Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ratuj się kto może - pecetowa strategia na szczycie rankingu sprzedaży!

65 postów w tym temacie

Ci tak zwani specjaliści trąbią o upadku peceta już od początków pierwszego PlayStation. A my, wyrodni gracze blaszakowi, nadal gramy sobie spokojnie.....pytanie tylko w co, skoro branża podobno nie zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sratatata to jest ranking z Wkl. Bryt. gdybym ja żył w kraju który był największym kolonizatorem w dziejach to bym kupił tą grę chociażby z patriotyzmy.To tak samo jak z Wiedzminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:46, Uboot93 napisał:

Sratatata to jest ranking z Wkl. Bryt. gdybym ja żył w kraju który był największym kolonizatorem
w dziejach to bym kupił tą grę chociażby z patriotyzmy.To tak samo jak z Wiedzminem


Toteż kupują... Football Manager. :D

Mogliby przy okazji poinformować, ile egzemplarzy się sprzedało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to się porobiło. Pecetowy tytuł na szczycie listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Cuda się jednak zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:46, Uboot93 napisał:

Sratatata to jest ranking z Wkl. Bryt. gdybym ja żył w kraju który był największym kolonizatorem
w dziejach to bym kupił tą grę chociażby z patriotyzmy.To tak samo jak z Wiedzminem


Patrz no, a Anglia to była i w MTW I... i II. Ba, nawet w Rome. I wtedy jakoś tak masowo nie kupowali. Zresztą zabawne, jak to z tygodnia na tydzień ranking w Wielkiej Brytanii z najbardziej opiniotwórczego w Europie ląduje na dnie, prawda? Bo jestem święcie przekonany, że gdyby to Killzone 2 był na szczycie to byś słowem nie pisnął (ewentualnie bym teraz czytał, jaka to super gra jest i jak Brytyjczycy wiedzą, co kupować...).

Vojtas - mnie ciekawi ogólny poziom sprzedaży Empire. Licząc dystrybucję cyfrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:46, Uboot93 napisał:

Sratatata to jest ranking z Wkl. Bryt. gdybym ja żył w kraju który był największym kolonizatorem
w dziejach to bym kupił tą grę chociażby z patriotyzmy.To tak samo jak z Wiedzminem


Przynajmniej większość ich graczy stać na oryginały, a to Twoim zdaniem gdzie mieli zrobić? W Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:07, Tomek1120 napisał:

Czy ta gra ma jakieś uciążliwe zabezpieczenia antypirackie?

Steama i uciążliwe problemy z aktywacją. ;p
Jednak poczciwy PieCyk nadal potrafi zachwycić wspaniałymi grami, nawet w krajach typowo konsolowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, przeciez PC gaming umarl w 1611. A teraz jest jeszcze martwiejszy!
@uboot93- wut?
Czyli ja tez kupilem z patriotyzmu bo gram Rzeczpospolita Obojga Narodow i staram sie nie dopuscic do powstania Stanow Zjednoczonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie dziwie sie, że Empire Total War jest na 1 miejscu po prostu gra wciąga jak narkotyk sam przez nią zapominam teraz o bożym świecie co mi się rzadko zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news ma na prawdę 2 strony ;] Pierwsze miejsce dla gry pc świadczy o tym że z pc nie jest tak źle. Tylko popatrzmy na to z innej strony. Powstał o tym nowy news. To oznacza że takie zjawiska z pc są rzadkie. Niedługo może zaczniemy się cieszyć że gry z pc są w ogóle w top 10? A jeszcze gorsze jest to że chodzi o strategię. To chyba jedyny tytuł który na pc jest o wiele łatwiejszy w użyciu ;] Co nie oznacza że rts-y na konsole to shit ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować