Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2006 o 01:38, Vramin napisał:

Niestety, durny engine wstawia spację, baran jeden. Skopiuj link, wywal spację w miejscu gdzie
kończy się podkreślenie i masz porównanie obu telefonów.

thx. Jednak ja już wcześniej porównywałem i tylko dodatkowo chciałbym wiedzieć co inni twierdzą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest sprawa. Musze zmienić swojego wysłużonego Siemensa na coś nowego. Bateria nie trzyma, klawisze się zacinają i ogólnie koszmar. Tak więc zastanawiam sie nad czymś lepszym. Najlepiej model klapkowy.
Myślałem na razie nad Samsungiem X660. Ktoś wie czy to dobry model. Wygląda bardzo fajnie. Funkcje mi odpowiadaja. Ale nie wiem jaki jest w użytkowaniu.
A może macie jakieś inne propozycje? Byłbym wdzięczny za pomoc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 10:19, HumanGhost napisał:

Panowie, jest sprawa. Musze zmienić swojego wysłużonego Siemensa na coś nowego. Bateria nie
trzyma, klawisze się zacinają i ogólnie koszmar. Tak więc zastanawiam sie nad czymś lepszym.
Najlepiej model klapkowy.
Myślałem na razie nad Samsungiem X660. Ktoś wie czy to dobry model. Wygląda bardzo fajnie.
Funkcje mi odpowiadaja. Ale nie wiem jaki jest w użytkowaniu.
A może macie jakieś inne propozycje? Byłbym wdzięczny za pomoc. :-)


Motorola V3x, no chyba ze szkoda Ci kasy, to V3i. Nizej nie warto schodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 11:35, sls333 napisał:

> Panowie, jest sprawa. Musze zmienić swojego wysłużonego Siemensa na coś nowego. Bateria
nie
> trzyma, klawisze się zacinają i ogólnie koszmar. Tak więc zastanawiam sie nad czymś lepszym.

> Najlepiej model klapkowy.
> Myślałem na razie nad Samsungiem X660. Ktoś wie czy to dobry model. Wygląda bardzo fajnie.

> Funkcje mi odpowiadaja. Ale nie wiem jaki jest w użytkowaniu.
> A może macie jakieś inne propozycje? Byłbym wdzięczny za pomoc. :-)

Motorola V3x, no chyba ze szkoda Ci kasy, to V3i. Nizej nie warto schodzic.

ja motoroli v3 nie łykam moim zdaniem totroszkę kaszanką zalatuje... 4 mb pamięci (ma MP3 i MPEG4 :-) )
no niewiem może się czepiam ale jest zdecydowanie za wielka i są problemy z jej serwisowaniem... ale ma Mini USB do ładowania i przesyłu danych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znacie moze jakies dobre, sprawdzone strony o telefonach komórkowych? Bo chciałbym sie bliżej przypatrzeć danym technicznym.
Za ile jest ta Motorolla V3? Bo mam limit do 600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 10:19, HumanGhost napisał:

> Myślałem na razie nad Samsungiem X660.


Bardzo słuszna koncepcja. Zastanów się też nad Samsungiem Z300, a co do V3 RAZR to nie bierz, lepiej V3i, ale do 600 zł napewno nie dostaniesz nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 10:19, HumanGhost napisał:

Myślałem na razie nad Samsungiem X660. Ktoś wie czy to dobry model. Wygląda bardzo fajnie.
Funkcje mi odpowiadaja. Ale nie wiem jaki jest w użytkowaniu.


O Samsungu gadaj z Pingusem, od trzech strona zachwala swój telefon :D

Dnia 07.04.2006 o 10:19, HumanGhost napisał:

A może macie jakieś inne propozycje? Byłbym wdzięczny za pomoc. :-)


Klapkowych modeli nie używam, więc nie pomogę. Ogólnie, to nowych Nokii raczej nie polecam, za dużo osób ma z nimi problemy. Może niesłusznie, ale zraziłem się i już. Dobrym wyborem jest też Sony Ericsson, nie spotkałem jeszcze nikogo, kto narzekałby na telefon tej marki. No i zawsze możesz zajrzeć tu --> http://www.gsmonline.pl/ albo tu --> http://www.telepolis.pl/ , są opinie użytkowników na forach.

Mam kłopot ze swoją Nokią 6230i. Tym razem z dźwiękiem. Ustawiony jest na ciągły, nie narastający, a tak przy smsach jak i przy sygnale rozmowy przychdzącej najpierw dźwięk jest cichszy, a po kilku sekudndach dopiero zaczyna być tak głośny jak ustawiłem. Ktoś może spotkał się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 11:49, Dark SMG napisał:

> Motorola V3x, no chyba ze szkoda Ci kasy, to V3i. Nizej nie warto schodzic.
ja motoroli v3 nie łykam moim zdaniem totroszkę kaszanką zalatuje... 4 mb pamięci (ma MP3 i
MPEG4 :-) )
no niewiem może się czepiam ale jest zdecydowanie za wielka i są problemy z jej serwisowaniem...
ale ma Mini USB do ładowania i przesyłu danych..


A przepraszam, co wspolnego poza pi razy oko obudowa ma Motorola V3 z motorola V3i? a tym bardziej z V3x? Bo tu juz nawet obudowy poza faktem posiadania klapki, podobne nie sa...

Mam V3i, wsadzilem tam microSD 512MB, zmiescilo sie sporo filmow, teledyskow, za niezly mp3player moze robic, glosno gra, wygoda pisania smsow nieporownywalna z zadna Nokia.

Zeby nie byc goloslownym, to "zwiedzilem" juz troche komorek - poczawszy od Motorli cd930, potem Motorola v3690, potem Nokia 7650, potem Nokia 6600, potem Nokia 5140, teraz Motorola V3i.
W sumie jesli chodzi o funkcjonalnosc to gotow bylem zostac przy smartphonach Nokii typu 6600, ale w koncu 6600 lezy w szufladzie, a ja chodzilem z 5140. Ze smartphonami wszystko pieknie ladnie, ale trzymanie baterii 1-2 dni to dla mnie za malo. Dla odmiany Motka V3i trzyma jak nalezy - jesli uzywam jej tylko do dzwonienia to 5-7 dni spokojnie, no a jak sie chce pobawic to tez 1-2 dni, ale wiadomo, glosniki, dwa wyswietlacze, a juz BT szczegolnie pradozerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 19:47, Niedzielka99 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem telefonu i wytypowałem dwa modele. Jaki jest według Was lepszy:
a) Mototrola V360;
b) Samsung SGH-E360;
Co o nich sądzicie?


Ja bym brał E360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 14:25, GANGSTERR napisał:

nikt nie wie jak zmienić motke E398 na ROKR E1 ?!


hmm ciekawe a co to daje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 22:51, amster22 napisał:

Mam siemensa sl45i( stary) i nie wiem jak przegrywa się do niego mp3 z komputera?


To nas sie pytasz, czy wiesz, czy nie wiesz? My tez nie wiemy czy wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 23:14, sls333 napisał:

> Mam siemensa sl45i( stary) i nie wiem jak przegrywa się do niego mp3 z komputera?

To nas sie pytasz, czy wiesz, czy nie wiesz? My tez nie wiemy czy wiesz

ja nie wiem ale mysle ze wy wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche a nawet bardzo dla mnie dziwne podniecac sie komorkami, oooo ale dzwonek łłłłłłłłłaaaaaaaałłłłłłłłl CRAZY FROG ooooooooooooo dobre!! LOL to dlam nie max porazka jak slysze takie rzeczy albo czego sluchasz? : crazy frog to ja sie tazam po ziemi albo obijam ryj podnie z tokio hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 23:45, ArtuRPGpl napisał:

troche a nawet bardzo dla mnie dziwne podniecac sie komorkami, oooo ale dzwonek łłłłłłłłłaaaaaaaałłłłłłłłl
CRAZY FROG ooooooooooooo dobre!! LOL to dlam nie max porazka jak slysze takie rzeczy albo czego
sluchasz? : crazy frog to ja sie tazam po ziemi albo obijam ryj podnie z tokio hotel


Hmm.. U mnie jak dzwoni ktoś z firmy, to, słychać ''Master Of Puppets'' Metalliki, a gdy spoza firmy to Imperial March z Gwiezdnych Wojen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 19:30, Niedzielka99 napisał:

Wiecie może jak to jest z tym Orange Menu? Czy kupując telefon w Orange jestem skazany na ich
menu, czy jak to jest?


Kwestia softu. Podmieniasz soft na oryginalny i nie masz. Wszystko zależy jaki fon, od tego też cena zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się