Zaloguj się, aby obserwować  
A-cis

Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Temat Ogólny [M]

694 postów w tym temacie

Sympatyczna jest Johaug. Ładnie się cieszy ze swojego pierwszego indywidualnego medalu olimpijskiego :-)
No i teraz: Justina Kawalczik :-DDD

O i Miller jest na ceremonii. I to w stroju olimpijskim! Gdzie on to wychapał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny złoty medal. Tym razem nasz panczenista Bródka ;) O 0.003 sekundy miał przewagę nad Verwijem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 16:15, SiDi napisał:

Kolejny złoty medal. Tym razem nasz panczenista Bródka ;) O 0.003 sekundy miał przewagę
nad Verwijem.


Jak Stoch jeszcze dzisiaj złoto dorzuci, to trza będzie balangę narodową zorganizować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O medalu na 1500 m po cichu marzyłem ale złota - to chyba niewielu optymistów się spodziewało :-)
Prawdę powiedziawszy, gdy czekałem na te rozstrzygnięcia w tysięcznych sekundy, to pomyślałem że nawet ze srebra będę szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jakie detale decydują czasem o zwycięstwie bądź porażce, dzisiaj na szczęście dla nas o te pół łyżwy szybszy był Zbigniew Bródka i mamy trzeci złoty medal na tych igrzyskach. Za niecałe dwie godziny trzymamy kciuki za Kamila, bo czwarte złoto bardzo realne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem o tym, że kiedyś po jakimś takim wyrównanym wyniku w (chyba) pływaniu zrezygnowano ze sprawdzania tysięcznych części sekund i w takich wypadkach dawano dwa złote medale ex aequo. To były bzdury, to obowiązuję tylko w letnich IO, czy może chodziło o dziesięciotysięczne sekundy? Ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się opanować tych ciarek i łez, jak i emocji, podczas oglądania POWTÓRKI- chciałbym wiedzieć co czuły osoby, które oglądały naszego łyżwiarza na żywo :D
Dziś jestem z Kamilem. Niech wygra tak, jak zrobił to na K95 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te igrzyska są trochę dla nas dziwne, gdyż:

póki co, mamy samo złoto ;), nie zawodzą nas pewniacy ale nie ma za to żadnych niespodzianek, czegoś nieoczekiwanego, trochę szkoda, pomimo tej dumy ze złotych medali i medalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 20:53, Accid napisał:

KAAAAAAAAMIL !!! :D


Kapitalny konkurs, było nerwowo ale ostatecznie udało się !!! Yeaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 20:55, SirGracz napisał:

Kapitalny konkurs, było nerwowo ale ostatecznie udało się !!! Yeaa :)

Po prostu nie można było zwątpić jak się widziało ten metr w plecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 21:04, Accid napisał:

Po prostu nie można było zwątpić jak się widziało ten metr w plecy :P


Nie zwątpiłem tylko powiedziałem sobie "a co tam srebrny będzie będzie przynajmniej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kamil Stoch! Zgodnie z planem 4 złoto dla Polski staje się faktem. Powoli można pisać jeśli chodzi o te igrzyska "good game", choć patrząc na dyspozycję Norweżek może Justyna jeszcze dorzuci jakiś medal na 30 km ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Stocha,choć nie obraziłbym się gdyby zdobyli razem z Kasai złoty medal:)
Po raz kolei austriacy bez medala w skokach i nie widzę dla nich szans na złoto w drużynie . Czekam z niecierpliwością na ten konkurs bo pierwszy raz od dawna nie wiem kto wygra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tam pomijając Stocha (bo jego już chwalili wszyscy inni, więc nie będę się powtarzał ;D), ale aż miło było patrzeć, jak "dziadek" Kasai radośnie wskakuje na podium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 21:31, Dared00 napisał:

Już tam pomijając Stocha (bo jego już chwalili wszyscy inni, więc nie będę się powtarzał
;D), ale aż miło było patrzeć, jak "dziadek" Kasai radośnie wskakuje na podium :)


Jak dla ciebie to Pan ,,Dziadek". Było widać zawód na jego twarzy po ogłoszeniu wyników. Tyle lat się go widzi mam nadzieję że pociągnie jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że jeśli Kamil miałby przegrać to złoto to przegrałby z Kasaim to byłem gotów zaakceptować ten scenariusz. Siódme igrzyska, 42lata i złoto przegrane o 1,3 punktu. Jego srebro cieszy mnie tak bardzo jak złoto Kamila.
Ciekawa sytuacja bo przeliczając dzisiejsze wyniki Polacy byliby na 2 miejscu w drużynówce za Japonią. Tak też przywalić w poniedziałek (przydałoby się by Kubacki/Żyła też dodał coś dobrego od siebie) i zgarnąć całą pulę. Będzie cieszył nawet brąz ale apetytu można sobie narobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować