewnien czy wszyscy umieją czytać ale wyraźnie pisze że ankieta dotyczy "gier wydanych przez polskich producentów"czyli np: Cenega i CD-Project. Nie dziwcie się że nie ma WoW-ów CoD-ów czy innych owów bo CoD-a wydał np. Activision-Blizzard. Zresztą miejcie pretensje do "przedstawicieli firm wydających na polskim rynku gry komputerowe" a nie do gram.pl.
Moje głosy poszły na Wiedźmina - 2 raz przechodze a jakby wszystko takie nowe xD
Mass Effect - jakbym telenowele oglądał i fajny duubing, fajnie jak cała galaktyka mówi w twoim języku i to tak dobrze brzmiącym xD
GTA 4 - nie grałem i pewnie długo nie zagram, ale nie zaprzecze że to dobra gra chiciaż biore pod uwage konsole bo przez optymylizacje na PC to bym jej "pałe" dał :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez niespodzianki głosy oddałem na tytułu które (z tej listy) które bezsprzecznie zasłużyły sobie na miano gry roku:
GTA IV, Mass Effect oraz Far Cry 2.
Umieszczanie Wiedźmina na tej liście to już szczyt narcyzmu i naginanie rzeczywistości. To nie jest gra z 2008 roku po pierwsze, bo jeśli tak to każda jakakolwiek reedycja, edycja z dodatkiem itp to można by niektóre gry wyciągąć sprzed 2-3 lat, już przestańcie męczyć tym Wiedźminem. Lepiej zróbcie dobrą grę, wszystkim na zdrowie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge niektórzy użytkownicy to za przeproszeniem jacyś dziwni są myślą że tylko PC si liczy i są komentarze jak GTA IV ma bugi i to tylko port z konsol ta gra wyszła w tym roku a nie poprzednim na PC. Ludzie to jest głosowanie ogólne gie na konsole i kompy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV na konsole - pewnie. GTA IV na PC - żenada. Jako, że konsoli nie mam, nie głosuję na konwersję. Warhammer Online, Prince of Persia z boską Eliką i Far Cry 2 to moje typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę gier brakuje jak na mój gust. Gdzie się podział Race Driver GRID??

Zagłosowałem na GTA IV bo ta gra wymiata nawet mimo wielu licznych bugów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotujcie się, że "Wiedźmin Edycja rozszerzona o inne rozszerzenie" będzie też na liście na grę roku 2009, 2010, 2011 itd...
Zlitujcie się! Wiesiek był grą z roku 2007, a edycja rozszerzona to malutki, prawie nie liczący się, dodatek do niej -.-
Jasne jak słońce, że przez sentyment polaków, "Bo to polska gra" wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, kto wymyślił tą listę???? Gdzie jest GoW2? Gdzie jest Red Alert3? Gdzie Assasins Creed??? Ta lista to pomyłka jakaś!!! Wiedźmin? To chyba żarty! Kto to w ogóle układał??? Wiedźmin wygrywa z GTA IV? Ludzie, co to w ogóle jest???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy sie tak tego wiedźmina czepiacie.... Jak się komuś podobał to głosuje a jak nie to nie. PROSTE!
No dla mnie Wiedźmin jest o wiele lepszy od gta IV bo ja w ogóle wole RPG. Więc nie rozumiem irytacji niektórych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej dla Ciebie jest lepszy, ale dlaczego w wyborze gry roku znajduje się jego skromna edycja rozszerzona ? Patch 3.0.8 do WoWa w takim razie też się tu powinien znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no właśnie a gdzie Wrath of the Lich King? Skoro umieszczony na liście został Wiedźmin Edycja Rozszerzona (co jest ewidentnie kolejną reklamą ze strony CDP i jak tu dobrze jedna osoba napisała: "szczyt narcyzmu") to dlaczego nie umieszczono tutaj dodatku do WoWa (który zresztą wprowadził do gry wiele poważnych zmian i nowości). Skoro na liście znalazł się płatny patch to dlaczego nie dać też najlepszych dodatków roku? Zresztą Wiedźmina tutaj w ogóle nie powinno być z wcześniej wymienionych powodów.

Poza tym brakuje kilku innych ważnych tytułów jak np. RA3, który niezależnie od czyjejś prywatnej oceny był jedną z ważniejszych gier roku (RA 3 zbojkotowałem jakby co, więc nie piszę tego ze względu na to, że jestem fanem tej gry). W dodatku znalazły się tutaj mniej znaczące tytuły jak np. Art of Murder: Sztuka Zbrodni. Kto będzie o tym pamiętał za rok, dwa? Ta lista to naprawdę śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Wiedźminem to lekkie przegięcie.... brakuje mi tu L4D i dodatku do WoW. A ja dałem głos na Dead Space, King''s Bounty i Drakensang .. a co !

Co d o GTA IV - to nie grałem, bo nie lubię... zawsze wolałem Mafię i teraz czekam z niecierpliwością na "dwójkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować