Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Seria PREMIUM GAMES

295 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2009 o 22:53, Lesz3yk napisał:

Hmmm... Kolejna po BioShocku wpadka?

Czyli wychodzi na to, że ta seria powstawała w dużym pośpiechu, a gdy człowiek się śpieszy to się diabeł cieszy.

@dave03

Dnia 28.03.2009 o 22:53, Lesz3yk napisał:

No jest czego żałować, zwłaszcza że wszystkie gry były w edycjach premierowych :)

Ja jestem dobrej myśli i mam nadzieje, że ta promocja wkrótce powróci. :)

@manzi
Takie rzeczy to tylko w marzeniach. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 22:31, Sebat1 napisał:

Nie mam pojęcia. xD Tym bardziej, że na tej płycie Kolonizacji przecież nie ma... xD

Kupiłem sobie właśnie CivIV z Premium Games i też się nieźle zdziwiłem. Zamiast nadruku Complete jest Colonization. Ale zawartość jest zgodna z tą opisywaną na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2009 o 18:56, a_Tomek napisał:

Kupiłem sobie właśnie CivIV z Premium Games i też się nieźle zdziwiłem. Zamiast nadruku
Complete jest Colonization. Ale zawartość jest zgodna z tą opisywaną na opakowaniu.

Może po prostu nadruki na płytę z napisem ''''Civilization IV Complete'''' im się skończyły, to wykorzystali nadruk z napisem ''''Civilization IV Colonization'''' z nadzieją, że nikt nie zauważy. ;)

@manzi
Tia. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2009 o 13:29, QbaRy napisał:

A warto tego Civ4 kupic?? Przepadam za strategiami.

Popieram przedmówcę, jak przepadasz za strategiami to śmiało kupuj, bo naprawdę warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 13:29, QbaRy napisał:

A warto tego Civ4 kupic?? Przepadam za strategiami.

Zważ tylko, że to turówka, a nie RTS. Dość ważny szczegół. Aczkolwiek jeśli nie ma dla Ciebie znaczenia turówka czy RTS to grę zdecydowanie warto posiadać. Gra prezentuje wysoki poziom wykonania i grywalności. Godna polecenia pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 13:29, QbaRy napisał:

A warto tego Civ4 kupic?? Przepadam za strategiami.

chlopie, ja go mam i siedze przy nim non-stop! zajebiaszcza gierka

co do tematu to ja z premium games mam dwie gry: civ4 complete i bioshocka. nie narzekam, piekne wydanie i kuszaca cena, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym rzucie zobaczymy (info z nowego CD-Action):

- Assassin''s Creed
- Settelers: Narodziny Imperium - Złota Edycja
- Oblivion - Game of the Year Edition
- Rainbow Six Vegas - Antologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 21:24, Inuki napisał:

- Assassin''s Creed

Mam.

Dnia 08.06.2009 o 21:24, Inuki napisał:

- Settelers: Narodziny Imperium - Złota Edycja

Nie interesuję mnie.

Dnia 08.06.2009 o 21:24, Inuki napisał:

- Oblivion - Game of the Year Edition

Mam.

Dnia 08.06.2009 o 21:24, Inuki napisał:

- Rainbow Six Vegas - Antologia

To trzeba będzie kupić.

Więc dla mnie ten rzut nie jest rewelacyjny. Mogli by dać Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 21:24, Inuki napisał:

- Oblivion - Game of the Year Edition

Obliviona mam w GOTY, tylko jestem ciekaw, czy ten z Premium Games będzie miał wszystkie te oficjalne pluginy. Nawet dla zbroi konia jestem gotów zakupić lepsze wydanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 21:56, a_Tomek napisał:

Nawet dla zbroi konia jestem gotów zakupić lepsze wydanie:P


Haha, cóż za akt desperacji :P Ale aż takiego drastycznego kroku nie będziesz musiał podejmować, gdyż lepiej na tym wyjdziesz jak sobie kupisz w sklepie Cenegi sam dodatek Knights of the Nine, który w obecnej chwili kosztuje 15zł. Tam wszystkie pluginy są już załączone na 100%. Jeśli jesteś zainteresowany to na stronie sklepu wejdź sobie do działu "wyprzedaż", tam powinieneś ów dodatek znaleźć (w tej chwili jest on na 5 stronie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, od tych premium games, dotychczasowe wersje idą do śmietnika. Po prostu zakup dodatków osobno jest nieopłacalny. Niedobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 22:07, dave03 napisał:

> Nawet dla zbroi konia jestem gotów zakupić lepsze wydanie:P

Haha, cóż za akt desperacji :P Ale aż takiego drastycznego kroku nie będziesz musiał
podejmować, gdyż lepiej na tym wyjdziesz jak sobie kupisz w sklepie Cenegi sam dodatek
Knights of the Nine, który w obecnej chwili kosztuje 15zł. Tam wszystkie pluginy są już
załączone na 100%. Jeśli jesteś zainteresowany to na stronie sklepu wejdź sobie do działu
"wyprzedaż", tam powinieneś ów dodatek znaleźć (w tej chwili jest on na 5 stronie).

Dzięki za cynk. Jeden mały problem, że w tym zestawie braku jednego, ostatniego addonu. Ale to już można przeboleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 22:29, hobgoblin90 napisał:

kiedy nowy rzut? oblivion interesi mnie ;>


Kiedy? W lipcu, wiem że bd m.in. Assasin''s Creed, Oblivion, Antologia Rainbow Vegas i Złota Edycja Settlers Narodziny Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy zrzut moim zdaniem bardzo udany. Gier może nie za dużo, ale na Obliviona na pewno się skuszę, a przy okazji może zakupie sobie też Assassin''s Creeda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na Creed;a też się czaję od dłuższego czau, ale szkoda mi było 70 zł dawać na nówkę, a jak wyjdzie w PG to w sklepi cenegi będzie za 55 i do wg. mnie uczciwa cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak do tych 55zł dodasz koszty przesyłki, które przecież będziesz sam musiał pokryć to Ci wszystko wyjdzie na jedno i to samo, a nawet będziesz stratny, bo za tą samą cenę to już lepiej kupić premierówkę niż grę z reedycji. Wcześniej najlepiej idź zobacz do Media Marktu czy Saturna, tam często gry z Premium Games sprzedają po 59zł. To znacznie korzystniejsza oferta w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować