Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dobra, dzięki, już sobie sam poradziłem. :P Każdemu zainteresowanemu mogę podrzucić odpowiednie ustawienia w Paint Shop Pro X (wersja trial).

Istnieje jakiś dobry konwerter MP3 do AMR dla telefonów Nokia? Bo korzystając z tego, przeznaczonego do S-E wychodzi tragedia... :( Wszystko w zwolnionym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do wszystkich użytkowników Siemens''a C65. Nie jest to model nowy, ale swego czasu bardzo popularny. Czy Wam również telefon sie wiesza, sam sie wyłącza i ciężko łapie zasięg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:45, Golem napisał:

Czy Wam również telefon sie wiesza, sam sie wyłącza i ciężko łapie
zasięg?

Moja koleżanka miała ten telefon. Na początku się zachwycała aż w końcu po trzech miesiącach zmieniła bo szlag ją trafiał. Produkty Siemensa tuż przed fuzją z BenQ zaczęły bardzo mocno się psuć i C65 to jest jeden z największych niewypałów tej firmy. :( Spróbuj pójść do oficjalnego serwisu, w skrajnych wypadkach mogą Ci wymienić telefon na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:14, lurynowicz napisał:

Moja koleżanka miała ten telefon. Na początku się zachwycała aż w końcu po trzech miesiącach zmieniła bo szlag ją trafiał.


Czyli jednak to nie jest pojedyńczy przypadek. No cóż, również słyszałem kilka takich opinii od znajomych, ale myślałem, że to zbieg okoliczności.

Dnia 25.11.2006 o 13:14, lurynowicz napisał:

Produkty Siemensa tuż przed fuzją z BenQ zaczęły bardzo mocno
się psuć i C65 to jest jeden z największych niewypałów tej firmy. :(


Po tej fuzji, która zresztą też się zakończyła niedawnym fiaskiem, też telefony nie olśniewały.

Dnia 25.11.2006 o 13:14, lurynowicz napisał:

Spróbuj pójść do oficjalnego serwisu, w skrajnych wypadkach mogą Ci wymienić telefon na nowy.


Tu popełniłem największy błąd. Bo owszem powinnienem tak zrobić, ale dobry rok temu albo i wiecej. Pytałem o to głównie z ciekawości.

Nawiasem mówiąc, taki telefon świetnie ćwiczy silną wolę. Bo żeby wytrwać z takim modelem to trzeba naprawdę mieć duże samozaparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem Siemensa C60 nowego, który po pół roku zaczął mi przerywać rozmowy. Szlag mnie trafił, wysłałem do serwisu i naprawili mi go, ale wolałem korzystać z Nokii 5510, która od 4 lat nie zawodziła. Niestety Siemens bardzo mnie do siebie zraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa telefonów NOKIA 6103 lub 6020???

Mam dylemat, który z nich wybrać. Podobno w 6103 klawisze telefonu odbijają się na wyświetlaczu, co może stanowić problem. Czy któryś z posiadaczy miał taką wadę w swojej komórce?
Wziąłbym 6020, ale ona ma do obsługi joy''a. Mam takie coś w swoim Philips''ie 355 (co za gówno:/) i nie ukrywam, że nie działa to tak jak powinno już od roku (właściwie to były z tym usterki od samego początku). W związku z tym pytanko - czy u was nie sprawia to żadnego problemu w obsłudze telefonu? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problemy z Sony Ericssonem Z520i? Zauważyłem ,że zaczął mi sie zawieszać dosc często. Raz dziennie musze wyjąc baterie, włożyć z powrotem i dopiero włączyć ponownie. Potem ustawić zegar i datę, bo sama się potem przestawia na dosć dziwne lata. Wie ktoś czy mozna z tym coś zrobić? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Podobno w 6103 klawisze telefonu odbijają się na wyświetlaczu,

Dnia 25.11.2006 o 17:32, Komandor napisał:

co może stanowić problem.


Podobno tak się właśnie dzieje, ale osobiście nie mogę cię zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 18:03, grand10pelu napisał:

Podobno tak się właśnie dzieje, ale osobiście nie mogę cię zapewnić.


Tak samo jest na przykład w Motoroli V3 - klawisze zostawiają ślady na ekranie. Ale nie było to jakimś dużym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 17:46, HumanGhost napisał:

Czy ktoś ma problemy z Sony Ericssonem Z520i? Zauważyłem ,że zaczął mi sie zawieszać dosc często.
Raz dziennie musze wyjąc baterie, włożyć z powrotem i dopiero włączyć ponownie. Potem ustawić
zegar i datę, bo sama się potem przestawia na dosć dziwne lata. Wie ktoś czy mozna z tym coś
zrobić? :-/


Zapewne to problem z softem. W serwisie powinni wgrać najnowszy. Z tego co czytałem, to nieraz siadają też płyty główne w tych fonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:03, piotrek-glowa napisał:

Zastanawiam się nad Sagem myX6-2, lecz słyszałem, że są z nim problemy w sieci Orange.


Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 16:33, Furion III napisał:

Co myślicie o telefonie komórkowym SONY ERICSSON K750i

Mysle, ze to bardzo dobry telefon i nie wygląda jak choinka;) Ja go dzis zamówiłem, będę go mieć w środę. Juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:03, piotrek-glowa napisał:

Jaki byście telefon polecali w cenie do 450zł ? Zastanawiam się nad Sagem myX6-2, lecz słyszałem,
że są z nim problemy w sieci Orange.

To jest pierwszy telefon na ktory orange zalozylo blokade i wzadem sposob nie mozna z niego sciagna blokady sim.To jak bedziesz kupywal to bedziesz mogl tylko korzystac z sieci orange z innej sieci nie i ten telefon bardzo polecam jest super ale ma wlasnie ta wade ze tylko w sieci orange mozna korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 00:02, Ycia napisał:

To jest pierwszy telefon na ktory orange zalozylo blokade i wzadem sposob nie mozna z niego
sciagna blokady sim.To jak bedziesz kupywal to bedziesz mogl tylko korzystac z sieci orange
z innej sieci nie i ten telefon bardzo polecam jest super ale ma wlasnie ta wade ze tylko w
sieci orange mozna korzystac


Taa... ciekawa polityka. Plus mówi że za zdejmowanie simlocka nie traci się gwarancji, a Orange modyfikuje w sposób przesadny oprogramowanie telefonu... Chociaż fakt, że z telefonów Ery też nie tak łatwo zdjąć teraz simlocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 10:06, W3 napisał:

Chociaż fakt, że z telefonów Ery też nie tak łatwo zdjąć teraz simlocka.


Tu nie chodzi o sieć, ale o oprogramowanie zawarte w telefonie. Np z Nokii z Symbianem, która ma BB5, simlocka nie zdejmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:50, Pingus napisał:

> Zastanawiam się nad Sagem myX6-2, lecz słyszałem, że są z nim problemy w sieci Orange.


Co masz na myśli?


Podobno ma jakieś problemy z menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się