Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grał w Wii Fit i... zmarł

78 postów w tym temacie

Heheh, ilu ludzi zmarło w skutek uprawiania sportu i nikt się do sportu nie przypieprzył :D
Oczywiście do Wii póki co, też - ale pewnie już organizacje antygrowe coś szykują jak na swoją głupotę przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Wii ma dużo wspólnego w tej sytuacji... Ja rozumiem, że TVN szukał by jakiejś sensacji, ale gram? Super koleś grał na Wii i zmarł. Nic oczywiście nie wiadomo, ale pomyślcie... To może być prze... WII... O zgrozo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, umrzeć można grając na boisku, podczas biegu etc. Po prostu w pewnym momencie organizm może mieć dosyć. Wii Fit nie jest żadnym wyjątkiem od reguły, ale też nie jest narzędziem niosącym śmierć. Też mi sensacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, wybite zęby i podbite oczy wiilotem, rozbite donice i telewizory tym samym to rozumiem, ale śmierć "na desce"? Widocznie tyle mu było pisane żyć na tym świecie. Równie dobrze mógłby umrzeć pijąc kawę, a wtedy cała afera zeszłaby na zbyt dużą ilość kofeiny jaką lejemy w swój organizm. I też by była sensacja bo, że tak zacytuję tekst ze znanego cRPG''a (jak już w temacie gier jesteśmy) "ludzie zawsze gadają". I nie ważne o czym, ważne żeby mleć jęzorem na lewo i prawo doszukując się opowieści z mchu i paproci. Niektórzy to naprawdę powinni się zastanowić czy warto o takim czymś pisać. Człowiek umarł - poważna sprawa, ale żeby szukać w tym przyczyny sprzętu, na którym stał? Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O bogowie. Nie wiem czy odważę się jutro stanąć na Balance Board.

A jak na moje to miał zawał - teraz to coraz młodszym się zdaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są tylko dwa logiczne wyjaśnienia.
Pierwsze: Wii Fit jest przeznaczone głównie dla osób z nadwagą. On taką osobą nie był. Kiedy zaczął trenować, nie miał co spalać i przez to zachwiała się równowaga wszechświata i Pan zginął w wyniku błędu w obliczeniach przez te dwie starsze panie które przecinają linię życia (dzielenie przez zero).
Druga teoria: nie zniósł rozmowy z matką. Kto wie, co ona mogła mu tam nagadać? Mogła oczywiście rzucić na niego przez telefon Słowo Śmierci, ale nie bądźmy zbyt pochopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Miała być rodzinna konsola a wyszła maszyna śmierci i zniszczenia. Apel: Pozbądź się swojego Wii zanim Wii pozbędzie się ciebie!
A tak bardziej poważnie, ciekawe czy w ogóle fakt śmierci i grania na konsoli były skorelowane? Cóż, winę na coś/kogoś zawsze trzeba zwalić, a że jak wiadomo, gry to same zło, trzeba o tym przypominać na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisujcie miasta w których ktoś zginął przez Wii...

Zawsze to chciałem napisać przy jakimś artykule jak z onetu , gram.pl spełnia marzenia ;)
Jak ktoś się chce pozbyć swojego Wii z obawy przed zawałem to ja chętnie takie "narzędzie śmierci" przygarnę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować