Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

To po ,,cholendera" mi blokują zmianę nicku... Powinni dać wszystkim mało aktywnym kontom krezeczkę na końcu by było więcej nicków wolnych i gites anie ważniejszy jest ktoś kto pewnie z konta nie korzysta i nie napisał żadnego postu od sekretarza... :( Smutno mi. :D

Pozdr.

A ja chcę być Albi''m <krzyczy i wali głową o stół>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2009 o 11:13, Laid back napisał:

Pozdrawiamy,
Ekipa gram.pl


No właśnie...avatary coś skopaliście nie można wgrać i to nie tylko pliku max 500kb ale nawet 5kb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 13:14, Kakarotto napisał:

A kiedy będzie można avki zmieniać? To chyba ma związek z tym wszystkim :P

no ale poco to , te zmienianie ksywek xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 13:45, Alruhn napisał:

> A kiedy będzie można avki zmieniać? To chyba ma związek z tym wszystkim :P
no ale poco to , te zmienianie ksywek xd


Jak siedzisz prawie cztery lata na forum to można se chyba zmienić nicka, nie? Moj poprzedni był tylko przejściowy, od zawsze chciałem go zmienić, i dopiero teraz sie dało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 13:48, Kakarotto napisał:

> > A kiedy będzie można avki zmieniać? To chyba ma związek z tym wszystkim :P

> no ale poco to , te zmienianie ksywek xd

Jak siedzisz prawie cztery lata na forum to można se chyba zmienić nicka, nie? Moj poprzedni
był tylko przejściowy, od zawsze chciałem go zmienić, i dopiero teraz sie dało :P

a ja muszę zmienić , bo zamiast Aldruhn wpisałem Alruhn xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 13:57, bongola napisał:

I czy ktoś wie jak zmienic ta ksywe bo ciągle nie ma opcji w m\oim koncie a któś powiedział
że dzisiaj po 12 i co ???


Moje konto -> moje dane -> i pierwsza pozycja... nie ma tam nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 13:57, bongola napisał:

I czy ktoś wie jak zmienic ta ksywe bo ciągle nie ma opcji w m\oim koncie a któś powiedział
że dzisiaj po 12 i co ???


Sprawdź jeszcze raz ta opcja już jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 12:11, Laid_back napisał:

Działa już możliwość zmiany ksywki dla wszystkich


Teraz by się przydało naprawić kłopoty z logowaniem. Na kilku różnych przeglądarkach (Firefox, IE8) pojawiają się identyczne problemy. PIerwsza próba logowania - wyskakuje okno w którym trzeba podać czy chce się założyć nowe konto czy już się je ma. Po zalogowaniu pojawia się ekran na którym można zmienić hasło czy ustawić dane, ale po kliknięciu w logo w gram.pl albo w link "wróć na gram" znowu jest się niezalogowanym. Po ponownym zalogowaniu strona główna już pokazuje użytkownika jako zalogowanego, ale po przejściu na forum nadal nie. Co gorsza próby zalogowania na stronie forum kończą się identycznie - cały czas brak zalogowania. Pomaga przeprowadzenie jednej próby a potem ręczne usunięcie framgnetu forum.asp z adresu (i pozostawienie wyłącznie http://forum.gram.pl). I to wszystko dzieje się od nowa gdy siadamy przy innym komputerze czy ściślej mówiąc przeglądarce. Daje się z tym żyć, ale upierdliwe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:16, Black-Hawk napisał:

Na, ale ty nie znasz mojego starego nicka.:D


Nie trudno się domyślić jak masz go w podpisie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tle lat czekałem, żeby zmienić ksywkę, a jak w końcu do tego doszło, nie potrafię żadnej fajnej wymyślić. :P No cóż, dam powód do śmiechu Kamiloosowi na kolejnych zjazdach. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, po tych wszystkich latach, przepoczwarzyłem się :P Trochę drastyczna to zmiana, ale awatara nie zmieniam już chyba od dwóch lat więc kto mnie zna, ten będzie wiedział o co chodzi (zresztą by rozwiać wszelkie wątpliwości umieściłem stosowną informację w podpisie i myślę że to dobra metoda) ;) Od strony technicznej w miarę gładko to przeszło, wczoraj miałem problemy z logowaniem (mimo zamykania i otwierania przeglądarki), ale dziś, kiedy sam zmieniłem, wszystko jest na razie ok.
Dziwię się jednak, że taka możliwość nie istniała do tej pory (nawet jednorazowa), skoro gram.pl jednak nie widzi nic złego w zmienianiu ksywek (zawsze myślałem że to taka zasada tego forum).. A tak wszystko mamy na gwałt i w konsekwencji wiele osób zmienia (ja nie jestem wyjątkiem ;P) ksywki praktycznie w jednej chwili i trudno będzie to wszystko ogarnąć. To miałem na myśli, używając wcześniej określenia "chaos na forum".

update: 1) zapomniałem jednak wpisać starej ksywki do opisu, zmienię to przy kolejnym poście. W każdym razie Soamid=Cieniek :P
2) Jak próbowałem przed chwilą dodać tego posta, to znów mnie wywaliło i nastąpiła jakaś pętla przekierowań chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:16, Black-Hawk napisał:

Na, ale ty nie znasz mojego starego nicka.:D


CoD1234


Zmiana nicka rzecz odjazdowa
szkoda, że jednorazowa

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować