Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Seria PREMIUM GAMES

295 postów w tym temacie

>Już lepiej - o dziwo - moim zdaniem prezentuje się tańsza Kolekcja Klasyki.

Dnia 19.07.2009 o 10:55, dave03 napisał:

Na dodatek Dwa Trony z S$ są zabezpieczone StarForcem

Skąd wiesz? Gdzie to można sprawdzić?
>co mnie jeszcze bardziej od tego

Dnia 19.07.2009 o 10:55, dave03 napisał:

odrzuca.

Wszystkie gry z S$ mają SF?
>Na razie więc poczekam, ale jeśli się nie pojawi w KK to chyba rzeczywiście

Dnia 19.07.2009 o 10:55, dave03 napisał:

lepszym wyjściem jest trochę dopłacić i kupić już całą trylogie.

No ba! Jeśli teraz ktoś by się zdecydował kupić wszystkie gry osobno to by go wyniosło ok. 65zł, a PoP z PG kosztuje 55zł.
A jak ktoś ma już 2 pierwsze części tej trylogii to i tak mu się nie opłaca kupować Dwóch Tronów za 40zł, gdyż może dopłacić 15zł i ma całą Trylogią w (ponoć) ładnym wydaniu.

A, i mam pytania dotyczące serii Premium Games:
1. Co zawiera takie wydanie? Tylko grę i patche, czy coś jeszcze?
2. Czy gry z tej serii posiadają jakieś zabezpieczenie? Jeśli tak to jakie?
3. Czy BioShock nadal wymaga aktywacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 11:43, Growin napisał:

Wszystkie gry z S$ mają SF?


Nie wszystkie, ale akurat PoP: Dwa Trony mają, niestety :|

Dnia 19.07.2009 o 11:43, Growin napisał:

A, i mam pytania dotyczące serii Premium Games:
1. Co zawiera takie wydanie? Tylko grę i patche, czy coś jeszcze?


To chyba zależy od konkretnego tytułu. W King''s Bounty jest to raczej ścieżka dźwiękowa z gry w formacie audio.
W przypadku najnowszego Tomb Raidera są to trailery, filmiki, a także galeria screenów i szkiców. Wszystko oczywiście na dodatkowej płycie. Jak się ma sprawa reszty pozycji tego już niestety nie wiem.

Dnia 19.07.2009 o 11:43, Growin napisał:

2. Czy gry z tej serii posiadają jakieś zabezpieczenie? Jeśli tak to jakie?


King''s Bounty pewnie jest ze starforcem, bo nim była zabezpieczona edycja premierowa, a z tego co zauważyłem wersja z PG to nic innego jak premierówka tyle tylko że zapakowana w inną obwolutę (czy jak to tam nazwać ;))

Dnia 19.07.2009 o 11:43, Growin napisał:

3. Czy BioShock nadal wymaga aktywacji?

Tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 11:43, Growin napisał:

A, i mam pytania dotyczące serii Premium Games:
1. Co zawiera takie wydanie? Tylko grę i patche, czy coś jeszcze?

Oprócz tego co wymienił dave03 na drugiej płytce są jeszcze instrukcje i poradniki w *.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widać, że Cenega stara się zadbać o graczy, trzy nowości w nadchodzącym zrzucie to nie byle co. :) Nowy zrzut będzie nadzwyczaj udany, już samym przednim zrzucie widzę co najmniej dwa tytuły które chciałbym kupić. Jakby każdy następny zrzut był podzielony na dwie tak dobre części, to gacze na pewno mniej by narzekali, a więcej kupowali. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, trylogia BiA. Kupiłbym, gdyby nie to, że najlepszą częśc, czyli trójkę mam, a poprzednie średnio mi się podobają. Ale naprawdę dobry zrzut :) Ja nadal ostrzę zęby na PoP i można BioShock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja nadal ostrzę zęby na PoP i można BioShock.

Wydaje mi się że jeśli teraz kupować Bioshocka to zdecydowanie najlepszym wyjściem jest nabycie edycji kolekcjonerskiej, która jest tylko o 40zł droższa niż ta z Premium Games. Co prawda 40zł na ulicy nie leży, ale nie mam najmniejszych wątpliwości iż świetna figurka Big Daddy’ego jest warta tej ceny. W tej sytuacji lepiej nawet początkowo odpuścić sobie trylogii PoP byle tylko nabyć EK Bioshocka. A PoP nie zając, nie ucieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 16:43, dave03 napisał:

Wydaje mi się że jeśli teraz kupować Bioshocka to zdecydowanie najlepszym wyjściem jest
nabycie edycji kolekcjonerskiej, która jest tylko o 40zł droższa niż ta z Premium Games.


Tylko ta edycja kolekcjonerska sprowadzana jest z zagranicy. Owszem język angielski to nie problem, ale wraz z grą nie otrzymujemy kodu rejestracyjnego na Kompani Graczy (papa 100 pkt :)) i tracimy możliwość zamówienia prenumeraty CDA (wymaga 5 zarejestrowanych gier z Premium Games). Moim zdaniem lepiej dodatkową kaskę wydać na genialną trylogię Prince of Persia (nowy PoP nie dorasta jej do pięt), niż płacić za figurkę Big Daddy''ego, pudełko i 2 dodatkowe DVD (które możliwe, że znajdą się w edycji PG). Ale to tylko moje zdanie :P.

Ja z samej promocji bezpośrednio nie skorzystałem. Nie bezpośrednio, ponieważ zamówiłem Rainbow Six Vegas 1 + 2 (edycje premierowe) za 40 złotych na wyprzedaży spowodowanej pojawieniem się gry w PG :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak spłacę iksa, to pomyślę nad tym ;] Btw, EK BioShocka jest po polsku? Można gdzieś spolszczenie legalnie ściągnąc do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 16:55, MaccCry napisał:

Jak spłacę iksa, to pomyślę nad tym ;] Btw, EK BioShocka jest po polsku? Można gdzieś
spolszczenie legalnie ściągnąc do niego?


Edycja premierowa była wydana w języku polskim, więc oficjalnego, legalnego spolszczenia nie ma. Dodatkowo, jak już pisałem nie ma kodu rejestracyjnego do KG, przez co tracimy wiele pkt :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 16:55, MaccCry napisał:

Jak spłacę iksa, to pomyślę nad tym ;]


W takim razie radzę się spieszyć :)

>Btw, EK BioShocka jest po polsku?

Niestety jest po angielsku, zarówno gra jak i instrukcja.

>Można gdzieś

Dnia 23.07.2009 o 16:55, MaccCry napisał:

spolszczenie legalnie ściągnąc do niego?


Spolszczenie widywałem do ściągnięcia nawet na tym forum także nie powinien być to wielki problem.

milten6 --->

Fakt, punktów do Kompanii trochę szkoda, ale w tym przypadku mimo wszystko warto, zwłaszcza że przecież nie każdy bawi się w ich zbieranie, a jeśli nawet to zwykle nie ma problemów z kupnem czegoś za grosze z wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 17:16, FPSProjekt napisał:

500zł

A dokładniej 909 zł i 87 gr. Pojedyncze gry mają cenę rynkową 69,99, a że jest ich na dzień dzisiejszy 13, to wychodzi właśnie tyle. Pawlo09 tak trudno zajrzeć do pierwszego lepszego sklepu internetowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 17:21, Erunn0 napisał:

> 500zł
A dokładniej 909 zł i 87 gr. Pojedyncze gry mają cenę rynkową 69,99, a że jest ich na
dzień dzisiejszy 13, to wychodzi właśnie tyle. Pawlo09 tak trudno zajrzeć do pierwszego
lepszego sklepu internetowego?

widać, że spamuje i to nie pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następną grą która trafi do tej serii jest:
Tom Clancy''s Splinter Cell - Antologia
Reklama tej serii (w tym właśnie Splinter Cell) jest między innymi na odwrocie opakowania do PoP Trylogia.
PS. Ja właśnie kupiłem 2 części Splinter Cell''a. Ehh - Antologię też pewnie kupię.
PPS. Cenega teraz daje do PG całe antologie. Zapewne za niedługo będzie również Hitman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować