Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dobra już ostatnie moje słowo w tej sprawie. PAPISHON zachowujesz się tak jakbyś w ogóle nie grał w Thiefa. Piszesz, że gra o złodzieju nie może mieć wspaniałej fabuły, ale gra o jakimś superagncie do zadań specjalnych, który jest dobry aż do bólu, który rozwiązuje problemy świata w pojedynkę może się podobać? Garrett ma w głębokim poważaniu problemy świata, tylko zawsze pakuje się tarapaty. Ale ty najpewniej o tym nie wiesz, bo po ujrzeniu intra wyłączyłeś grę? Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 15:17, Wojtas7 napisał:

Sam se czytaj!


Czyżbyś nie miał instrukcji?? A może nawet w menu nie masz ustawień, problem zajrzeć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 15:19, T4KEDA napisał:

> Sam se czytaj!

Czyżbyś nie miał instrukcji?? A może nawet w menu nie masz ustawień, problem zajrzeć??

cicho sza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 15:21, Wojtas7 napisał:

cicho sza!


Na tym forum się nie krzyczy na nikogo bez powodu i nikomu nie rozkazuje. Dostałeś odpowiedź na pytanie, jeśli chcesz podpuszczać ludzi to rób to w innym miejscu, na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 15:23, T4KEDA napisał:

> cicho sza!

Na tym forum się nie krzyczy na nikogo bez powodu i nikomu nie rozkazuje. Dostałeś odpowiedź
na pytanie, jeśli chcesz podpuszczać ludzi to rób to w innym miejscu, na innym forum.

dobra....


hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 20:13, T4KEDA napisał:

Zna ktoś dobre serwery (najlepiej polskie) do gry w FarCry''a??

www.farcry.gry-online.pl jak nie to wpisz sobie Far Cry w googlach to chyba takie trudnie nie jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 13:11, PAPISHON napisał:

> Zna ktoś dobre serwery (najlepiej polskie) do gry w FarCry''a??
www.farcry.gry-online.pl jak nie to wpisz sobie Far Cry w googlach to chyba takie trudnie nie
jest ;P


Znaleźć w googlach to nie problem, ja się tylko pytałem czy ktoś zna dobre serwery na których można grać. Np do ET istnieje wiele serwerów, na stronach podają dużo różnych, a ja znalazłem dawno temu jeden serwer i od tego czasu gram tylko na tym jednym, fajne mapy, dobrzy gracze, po prostu chce się wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na śmigłowiec który przylatuje na końcu misji "Łódź"? Podkładam ładunek i biegnę na dziub on przylatuje. Trafiam go kilka razy z wyrzutni rakiet a on dalej lata! Czemu jest taki wytrzymały? Później albo mnie zabija albo kończy mi się amunicja. Co mam zrobić aby go zestrzelić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:12, pawlo131 napisał:

Czy jest jakiś sposób na śmigłowiec który przylatuje na końcu misji "Łódź"? Podkładam ładunek
i biegnę na dziub on przylatuje. Trafiam go kilka razy z wyrzutni rakiet a on dalej lata! Czemu
jest taki wytrzymały? Później albo mnie zabija albo kończy mi się amunicja. Co mam zrobić aby
go zestrzelić?


Musisz poprostu strzelać z bazooki,aż go na tyle uszkodzisz, że odleci. Jest to dosyć trudne, ale po paru próbach powinno sie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:12, pawlo131 napisał:

Czy jest jakiś sposób na śmigłowiec który przylatuje na końcu misji "Łódź"? Podkładam ładunek
i biegnę na dziub on przylatuje. Trafiam go kilka razy z wyrzutni rakiet a on dalej lata! Czemu
jest taki wytrzymały? Później albo mnie zabija albo kończy mi się amunicja. Co mam zrobić aby
go zestrzelić?

Miałem ten sam problem, który również w tym temacie opisywałem :). Najlepiej zaraz po wybuchu lecieć do głównej kabiny, łatwo go trafić bo jest wręcz dwa metry przed nami, a w każdej chwili możemy się chować/wychylać. Oczywiście akcja musi sprawnie pójść, bo statek dość szybko się zatapia :]. A jak już się zatopi to głęboko się zanurz i płyń najprędzej na jakiś ląd :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:51, el-coyote napisał:

> Czy jest jakiś sposób na śmigłowiec który przylatuje na końcu misji "Łódź"? Podkładam
ładunek
> i biegnę na dziub on przylatuje. Trafiam go kilka razy z wyrzutni rakiet a on dalej lata!
Czemu
> jest taki wytrzymały? Później albo mnie zabija albo kończy mi się amunicja. Co mam zrobić
aby
> go zestrzelić?
Miałem ten sam problem, który również w tym temacie opisywałem :). Najlepiej zaraz po wybuchu
lecieć do głównej kabiny, łatwo go trafić bo jest wręcz dwa metry przed nami, a w każdej chwili
możemy się chować/wychylać. Oczywiście akcja musi sprawnie pójść, bo statek dość szybko się
zatapia :]. A jak już się zatopi to głęboko się zanurz i płyń najprędzej na jakiś ląd :).


Dzięki za porady. Jutro sprubuje przejść ten kawałek. Dzisiaj pogram w coś innego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja odrazu po podłożeniu ładunku dawałem nura za burtę i zasówałem pod wodą aby śmigłowiec mnie nie dorwał - na lą. tam przy palmach (idealnie mozna się między nimi kryć przed ostrzałem i wychylać z bazooką) dałem sobie z nim radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:36, T-801 napisał:

W tej grze jest wojna ??? bo ja chyba miałem ten tytuł...

Wykluczając walkę trigenów z najemnikami to nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:36, T-801 napisał:

W tej grze jest wojna ??? bo ja chyba miałem ten tytuł...

Chyba wersje alternatywną (czyt. piracką) bo tej gry się nie zapomina i zasługuje żeby ją kupić, szczegulnie teraz bo kosztuje niecałe 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować