Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Seria PREMIUM GAMES

295 postów w tym temacie

Cenega Poland z przyjemnością informuje, że jeszcze w tym miesiącu swoją premierę będzie miała zupełnie nowa seria wydawnicza. Zgodnie z zasadą „Najlepsze premiery – najszybciej w PREMIUM GAMES” już dzisiaj prezentujemy pierwsze, jeszcze bardzo gorące gry, które zasilą linie PREMIUM GAMES. Oto one:

King’s Bounty: Legenda

Sacred 2: Fallen Angel

Tomb Raider: Underworld

Civilization IV Complete

Bioshock

Warhammer: Mark of Chaos Złota Edycja


Wiecej na: http://www.cenega.pl/?ID=6485

Cena: 69,90 (w sklepie Cenega 54,90)

20090309180933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba, szybka przecena gier i parę złotych w kieszeni zostaje. Fajne opakowanie. Pewnie konkurencyjna seria do Platynowej Kolekcji od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 18:13, mateuszencja napisał:

Ciekawe po jakiej cenie ;]

Dobra cena już jest :)

OMG pisze że cena to 69,90...
PS: To dobrze że jest;-)
PS2: Seria wydaje się być ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PREMIUM GAMES to nie tylko najlepsze gry, ale także ekskluzywne, najwyższej jakości wydanie: Tylko teraz masz okazję zakupić nowe gry w preorderze w wyjątkowej cenie w sklepie internetowym wydawcy.

PREMIUM GAMES to:
Seria wydawnicza Cenega Poland, do której będą trafiać tylko najlepsze premiery, w możliwie najkrótszym czasie!
Unikatowe i dotychczas niedostępne kompletne antologie największych tytułów!
Absolutnie kompletne wydanie – premierowa wersja gry wraz z aktualizacjami oraz ze wszystkim oficjalnymi dodatkami.
Najwyższej jakości elegancka poligrafia, wyczerpujące drukowane instrukcje oraz ich wersje elektroniczne w formacie PDF na płycie z grą.
Premium Disc – ekskluzywny dysk kolekcjonerski przeznaczony dla wszystkich miłośników gier komputerowych z grafiką, muzyką i filmami z gry!
Specjalnie przygotowane na potrzeby serii poradniki, dzięki którym każdy gracz pozna wszystkie tajniki wirtualnej przygody.
Wszystkie gry w profesjonalnej, polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny design, kapitalna zawartość, kusząca cena. Szykuje się całkiem fajna seria, która ma szanse zagrozić Platynowej Kolekcji :) Bioshock kusi strasznie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, najnowszy Tomb Raider dość szybko staniał... Czyli ta "Gorąca przecena" (czy jak to się nazywało) miała służyć wyprzedaniu niektórych gier przed ich premierą w Premium Games... Teraz wszystko staje się jasne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jakie tytuły i kiedy będą do tej serii trafiać bo jak na razie to średnio to wygląda, KB można spokojnie premierówkę za tyle kupić(nie wspominając nawet o Allegro), a za Bioshocka to stanowczo za dużo(on już powinien spaść do SS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee
Trochę drogo jak na reedycje... 50zł było już granicą moim zdaniem, ale ciekawe wydanie chociaż - moim zdaniem nie warto :-) Dobrze było jak po premierze gry trafiały do supersellera a później do kolekcji klasyki a tak to będą się dąsały jak w cdprojekt zanim będą tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczucia wobec tej serii mam mieszane, bo z jednej strony mamy całkiem ładne wydania, z drugiej kolejną przeszkodę do przejścia, aż gra zejdzie poniżej 50zł. Wiele zależy od tego jak szybko będą gry trafiały do tej serii, jak długo się będą w niej zatrzymywać i jakie tytuły będą do niej trafiać.
Bioshocka i King''s Bounty można kupić taniej w wydaniach premierowych, więc nie jest to jakaś super okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się ja wypowiem.

Gry do serii będą wpadały najszybciej jak się da:), co to oznacza?? W momencie, w jakim pozwolą na to umowy, licencje, itd. Nie będzie to 1-2 miesiące, ale myślę, że nie będzie trzeba czekać długo.

Poza tym staramy się, aby serie były wydawane kompletnie (antologie - patrzcie Civka). Co do ceny. 69,90 To sugerowana detaliczna. Różne sklepy pewnie różnie ją będą sprzedawać. Oczywiście zawsze będzie narzekanie, że dane tytułu można w premierze taniej kupić na allegro, że to, że tamto. Zgodzę się z tym często tak jest, że na allegro ludzie wyprzedają taniej premiery. Jak podawał ktoś wyżej można ją zamówić (serię) za 54,90 co uważam za uczciwą cenę jak za takie wydanie. Jest naprawdę śliczne.

Naprawdę będzie kilka smaczków w tej serii, na które nawet ja sobie ostrzę ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:29, natanadler napisał:

Gry do serii będą wpadały najszybciej jak się da:), co to oznacza?? W momencie, w jakim
pozwolą na to umowy, licencje, itd. Nie będzie to 1-2 miesiące, ale myślę, że nie będzie
trzeba czekać długo.

Czy gry od Rockstara mają szansę znaleźć się w tej serii, np. Bully lub GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna seria i wszystko ogólnie ok. Podejrzewałem że w koncu Cenega coś wyda co może konkurować z Platynową Kolekcją. Tak trzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tak podejrzewałem, że ta wyprzedaż premierowych gier Cenegi zwiastuje jakąś większą akcje ^^ I miałem rację. Bardzo fajna seria, sądzę, ze zaopatrzę się w kilka tytułów ;) Aktualnie na oku mam King''s Bounty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:35, The GaM3R napisał:

>ciach :)

Czyżby Fallout 3 ?? Zdradź troszke co będzie dalej :)


Na chwię obecną mogę powiedzieć, że tytułów będzie dużo :) Tytułów zdradzić nei mogę ale naprawdę jest na co czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować