Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Trek Online z generatorem ras

27 postów w tym temacie

Generator ras to jedna z tych kilku rzeczy, których mi brakuje w WoW... Zawsze chciałem mieć nieumarłego elfa albo orka... Jeśli STO będzie grywalny i dopracowany od początku, to kto wie, może zmienię RP WoW na RP ST :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 11:01, Khasim napisał:

Generator ras to jedna z tych kilku rzeczy, których mi brakuje w WoW... Zawsze chciałem
mieć nieumarłego elfa albo orka... Jeśli STO będzie grywalny i dopracowany od początku,
to kto wie, może zmienię RP WoW na RP ST :P


Niestety obawiam się że STO będzie przede wszystkim nudny.

Co do generatora ras... erm... na filmiku prezentowane co najwyżej kiepskie możliwości. Ostatecznie wyszło im coś na kształt chorego klingona ;P. Zobaczymy w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, super ten generator ras. Jak jeszcze dojdą te "super możliwości" których nie pokazano w trailerze to hohoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generator ras moim zdaniem to porażka, są rasy dane do wyboru i koniec - jaki kreator rasy...trochę to chore. Do tego w bardzo łatwy sposób można kompletnie zepsuć balancing gry, w szczególności PVP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie głupi, ale trochę bez sensu będzie wyglądało to w grze, jeśli każdy gracz będzie reprezentował inną rasę i będzie w zasadzie jej jedynym egzemplarzem w całym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 14:20, palpatine napisał:

Generator ras moim zdaniem to porażka, są rasy dane do wyboru i koniec - jaki kreator
rasy...trochę to chore. Do tego w bardzo łatwy sposób można kompletnie zepsuć balancing
gry, w szczególności PVP .


Jedno słowo uwagi star trek to fantasy więc wybór rasy nie ma dużej różnicy poza frakcją do której bardziej pasuje, za to wybór profesji już bardzo rzutuje na rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 14:22, KraBicZ napisał:

Pomysł nie głupi, ale trochę bez sensu będzie wyglądało to w grze, jeśli każdy gracz
będzie reprezentował inną rasę i będzie w zasadzie jej jedynym egzemplarzem w całym uniwersum.


Świat star trek jest w tej kwesti bardzo tolerancyjny nawet stawia na iwidualność ale nie martw się wiekszość będzie i tak wybierała swoje ulubione rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 14:31, Krusty napisał:

> Generator ras moim zdaniem to porażka, są rasy dane do wyboru i koniec - jaki kreator

> rasy...trochę to chore. Do tego w bardzo łatwy sposób można kompletnie zepsuć balancing

> gry, w szczególności PVP .

Jedno słowo uwagi star trek to fantasy więc wybór rasy nie ma dużej różnicy poza frakcją
do której bardziej pasuje, za to wybór profesji już bardzo rzutuje na rozgrywkę.



Star Trek to SF, nie Fantasy. I nie stawia na indywidualność, raczej na tolerancję, a to ździebko co innego. Tutaj zresztą można się spierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się edytor podobny do tego z obliviona :P
Stworzyłbym drugiego Stewarta i to nie byłoby wcale takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2009 o 14:52, Daronk napisał:

Star Trek to SF, nie Fantasy.

Ale wtopa urwało mi "nie".

Dnia 09.02.2009 o 14:52, Daronk napisał:

I nie stawia na indywidualność, raczej na tolerancję, a to ździebko co innego. Tutaj zresztą można się spierać.


No wiesz a Data, Doktorek, Worf, Nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest zły, ale pewnie połowa ras będzie robionych "dla jaj", bo będą takie możliwości. Przykład? Mój krasnolud-murzyn z LoTRO o nicku "Big Smoke" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak większość starych fanów będzie trzymała się ras kanonicznych. Są nawet tacy fani, którzy posługują się biegle językiem klingońskim i oczywiste jest, że będą grać Klingonami. Ja osobiście zagrałbym sobie Volcanem lub jego kuzynem Romulanem. Kardazianie też są kuszący (jak będą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:01, Krusty napisał:


> Star Trek to SF, nie Fantasy.
Ale wtopa urwało mi "nie".

> I nie stawia na indywidualność, raczej na tolerancję, a to ździebko co innego.
Tutaj zresztą można się spierać.

No wiesz a Data, Doktorek, Worf, Nog.

Dla mnie Data to właśnie przykład na tolerancje (pamiętasz odcinek, gdzie był proces, czy Date można uznać za istotę żywą?), Worf w TNG był raczej osamotniony, o pozostałych też można coś znaleźć. Dlatego napisałem, że to jest sprawa dyskusyjna ;) Zresztą popatrz na całą federację- tyle ras, niektóre wcześniej były w konfliktach, teraz działają razem i śmiało podążają tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie generator ras bo co to za rasa której występuje tylko 1 osobnik w kosmosie. Chyba ze wymyśla system losowego zaludniania wszechświata poprzez wymyślone przez nas rasy co jest raczej niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować