Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W sklepach jest ostatni numer Click!

153 postów w tym temacie

A szkoda szkoda. Gazeta po przejściu na nowszą odsłonę było naprawdę bardzo fajne. I bardzo dobre dodatki dawali. No ale cóż, mam nadzieję, że pismo kiedyś wróci... W każdym razie mam nadzieję, że CD-ACTION wciąż będzie można czytać. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie lubiłem CDA , nie lubie ich stylu i komerchy , czytam Playa nałogowo od 2000 r ;> Clicka co 2 numer mam bo czasami hajsu nie starcza ale zawsze lubilem to pismo tanie (nawet 6 zł z pełniakiem!!!) Szkoda Szkoda ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 17:39, Grubis napisał:

Ja tam nigdy nie lubiłem CDA , nie lubie ich stylu i komerchy , czytam Playa nałogowo
od 2000 r ;> Clicka co 2 numer mam bo czasami hajsu nie starcza ale zawsze lubilem
to pismo tanie (nawet 6 zł z pełniakiem!!!) Szkoda Szkoda ;<


szkoda, szkoda, konkurencja zawsze wpływa pozytywnie na resztę, choć i to i to to Bauer.
Ja CDA uwielbiam, lecz nie każdemu musi sie podobać, po prostu jest specyficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem wielkim fanem, ale szkoda, że uszczupla się ten rynek. To sygnał, że w razie pogorszenia się sytuacji mogą poznikać też inne pozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak na prawde po upadku Reseta, Gamblera i ostatecznie ŚGK CD-Action nie mialo zadnej konkurencji i poziom tej gazety zjechal po rowni pochylej
keidys bylem wielkim fanem CDA, jesdnak takie czasopisma jak reset, gambler czy Secret-Service przebijaly je o glowe - jedyne czym CDA zaskarbilo sobie fanow to Cover-CD i AR, ktore bez Jedaja i tak nie bylo juz tym samym, a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 17:22, Piterixos napisał:

Jak to? To CyberMychy też już nie wydają? Chyba trochę przysnąłem...


Tak się składa, że nie wydają. Ostatnim był numer z Arena Wars Reloaded.

Ale dziwne jest to, że drugie miejsce w rankingu sprzedaży już przestaje wystarczać. Jeszcze trochę i tym tokiem dotrzemy do monopolu CDA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupuje CDA prawie od początku(dla mnie zawsze CDA best :D ).Lecz od czasu do czasu kupowałem także clicka ostatnio co miesiąc od zmiany szaty heh.Szkoda CDA znów nie ma konkurencji :(( a to zle dla czytelników nawet tych którzy kupowali tylko CDA a nie inne czasopisma.
A ja kupuje CDA prawie od początku(dla mnie zawsze CDA best :D ).Lecz od czasu do czasu kupowałem także clicka ostatnio co miesiąc od zmiany szaty heh.Szkoda CDA znów nie ma konkurencji :(( a to zle dla czytelników nawet tych którzy kupowali tylko CDA a nie inne czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun dla Clicka.To co robili było świetne.Ich recki wymiatały.teraz pozostało tylko CD-action.Szkoda...Mam nadzieję że wrócą niedługo,jeśli nie w tym roku to następnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click! to pierwsza gazeta jaką kupiłem po otrzymaniu pierwszego kompa. Dlatego będę z nią do końca i kupię ostatni numer ;/ Ale mi się zdaje, że to jest żart Prima Aprilisowy, bo słabo sie sprzedaje, to dużo ludzi kupi, bo niby ostatni numer i dzięki temu sprzedaż wzrośnie i ogłoszą, że to żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że Click! ma się ku upadkowi, kiedy zmieniała się szata graficzna, na podobną z KŚG. Szkoda, bo kupowałem całkiem wiernie. Najlepszym pomysłem były małe gazetki, w których opisywano różne klasyczne produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie nowych numerow jest ZAWIESZONE, kryzys sie skonczy, sytuacja sie ustabilizuje i pewnie wroci... Moze z innymi ludzmi, ale marka raczej nie zostanie porzucona, zbyt wielu ja kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak stało się to, o czym mówiono 2 czy 3 lata temu przy okazji przejmowania Clicka przez ekipę CDA. Większość przeczuwała (ja się przyznam, że nie), że tym krokiem CDA chce wykosić konkurencję. No i się udało. Ja tam akurat nie wierzyłem i nie wierzę w takie teorie spiskowe, ale ci którzy wtedy tak twierdzili, teraz się cieszą. Szkoda, kupowałem Clicka od połowy 2001 roku, bodajże od numeru z Disciples jako pełną wersją. Można powiedzieć, że większa część mojego nastoletniego życia związana była z tym czasopismem. Na CDA się już nie przerzucę, bo czytam zbyt szybko i nie opłaca mi się wydawać 15 zł na maksymalnie godzinę uważnego czytania. Tak więc chyba zostaje PSX Extreme- co z tego, że interesuje mnie tam tylko część o PSP- całe czasopismo czyta się IMO dużo lepiej od CDA. Albo sprowadzanie "Edge''a" i "PC Gamera" z Anglii. To dopiero dzieła sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi Click! nie odpowiadał, nowa szata też nie przypadła do gustu... Ale szkoda, że zostaje tylko CDA (które lubię), bo w Clicku bywały czasem fajne pełniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale obecny Click! to nie to samo, co kiedyś. Brak starej redakcji spowodował zmianę stylu gazetki na "kilka stron dołączonych do jakiejś taniej gierki" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować