Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ludzie, trzymajcie mnie... "LG nie, bo są kanciaste i brzydkie, to telefony dla facetów." Znajdzie się coś "ładnego" w widełkach cenowych które podałem? Siostra ciągnie w stronę Samsungów i pewnie ostatecznie kupimy któregoś z nich, jeśli:
a) nie znajdzie się coś co najmniej tak "ładnego" jak Samsung,
lub
b) nie znajdzie się jakiś argument, który przekona osobę płci żeńskiej do tych LG (good luck with that, odwoływanie się do tzw. "zdrowego rozsądku" jest... sami wiecie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 21:00, Daronn_Darker napisał:

Czy na Androida znajdę Flash Playera?


Android od wersji bodaj 4.1 lub 4.2 nie ma obsługi Flash, więc jeśli masz wyższą wersję systemu nie zjnajdziejsz odpowiedniej wtyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 10:57, mrosi napisał:

> Czy na Androida znajdę Flash Playera?

Android od wersji bodaj 4.1 lub 4.2 nie ma obsługi Flash, więc jeśli masz wyższą wersję
systemu nie zjnajdziejsz odpowiedniej wtyczki

Czyli nie ma możliwości oglądania streama na twitch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 12:25, Daronn_Darker napisał:

Czyli nie ma możliwości oglądania streama na twitch?

W Play Storze jest appka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 10:57, mrosi napisał:

Android od wersji bodaj 4.1 lub 4.2 nie ma obsługi Flash, więc jeśli masz wyższą wersję
systemu nie zjnajdziejsz odpowiedniej wtyczki


Da się zainstalować flasha i działa, tylko oficjalnego wsparcia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 13:02, Feallan napisał:

Da się zainstalować flasha i działa, tylko oficjalnego wsparcia nie ma.


Instalować wersję niaktualizowaną od roku lub nawet dłużej to chyba niezbyt mądry pomysł w dzisiejszym internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 13:34, sirufok napisał:

> Da się zainstalować flasha i działa, tylko oficjalnego wsparcia nie ma.

Instalować wersję niaktualizowaną od roku lub nawet dłużej to chyba niezbyt mądry pomysł
w dzisiejszym internecie.


Bez przesady.
To tak jakbym ja miał wyrzucić swój telefon bo jest na androidzie 4.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 13:39, Citkowsky napisał:

Bez przesady.
To tak jakbym ja miał wyrzucić swój telefon bo jest na androidzie 4.1?


A kto tu mówi o wyrzucaniu telefonu? Przecież każdy może używać go na swój sposób i instalować co chce - ja tylko stwierdziłem, że nie jest rozsądne w dzisiejszych czasach używanie starej i niewspieranej aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2015 o 13:55, sirufok napisał:

A kto tu mówi o wyrzucaniu telefonu? Przecież każdy może używać go na swój sposób i instalować
co chce - ja tylko stwierdziłem, że nie jest rozsądne w dzisiejszych czasach używanie
starej i niewspieranej aplikacji.



Czyli nierozsądnym jest korzystanie z mojego telefonu z Androidem 4.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrzucać, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że z punktu widzenia bezpieczeństwa taki telefon (i chociażby ten flash) to jeden wielki ser szwajcarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że Adobe "dba" o Flasha żeby był pozbawiony błędów :D.
Serio, odkąd oni się Flashem zajmują, to zmiany w kolejnych aktualizacjach obejmują chyba tylko zmianę numeru wersji i podwyższenie wymagań sprzętowych (+ ewentualnie dodanie nowych błędów :D). Wczoraj miałem przykład "niezawodności" tej wtyczki - wysypała się w SeaMonkey''u, a padły wszystkie przeglądarki, które miałem akurat otwarte (FireFox, SeaMonkey i Opera, co ciekawe, SeaMonkey na końcu :D).

@Dared00
Poczekam na "second opinion" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 00:49, DuuDFat napisał:

Wybacz, że tak późno ale dziękuję za odpowiedź, pokombinuję ;)


Nie ma sprawy ;) w kazdym bądź razie większość problemów jest do rozwiązania na Swoją ręke :P
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 23:08, Blackhand napisał:

To znowu ja :). Poszukuję czegoś w okolicach 500-600 zł, łatwego w obsłudze, z dobrą
baterią i aparatem (na marginesie, Xperia L, w którą się zaopatrzyłem, ma beznadziejny
aparat, do tego dotyk nie zawsze w niej "łapie" albo znowu jest "nadwrażliwy" i np. przewijanie
listy filmów na YT wykrywa jako tapnięcie linku, coś takiego jest niedopuszczalne),
głównie do dzwonienia i smsowania, coś nie za dużego, bo dla kobiety :). A, i musi być
dostępny w kolorze białym :D.


Moto G?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waham się między Moto G, a Lumią 730/735. Co o tym myślicie? Te same podzespoły, zbliżona cena, a jeśli chodzi o OS, to nie mam zdania, bo używam obecnie Nokii na symbianie :P Oba telefony są ciekawe, w moto trochę mnie martwi, że w Androidzie nie ma możliwości instalacji aplikacji na SD, jeśli chodzi o Lumię, to ciągle słyszę, że WP jest jeszcze ciągle pod pewnymi względami w tyle za Androidem oraz, że czasy kiedy Android kiepsko działał na tańszych telefonach już minęły. Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 12:25, Daronn_Darker napisał:

Czyli nie ma możliwości oglądania streama na twitch?


Da się. Jest aplikacja w sklepie Play. Mój syn z niej korzysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 20:11, Blackhand napisał:

Ludzie, trzymajcie mnie... "LG nie, bo są kanciaste i brzydkie, to telefony dla facetów."
Znajdzie się coś "ładnego" w widełkach cenowych które podałem? Siostra ciągnie w stronę
Samsungów i pewnie ostatecznie kupimy któregoś z nich, jeśli:
a) nie znajdzie się coś co najmniej tak "ładnego" jak Samsung,
lub
b) nie znajdzie się jakiś argument, który przekona osobę płci żeńskiej do tych LG (good
luck with that, odwoływanie się do tzw. "zdrowego rozsądku" jest... sami wiecie...).


Mialem stycznasc z Lumia i podziekuje juz nigdy Lumii moja reka nie zobaczy
Co do Sony to aby wersje od Z1 i wyzej reszta po dluzszym zcasie denerwujace przycinki i zamulanie
Samsungi fajne telefony ale bateria to juz porazka
Nigdy nie bylem przekonany co do LG i kupilem g2 mini jak dla mnie bateria trzyma ladnie przy wlaczonym wifi i koszystania neta bez przerwy 2 dni spokojnie malo uzywany potrafi do 4-5 i nie zamula. Mam pol roku telefon i nie mialem zadnej przycinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się