Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2009 o 14:23, lukesky16 napisał:

Czemu jak chciałem zmienić to mi wyskoczyło że ktoś już taka ma a w statystykach na forum
pisze że nie ma ;\??


Bo nie napisał, żadnego posta na forum, nie posiada gramsajta... Było już o tym mówione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:23, TETRIANDOCHH napisał:

Mam problem z nowa xywka.
Na stronie glownej jest zmieniona, a nad avkiem na forum jest jeszcze stara?????


Poczekaj chwilę... mi po kilku minutach się przestawiło wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:23, lukesky16 napisał:

Czemu jak chciałem zmienić to mi wyskoczyło że ktoś już taka ma a w statystykach na forum
pisze że nie ma ;\??



Tez tak mialem, sprawdzalem w statystykach (szukalem uzytkownika o takim nicku i go nie znalazlo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE! Cholera, to się staje denerwujące. Czytajcie posty!

Wystarczy że ktoś się zarejestrował i nie napisał postu, jest ksywa zajęta ale w statystykach go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:26, Kakarotto napisał:

Poczekaj chwilę... mi po kilku minutach się przestawiło wszystko :P


Sorki za dwa posty pod rzad, ale jest tak jak ma byc.
Chociaz dwa razy mnie wycieplo z Gram przy dawaniu nowego posta--- ciekawe jak teraz ...


Arkads Cus mi sie wydaje, ze mieli posprzatac takie ´´fikcyjne konta´´ Nerwowy jestes . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:29, Arkads napisał:

LUDZIE! Cholera, to się staje denerwujące. Czytajcie posty!

Wystarczy że ktoś się zarejestrował i nie napisał postu, jest ksywa zajęta ale w statystykach
go nie ma.


No patrz... Ja miałem sobie zrobić TrU (kurde tak mi się podoba ten nick), ale nieee, niby zajęte jest, ja to sie chyba potnę. Ale co do tego, że ktoś ma taki nick, to może to być nawet zwykły bug, ja miałem trutututu, a teraz nie mage TrU, bo początek taki sam... Możliwe. A kiedyś jak zakładałem konto pisałem Markush... Zajęte, a teraz bez problemu weszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:16, Black-Hawk napisał:

Na, ale ty nie znasz mojego starego nicka.:D

Wiem.:D Specjalnie dałem, aby mnie rozpoznawali. Dla mnie każdy w podpisie powinien napisać swój stary nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:43, Black-Hawk napisał:

Wiem.:D Specjalnie dałem, aby mnie rozpoznawali. Dla mnie każdy w podpisie powinien napisać
swój stary nick.


Odpowiadasz na własny post?? ;]
Nie martw się i bez tego pewnie nas rozpoznają ja np. nie wpisałem w podpis swojego starego nicku i nie jest źle. Choć dałem info na gramsajcie i napisałem dwa posty informujące kto ja jestem więcej nic nie podam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:45, Isildur napisał:

> Wiem.:D Specjalnie dałem, aby mnie rozpoznawali. Dla mnie każdy w podpisie powinien
napisać
> swój stary nick.

Odpowiadasz na własny post?? ;]

Sorry. Chciałem odpowiedzieć na twój post.:P

Dnia 02.04.2009 o 14:45, Isildur napisał:

Nie martw się i bez tego pewnie nas rozpoznają ja np. nie wpisałem w podpis swojego starego
nicku i nie jest źle. Choć dałem info na gramsajcie i napisałem dwa posty informujące
kto ja jestem więcej nic nie podam... :D

Może i masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:48, Chaotizz napisał:

Dajcie mi przykłady jakichś głupich ksywek, co bym mógł sobie zmienić. ;]


T co przedmówca ale ksywka np. " twoja_stara ewentualnie twoja_stara plus coś tam:D To było by coś,tej ksywki na pewno wielu by ci zazdrościło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś co będzie z statystykami czy starymi postami jakbym zdecydował się na zmianę nicka? Chodzi mi o to czy wszystko będzie jakoś zsumowane, a przy starych postach pojawi się nowy nick. Gdyby tak nie było to chyba na ową zmianę się nie zdecyduje, bo to może mi w przyszłości nieco utrudnić szukanie jakbym chciał coś znaleźć. Być może takie pytanie już tutaj padało, ale nie chce mi się wertować 37 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować