Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft chce zmienić swoją politykę wobec homoseksualnych graczy

226 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2009 o 17:19, Qumi napisał:

Pedofilia to choroba, to nic innego jak agresja skierowana do dziecka wywołana różnymi
sytuacjami.

Nie wiem gdzie ta agresja, gdy ja daje cukierki, ona się cieszy, a ja mam pole do zabawy? Nie wiem o co Ci do końca chodzi, może pomyliłeś z gwałcicielami? Btw. dlaczego choroba? Proszę wytłumacz mi.

Dnia 26.02.2009 o 17:19, Qumi napisał:

Nie porównuj pedofilii do homoseksualizmu, bo to zupełnie inna sprawa.

Będę bo zarówno jedno jak i drugie to dewiacje. (Modne w ostatnich latach, tylko jedno na in minus drugie na in plus)

Dnia 26.02.2009 o 17:19, Qumi napisał:

Radzę zapoznać się z tematem nieco szerzej niż tylko moje widzi-misie, bo domyślam się że wywód
nie ma żadnego poparcia w dokumentach i artykułach z dziedziny współczesnej psychologii,
teraz już na studiach o tym uczą na psychologii, zaledwie 3 tygodnie temu miałem ten
temat.

Z tematem się zapoznałem, a czym więcej się zapoznaje tym bardziej odzywa się we mnie konserwatysta. Rozumiem, żeby mieć to zdanie musisz chodzić na 5 letni "kurs" bo psychologia to żaden porządny kierunek studiów, ale nie o tym piszemy, więc lećmy dalej...

Dnia 26.02.2009 o 17:19, Qumi napisał:

Co więcej okazuje się, że kontakty homoseksualne wcale nie powodują homoseksualizmu,
są plemiona np. w Nowej Zelandii, gdzie pierwsza inicjacja chłopców odbywa się ze swymi
około 5 lat starszymi rówieśnikami, również chłopcami, a odsetek gejów wśród nich jest
bardzo nikły.

No tak, a jutro ja Ciebie zjem? Bo X plemię bawi się w kanibalizm? Ale nie! Bo Ty jesteś z homolubków :D Plemiona w których kopulują facet z facetem (btw. widać zacofanie, czyt plemię = homoseksualizm standardem) są czadowe i modne! (pozdrawiam Jacka Poniedziałka i Tomasza Jacykowa z Raczkiem na czele którzy teraz wzbijają się na gwiazdziste rankingi dzięki swojej "odmienności") A te w których ludzie jedzą swoją rodzinę, już są bzi tak?

Dnia 26.02.2009 o 17:19, Qumi napisał:

Poza tym zawężasz w swojej wypowiedzi pole tylko do gejów, czyli rozumiem,
że lesbijki są ok?

Nie są, tylko głownie gejów teraz dyskusja dotyczy. Ale spokojnie ja mogę się tłumaczyć wybiórczym myśleniem, ponieważ mój rozmówca też takie ma (czyt. argumenty o kanibalach i pedofilach). Myślę, że po prostu poleciałeś na fali współczesnej mody gdzie bycie homoseksualistą jest "cool" albo po prostu masz wykładowce - geja, który pierze Ci mózg.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I widzisz tym sposobem pokazałeś, że nie wychodzisz nic poza swoje widzi-misie, pedofilia jest to agresja skierowana na dziecko, agresję można w różny sposób wyładowywać, ale raczej nie miałeś psychologii na studiach jak mi się wydaje.

Twoje porównanie do kanibalizmu jest bezsensowne, równie dobrze mogę porównać sytuację geji do sytuacji żydów w niemczech podczas gdy panował tam nazizm, nich ich nie chciał i każdy chciał aby ich nie było, nie byli zauważani i nie pokazywali się publicznie. To by robiło z ciebie nazistę.

A mi się wydaje, że jesteś konserwatywnym księdzem, który ma zapędy homoseksualne, których nie może zrealizować i rozrywa go napięcie seksualne, odpowiedź na moje przypuszczenie jest taka sama jak na twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 17:39, Qumi napisał:

I widzisz tym sposobem pokazałeś, że nie wychodzisz nic poza swoje widzi-misie, pedofilia
jest to agresja skierowana na dziecko, agresję można w różny sposób wyładowywać, ale
raczej nie miałeś psychologii na studiach jak mi się wydaje.

Wiem, wy lubicie wszystko utrudniać. Agresja jest mniej więcej dla mnie odpowiednikiem przemocy. Może nie jestem dość "wyedukowany", żeby z Tobą konwersować albo po prostu głupoty piszesz. Rozumiem, że bez 5 letnich studiów psychologii nie mam co z Tobą dyskutować tak?

Dnia 26.02.2009 o 17:39, Qumi napisał:

Twoje porównanie do kanibalizmu jest bezsensowne, równie dobrze mogę porównać sytuację
geji do sytuacji żydów w niemczech podczas gdy panował tam nazizm, nich ich nie chciał
i każdy chciał aby ich nie było, nie byli zauważani i nie pokazywali się publicznie.
To by robiło z ciebie nazistę.

Dobra zapytam inaczej bo widać był za trudny argument dla Ciebie. Czy ja mogę zjeść Twojego brata bo będę głodny lub moja wiara tego wymaga? Bo wyskoczyłeś jak Filip z konopii. Bo nazizm potępiają wszyscy, natomiast z tym homo to bywa różnie tzw. fifty-fifty.

Dnia 26.02.2009 o 17:39, Qumi napisał:

A mi się wydaje, że jesteś konserwatywnym księdzem, który ma zapędy homoseksualne, których
nie może zrealizować i rozrywa go napięcie seksualne, odpowiedź na moje przypuszczenie
jest taka sama jak na twoje :)

Did! Jesteś marnym psychologiem :] Ani nie należę do KK ani nie mam zapędów homo i bi. I po co Ci te studia? Chyba tylko żeby powtarzać tu durnoty po wykładowcach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agresja i przemoc to dwie różne rzeczy, jedna odnosi się do sfery umysłowej i socjalnej, druga do fizycznej, nie studiuję psychologii, miałem 2 semestry jej na studiach, a ty mógłbyś zwyczajnie przeczytać jakiś artykuł o tej sprawie zamiast wymyślać i używać utartych stereotypów.

Widać to ty nie rozumiesz bezsensowaności swoich porównań, które nie mają nic wspólnego z homoseksualizmem, bo nie słyszałem, żeby homo lubowali się w ludzkim mięsie. To jak jakbym mówił o sytuacji żydów na bliskim wschodzie, a ty nagle zaczynasz pisać o wietnamczykach, których realia i sytuacja jest zupełnie inna.

Ee... tak, mój drogi loczynie, właśnie chodziło mi o to, że nie jesteś, "dpowiedź na moje przypuszczenie
> jest taka sama jak na twoje :) ", na twoje przypuszenie pójścia za byciem cool, ale widać nie czytasz nawet tego co piszę, zamiast tego odrazu obmyślasz co tu by napisać, aby ośmieszyć ten pogląd, nawet nie obalić, a ośmieszyć. Skoro masz zamiar prowadzić monolog, to ja zmykam pograć w Dawn of War 2, które mam od niedawna, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 17:53, Qumi napisał:

Widać to ty nie rozumiesz bezsensowaności swoich porównań, które nie mają nic wspólnego
z homoseksualizmem, bo nie słyszałem, żeby homo lubowali się w ludzkim mięsie. To jak
jakbym mówił o sytuacji żydów na bliskim wschodzie, a ty nagle zaczynasz pisać o wietnamczykach,
których realia i sytuacja jest zupełnie inna.

Nie, to Ty napisałeś, że X plemię ma tą inicjacje, to ja sie pytam czy Y plemię które zjada swoich jest normalne?
Btw. nie odpowiedziałeś nadal na moje pytanie, boisz się czy coś?

Reszty postu nie komentuje, oczekuje tylko tej jednej odpowiedzi.

Btw. Widać po tym forum jak sobie "pomagają" tymi wszystkimi operacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na które pytanie? Na to o plemionach? To dwie różne sprawy, ale widać nie rozumiesz tego, że jak mówi się o jabłku nie ma się na myśli gruszki ani marchewki, kanibalizm to nie jest pole na którym się dobrze poruszam, mało mnie to obchodzi, z tego co wiem to raczej jedzą swoich martwych, a żywych to nie wiem, ale wśród ludzi "europejczyków", którzy np. rozbili się gdzieś samolotem i nie mają co jeść, zdarzały się takie sytuacje, co nie zmienia zdania, że jest mi to temat nie znany, na który się więc wypowiadać nie będę. Jeśli wolisz inny przykład to inicjacja seksualna młodych mężczyzn w starożytnej grecji była ze swoimi ojcami, a naród jakoś żyje i nie wyginął przez bezdzietność ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A live ciagle w polsce nie ma... Ciekawe czy wiecej jest homoseksualnych graczy czy polaków którzy chcieliby z tej usługi skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy homoseksualni gracze to już nie polacy ;) ? Podejrzewam, że byś się zdziwił, zresztą ilu polaków ma xboxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze im tak! Jak sie tak podniecają tym, że są homo to niech tak mają. Oni mówią, że są inaczej traktowani. Wcale nie! Oni się inaczej zachowują! I nie chodzi mi o to że są homo tylko o to, że chcą to całemu światu pokazać. Jak pedały i lezby będą zachowywać się normalnie to też tak będą traktowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homo nie powinni się tak obnosić, tudzież być dumnymi z tego, że są homo.
Nie ich ,,orientacja" czyni z nich ,,innych" tylko to, że strasznie zależy im na obnoszeniu się wszem i wobec z tym, że są homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:40, Cadeus napisał:

Homo nie powinni się tak obnosić, tudzież być dumnymi z tego, że są homo.
Nie ich ,,orientacja" czyni z nich ,,innych" tylko to, że strasznie zależy im na obnoszeniu
się wszem i wobec z tym, że są homo.

Wszystkie mniejszości tak robią... to "obnoszenie" ma na celu ułatwić kontakt z innymi osobami należącymi do danej mniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i taka opcja powinna być dostępna, a potem banować konta w których opis orientacji seksualnej itp. (np. teksty w stylu: "chętna, 20 lat") pojawia się w innym niż przewidziane miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

homoseksulizm jest przekazywany przez geny?? <hahaha> wezcie mnie nie rozbrajajcie. Prosze mi w takim razie pokazac badania i ten gen ktory za to jest odpowiedzialny, bo jakos jeszcze o tym nie slyszalem.

Co do tolerancji to niestety mylnie jest pojmowana. Tolerancja to cierpliwa wytrwałość, znoszenie czegos , mimo odmiennych pogladow lecz to nie jest rownoznaczne z pozwalaniem na wszystko co im sie tylko wymarzy. bez przesady ale obnoszenie sie z tym jest po prostu chore. Oni domagaja sie coraz wiecej przywilejow, ktorych jesli nie dostana to od razu krzycza " ci ludzie sa nietolerancyjni".

Pozatym jezeli tego nie da sie leczyc to jakim cudem powstaja kliniki w Ameryce ktore lecza ludzi z homoseksualizmu ?? Jezeli tego nie daloby sie leczyc to powstalaby 1 klinika ktora szybko by upadla, a z tego co wiem nastepne sa otwierane, i z powodzeniem lecza to zaburzenie (bo tym wlasnie jest homoseksualizm - zaburzeniem, dewiacja i choroba).

I nie podoba mi sie ze pare procent ludzkosci zaczyna sobie rzadzic jak sie im podoba pod przykrywka tolerancji ;] a my niestety im czesto ulegamy zeby w mysl mody nie zostac nazwani "nietolerancyjnymi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak homo chcą tak propagować swoja orientację to niech pojadą do Iranu i tam to robią. Tam ten problem został pozytywnie rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 17:19, Qumi napisał:

Pedofilia to choroba, to nic innego jak agresja skierowana do dziecka wywołana różnymi
sytuacjami.

rozbroiłeś mnie, zanim zaczniesz się wypowiadać w jakimś temacie to przynajmniej dowiedz się o czym mówisz. "Pedofilia, popęd płciowy do dzieci, psychoseksualna skłonność do dzieci i młodzieży obojga płci." Narażę się teraz i powiem, że pedofile zdarzają się zupełnie nieszkodliwi dla dzieci. Tak samo jak każdy (no prawie) każdy facet czuje pociąg seksualny do kobiet, tak samo pedofil do dzieci. Czy kazdy facet gwałci i zabija kobiety? I tutaj popieram twojego głównego towarzysza w rozmowie. Chociaż homoseksualizm i pedofilia wynikają z różnych źródeł to oba te zjawiska są chorobą. Jednak umownie się przyjeło, że homoseksualizm jest ok, a pedofilia nie. Nie chcę, żeby to wyszło na to, że bronię pedofilów, bo pourywałbym ręce i nogi jakby ktoś moje dziecko tknął. Jednak nie dajmy się zwariować. Nasza polityka tolerancji zaczyna się robić niebezpieczna. Najgorzej dzisiaj ma biały, uczciwy mężczyzna, katolik, heteroseksualista. Na Xbox Live nie powinno się znajdować pole dotyczące orientacji seksualnej. To jest miejsce do gry, a nie wyrażania swoich poglądów, nie ważne jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:58, Qumi napisał:

Tak to teraz wygląda w Polsce: Mam znajomego, który jest gejem, poszedł z chłopakiem
do galerii handlowej, trzymali się za ręce tylko a już napadła ich jakaś zgraja, zostali
pobici, ludzie w galerii, którzy przechodzili dookoła nawet nie zareagowali!


ja bym zareagowal - pomoglbym owej zgraji, bo mam takie poglady i to od dawna.

Dnia 26.02.2009 o 16:58, Qumi napisał:

W takim, aby zaakceptowano, tolerowano ich, aby nie musieli się bać wychodząc na ulicę
jak mój znajomy, aby nie dochodziło do takich sytuacji, aby ten temat przestał być tabu,
a normalną rzeczą. Aby ludzie zrozumieli, że ci ludzie żyją wśród nas, to nasi znajomi,
przyjaciele, rodzina, a nie obcy, przemilczani, niewidzialni i niesłyszalni, z którymi
nie mamy żadnego kontaktu, których sterylizujemy, odgradzamy od siebie.


trzeba ich odgradzac od nas, normalnych. jesli to jest tak jak mowisz "choroba" i byc moze przenosi sie genetycznie (moze byc dziedziczona - wydaje sie to niemozliwe, ale licho nie spi) to trzeba takie jednostki eliminowac ze spoleczestwa bo czeka nas samozaglada, wczesniej (starozytnosc jak przytoczyles) moze to jakos nie stanowilo problemu bo populacje uprawiajace ten "proceder" nie byly liczne, ale w czasach globalizacji moze to byc problemem oglonoswiatowy

Dnia 26.02.2009 o 16:58, Qumi napisał:

czystych hetero i homo jest tak naprawdę niewiele


przytoczysz zrodlo tej informacji ? chyba ze mowisz tylko za siebie, ja sie czuje czystym hetero, nie mam zadnych ciagot do tej samej plci i nie toleruje takich zwiazkow w moim otoczeniu. brzydze sie nimi, wydaja mi sie "nieludzkie", nie tylko ja mam takie poglady w moim otoczeniu i nie wmowisz mi ze kazdy obok mnie to ukrywajacy sie homo...

Dnia 26.02.2009 o 16:58, Qumi napisał:

ale uważam, że potrzeba zwrócić uwagę społeczeństwa na to, że ci ludzie istnieją.


po co ? jak sie obnosza z tym na ulicy to dostana w ryj i tyle - takie juz mamy spoleczenstwo - i dobrze wg mnie.

Dnia 26.02.2009 o 16:58, Qumi napisał:

Poza tym zawężasz w swojej wypowiedzi pole tylko do gejów, czyli rozumiem, że lesbijki są ok?


oczywiscie ze nie

Dnia 26.02.2009 o 16:58, Qumi napisał:

Nie porównuj pedofilii do homoseksualizmu, bo to zupełnie inna sprawa.


kazde to dewiacja i nie prowadzi do prokreacji - czyli wynaturzenie - zwalczac!

Dnia 26.02.2009 o 16:58, Qumi napisał:

Jeśli wolisz inny przykład to inicjacja seksualna młodych mężczyzn w starożytnej grecji była ze swoimi ojcami, a > naród jakoś żyje i nie wyginął przez bezdzietność ;)


to Cie fascynuje ? Cieszy ? Dla mnie to kazirodztwo (moze powiesz ze tez jest "OK"?) i homoseksualizm w jednym, gorzej byc nie moglo.

jesli jakas uczelnia uczy ze "homo = natura" to zwatpilem w system edukacji, chyba jednak miales "ciepłego" wykladowce, ktory zarażał głupotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 19:49, EmperorKaligula napisał:

kazde to dewiacja i nie prowadzi do prokreacji - czyli wynaturzenie - zwalczac!

czyli zwalczać każdy przypadek, w którym człowiek dobrowolnie rezygnuje z prokreacji? świetnie :/ znaczy się zmusić trzeba ludzi do rozmnażania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważam, że pedałów do gazu, pedofilom obciąć jajca(jeszcze płacić za kastrację chemiczną może mamy). Ale co tam, niech sobie żyją ale na Grenlandii, czy inny mzadupiu gdzie nikomu nie będą wadzili i tam se mogą się pie*dolić ile chcą. Najgorsze jest to, że te zboczki i oblechy chcą praw do ślubów, adopcji itp. Do gazu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować