Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 12:19, PAPISHON napisał:

> W tej grze jest wojna ??? bo ja chyba miałem ten tytuł...
Chyba wersje alternatywną (czyt. piracką) bo tej gry się nie zapomina i zasługuje żeby ją kupić,
szczegulnie teraz bo kosztuje niecałe 25 zł

A za te 25zł mogłem kupić Rainbow Six3... To jest według mnie najgorszy tytuł, z posiadanych przeze mnie gier z KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:23, ShadowG napisał:

A za te 25zł mogłem kupić Rainbow Six3... To jest według mnie najgorszy tytuł, z posiadanych
przeze mnie gier z KK.


stary juz była na ten tema rozprawa :) darujmy sobie ...

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 22:11, Black Dog napisał:

Kiepskie spolszczenie, świetna gra, na szczęście mam w orginale(angielska wersja językowa)!

Czy ja wiem, mnie sie podobało spolszczenie. Nie jest to może polonizacj na miarę Gothica, ale jak dla mnie świetnie to pasowało do klimatu gry, Cenega się postarała(oczywiście nanosząc cały czas poprawki, bo z początku nie było świetnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:19, PAPISHON napisał:

> W tej grze jest wojna ??? bo ja chyba miałem ten tytuł...
Chyba wersje alternatywną (czyt. piracką) bo tej gry się nie zapomina i zasługuje żeby ją kupić,
szczegulnie teraz bo kosztuje niecałe 25 zł

Kole$ mi pożyczył o ile to było ale my$le że to jest to w co męczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 19:38, Neo97 napisał:

cześć mam pytainie w sprawie far cry ile jest w nim misji

W Far Cry jest 20 misji, jeżeli będziesz grał na wyższych poziomach trudnsći (mówie tu o ostatnim i przedostatnim) to jedna misja wystarczy na 40-60 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O apropo poziomu trudności - ostatnio chciałem sobie ponownie przejść Far Crya, ale tym razem na największym poziomie trudności. I pytanie, czy dam rade? :) Często podchodzi się do jednej misji? Bo jak kilka razy więcej to nie wiem jak będzie z ostatnią misją, gdzie dochodzi do walki z trzema tymi dużymi mutantami, przeciez to ledwo ledwo mi poszlo :/. Ale chyba warto podejmowac takie wyzwania? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:39, el-coyote napisał:

O apropo poziomu trudności - ostatnio chciałem sobie ponownie przejść Far Crya, ale tym razem
na największym poziomie trudności. I pytanie, czy dam rade? :) Często podchodzi się do jednej
misji? Bo jak kilka razy więcej to nie wiem jak będzie z ostatnią misją, gdzie dochodzi do
walki z trzema tymi dużymi mutantami, przeciez to ledwo ledwo mi poszlo :/. Ale chyba warto
podejmowac takie wyzwania? :).

Tak, satsysfakcja z uokończonej gry będzie wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 14:42, PAPISHON napisał:

> O apropo poziomu trudności - ostatnio chciałem sobie ponownie przejść Far Crya, ale tym
razem
> na największym poziomie trudności. I pytanie, czy dam rade? :) Często podchodzi się do
jednej
> misji? Bo jak kilka razy więcej to nie wiem jak będzie z ostatnią misją, gdzie dochodzi
do
> walki z trzema tymi dużymi mutantami, przeciez to ledwo ledwo mi poszlo :/. Ale chyba
warto
> podejmowac takie wyzwania? :).
Tak, satsysfakcja z uokończonej gry będzie wielka :)

Na najwyższym poziomie jest super można wtedy pograć ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem gry Far Cry i nie moge sobie poradzic z jedną misją mianowicie z tym ze jestem na takim statku mam wysadzic antene nadawczą wysadzam i nadlatuje helikopter szczeleam w niego i nic szczeliłem 10rakietami i nic co mam zrobic zeby tą misje przejsc a w goscia tez strzelałem i tez sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 08:16, Neo97 napisał:

/ciach/

Musisz strzelać w ogon. Przeważają trzy taktyki:
1) Podkładasz ładunek pod antenę, wyskakujesz ze statku i płyniesz na ląd, a tam chowasz się między drzewami i wychylasz się tylko na momenty strzału
2) Po podłożeniu ładunku uciekasz na mostek i stamtąd strzelasz do helikoptera
3) Ostatnie taktyka, to tradycyjne strzelanie do helikoptera z rufy (najniebezpieczniejsza, bo nie mamy zbyt wielu osłon przed ogniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam słuchajcie koledzy pomózcie mi w jednej misji mianowicie chodzi o misje gdzie mam ukrasc bombe atomowa i tak doszedłem do arsenału a ta cała val stoi po drugiej stronie i nie chce wejsc do budynku a tam w celach pisze zeby wziąc bombe a tu jak podchodze do niej to nic nie pisze napiszczie co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam słucha koledzy co myslicie o temacie który by mówił o tym kto w jakim czasie i na jakim poziomie przeszedł tą gre jesli uwazacie ze to głupi temet to go nie załoze ale jesli ciekawy to czemu nie prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 18:31, Neo97 napisał:

witam słucha koledzy co myslicie o temacie który by mówił o tym kto w jakim czasie i na jakim
poziomie przeszedł tą gre jesli uwazacie ze to głupi temet to go nie załoze ale jesli ciekawy
to czemu nie prosze o szybką odpowiedz



Niezbyt madry temat. Nikt tego nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 18:36, ProChaoS napisał:

> witam słucha koledzy co myslicie o temacie który by mówił o tym kto w jakim czasie i na
jakim
> poziomie przeszedł tą gre jesli uwazacie ze to głupi temet to go nie załoze ale jesli
ciekawy
> to czemu nie prosze o szybką odpowiedz


Niezbyt madry temat. Nikt tego nie liczy.

oki to spoko nie zakłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszełem dzis far cry pierwszy raz kumple mówlili ze to byle co ale naprawde zajefajna gra polecam ją wszystim tym którzy chcą wydac swoje pieniądze na poządną gre jeszcze raz polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować