Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #47: Ile czasu tygodniowo poświęcasz na granie?

66 postów w tym temacie

wyniki tej ankiety są dla mnie trochę mało czytelne ale... a co do czasu spędzonego na graniu to niestety ostatnio dużo nie gram chociaż tak na dobrą sprawę nigdy długo nie grałem :) zresztą elegancko jest to napisane na steamie 17 godz. przez 2 tygodnie czyli średni wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 23:27, marek5mln napisał:

PS: co tu ma cię przerażać w wynikach, 35 godzin to nic, to zaledwie 5 godzin dziennie,


W ciągu roku szkolnego jestem o 16 w domu. Zanim się najem itd. jest już 17. Gdybym grał 5h dziennie, musiałbym to robić non stop do 22. A gdzie nauka? Gdzie spotkania z kumplami?

Inna sprawa kiedy rzeczywiście nie masz żadnych innych obowiązków - wiem jak to jest w czasie wakacji ;) Jednak i wtedy są jakieś granice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 - 25, kiedy jest w co grać. ;P W innych sytuacjach surfuję po internecie i słucham muzyki. ;) Ale potrafię też zrobić takie 24 godzinki w dwa dni, jak np. w przypadku GTA IV w ferie świąteczne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 10:44, Lesz3yk napisał:

> PS: co tu ma cię przerażać w wynikach, 35 godzin to nic, to zaledwie 5 godzin dziennie,


W ciągu roku szkolnego jestem o 16 w domu. Zanim się najem itd. jest już 17. Gdybym grał
5h dziennie, musiałbym to robić non stop do 22. A gdzie nauka? Gdzie spotkania z kumplami?

Inna sprawa kiedy rzeczywiście nie masz żadnych innych obowiązków - wiem jak to jest
w czasie wakacji ;) Jednak i wtedy są jakieś granice ;)



Co do nauki to juz nie gadajcie, ze się uczycie xD, po drugie do domu wraca się różnie nawet chodząc do liceum to wracałem raz 16 raz 13, raz 14,(a czsami nawet juz bylem o 11, szczególnei w 3 klasie liceum) 2 godzinki nauki, a obiad je się przy kompie grając, następna sprawa to taka, ze w weekend nie sądzę, że się uczysz, co do kolegów racja, tyle, że naprzykład ja zawsze trafiałem na kumpli, którzy daleko odemnie mieszkają i w zasadzie żeby sie spotkać musimy się umawiać na jakiś dzień, więc często się nie spotykamy.

PS: mam kumpla który tylko siedzi przy kompie, gra ciągle w MMO i tylko o tym gada, budzi się włacza MMO zanim pójdzie do szkoły, wraca włącza MMO, komp chodzi do 2 w nocy i nadal ma 4 i 5 w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio przy grach spędzam jakieś 15 godzin tygodniowo, ale jeśli mam przypływ wolnego czasu liczba ta może podskoczyć nawet do 30-40 ;-)

EDIT:

PS: mam kumpla który tylko siedzi przy kompie, gra ciągle w MMO i tylko o tym gada, budzi się włacza MMO zanim pójdzie do szkoły, wraca włącza MMO, komp chodzi do 2 w nocy i nadal ma 4 i 5 w szkole.

No wiesz, nie wszyscy grający wiele godzin dziennie mają zrąbaną sytuację w szkole. Wiele zależy także od osoby która grę odpala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko w weekendy bez soboty bo mam sesje DnD ale i tak wychodzi te od 15h do 20h .
Ale gdybym grał w w tygodniu ten czas na pewno by przekroczył wspomniane 35h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto dal mniej niz godzine albo nie gram ^^ na ja spedzam niestety duuzo czasu tera bo zima ;] i w lecie potrafie z 40pare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 21:12, Bobek94 napisał:

Ja gdzieś 25 godzin. Wolę nie wychodzić na dwór, bo i tak nie mam tam nic do roboty...



hehe dobrze powiedziane, szczególnie w zimie, (mamy na naszym placu na osiedlu, pole do piłki siatkowej i siatke, więc czasami grami) ale nie jestem juz dzieckiem, żeby latać jak te głupie bachory i krzyczeć kage bushin no jutsu (Naruto),więc na dworze to ja nie mam co robić, wolę sobie poćwiczyć w domu street dance (szkoda, że mam tylko jedne zajęcia w tygodniu), niż wychodzić na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj wogóle nie gram, modeluję w 3D, słucham muzyki (do nauki albo do książek :P) a jak już włączę grę nie gram w nią dłużej niż 2 godziny. Zaznaczam 16-20h. Zależy od wielu czynników (np. teraz jestem chory i mam ferie... ;>).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować