Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Chce zmienic sobie jedna mala rezc w nicku, ale jakos nie da rady. Otoz obecny nick to pawelck91 a chce zeby byl Pawelck91, czyli zeby male p zmienilo sie na duze P.
Macie moze jakies rady co zrobic. Wszytsko robie tak jak trzeba, pisze zmiany zostaly poprawnie zmodyfikowane, a tu zonk...
PS wylogowywalem sie i zalogowalem sie jescze raz.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo problemów z zalogowaniem się na stronę udało mi się zmienić nick :D Porzuciłem nie używany od dawna nick (okres fascynacji DB, zaraz po zainstalowaniu internetu) i go zmieniłem.

songohanssj2 odszedł w niepamięć (jak ja się wstydziłem tego nicku)
Mange zawitał na dobre. To tak jak bym "urodził" się na tym forum na nowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pozbyć się liczby 21, ale okazuję się, że bez tego nick juz jest zajęty.
No cóż pozostaję przy Mroku21, bo na każdym forum czy w grach czy w życiu codziennym jestem... Mrokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zmiana nicka nie obejmuje zmiany wielkości liter? Bardzo mi zależy na zmianie z HAGJ na hagj ale po wprowadzeniu takiej zmiany na Moim Koncie, zmiana nie jest widoczna... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal. Chciałem sobie z albinskia na Albi zmienić, a pisze ,że zajęte... w statystykach takiej osoby jak Albi nie ma. :(

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 12:42, HAGJ napisał:

Czy zmiana nicka nie obejmuje zmiany wielkości liter? Bardzo mi zależy na zmianie z HAGJ

Wyłącz i włącz swoją przeglądarkę.:P

Dnia 02.04.2009 o 12:42, HAGJ napisał:

na hagj ale po wprowadzeniu takiej zmiany na Moim Koncie, zmiana nie jest widoczna...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 12:42, HAGJ napisał:

Czy zmiana nicka nie obejmuje zmiany wielkości liter? Bardzo mi zależy na zmianie z HAGJ
na hagj ale po wprowadzeniu takiej zmiany na Moim Koncie, zmiana nie jest widoczna...
?


Mam ten sam problem ... niech ktos kompetentny wypowie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 12:42, albinskia napisał:

Żal. Chciałem sobie z albinskia na Albi zmienić, a pisze ,że zajęte... w statystykach
takiej osoby jak Albi nie ma. :(

skoro nie ma w statystykach to znaczy że nie napisał ani jednego posta. ale zarejestrowany jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować