Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Nie chce mi się czytać wszystkich postów więc przeczytałem pierwszy i odpowiem na pytania
1: Ja cenię funkcje i wygląd, lubię też duże komórki :) z tymi większymi klawiszami
2: Nie pobieram z płatnych stron, wcale nie pobieram - dostaje od kumpli.

Mam K750i i nie stać mnie na nic innego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 10:42, YOUlia napisał:

Moim zdaniem w580i, bo... no taki fajniejszy ogólnie :P w880i to taki dziwny kanciasty
klocek :P


Kanciasty, ale z klasą ;-)

Ja na Twoim miejscu miałbym spory dylemat... oba telefony w sumie są porównywalne do siebie, ale jednak chyba wybrałbym W880i. Do zakupu tego telefonu długo się przygotowałem, miałem go kupować, ale ostatecznie jednak przez mój budżet musiałem zmienić plany i wybrać inny telefon - Samsung D900i. Fajny sprzęcik, ale oczywiście ma on swoje wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to ma być - dzwoni moja matka z Anglii (prosiłem, żeby mi kupiła k800i, bo u nich taniej) i mówi, że jak kupi, to w polskich sieciach nie będzie pewnych opcji dostępnych. Dokładniej nie wiem, o co chodzi, bo moja matka tak się zna na telefonach jak Johny Bravo na serkach waniliowych, ale co to może być...? Jeśli kupiłbym coś takiego, to wgranie polskiego softu rozwiązałoby problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 22:50, szypek26 napisał:

co to ma być - dzwoni moja matka z Anglii (prosiłem, żeby mi kupiła k800i, bo u nich
taniej) i mówi, że jak kupi, to w polskich sieciach nie będzie pewnych opcji dostępnych.
Dokładniej nie wiem, o co chodzi, bo moja matka tak się zna na telefonach jak Johny Bravo
na serkach waniliowych, ale co to może być...? Jeśli kupiłbym coś takiego, to wgranie
polskiego softu rozwiązałoby problem?


Myśle że tak ale to stracisz gwarancje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 23:21, Piwomaniak napisał:

Myśle że tak ale to stracisz gwarancje :P

człowieku, jak się nie znasz, to się nie wypowiadaj. angielska gwarancja nie obowiązuje w Polsce, więc nie mam co tracić. tak "mi" powiedział sprzedawca w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 23:25, szypek26 napisał:

> Myśle że tak ale to stracisz gwarancje :P
człowieku, jak się nie znasz, to się nie wypowiadaj. angielska gwarancja nie obowiązuje
w Polsce, więc nie mam co tracić. tak "mi" powiedział sprzedawca w UK


No tyle że raczej nie zawsze tak jest, zresztą nigdy nie kupowałem za granicą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:41, Bartkula napisał:

> To normalne w k750i też tak miałem. To przez fast port który ładuje z komputera
i gniazdka.
>
Już do tego doszedłem ;) Da się wyłączyć :)

Jeżeli ci to przeszkadzało to dobrze, że wyłączyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 11:56, Pioperus napisał:

Jeżeli ci to przeszkadzało to dobrze, że wyłączyłeś

Ile jeszcze razy mi napiszesz że dobrze? 4 razy nie wystarczy? Bo wg mnie to podchodzi pod spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem do niedawna SE k750i. Osobiście z tego telefonu byłem bardzo zadowolony i bardzo go lubiłem. Niestety musiałem go zmienić, bo słuchawka zaczęła mi charczeć i joystick sie ciął. Teraz mam SE k850i. Ekstra gadżet. Naprawdę polecam. Obsługuje do 4GB pamięci... no i ten aparat... 5 MPX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 15:33, nickobelic napisał:

Witam mam problem, w zasadzie to moja mama. Ma nokie 3510i i wyświtlacz zrobił se nie
dawno bardzo ciemny i mało na nim widać. Czy ktoś wie w czym problem

prawdopodobnie wyświetlacz się zepsuł. miałem podobny problem na a50 (czyli bardzo starym, dwukolorowym siemensie). mnie to kosztowało 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 15:55, BoloMaster napisał:

czy SE k 700i będzie obsługiwał kartę pamięci 2 GB?
standardowo ma kartę 256MB


K700i nie ma wejścia na karty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu kupiłem telefon za ponad 300zł ale to byłem jeszcze wtedy młody i głupi (bez urazy). Teraz ciągnę na aparatach za złotówkę i jestem w pełni zadowolony :P Dla średnio wymagających mogę polecić model Samsunga E250 w ofercie zetafon (orange). Aparacik ma trochę tandetny ale jako hobbysta fotografii grzeszyłbym robiąc zdjęcia telefonem komórkowym :D natomiast jako odtwarzacz mp3 spisuje się świetnie :) w dodatku ma bardzo elegancki wygląd i przyjemne menu. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 22:50, szypek26 napisał:

co to ma być - dzwoni moja matka z Anglii (prosiłem, żeby mi kupiła k800i, bo u nich
taniej) i mówi, że jak kupi, to w polskich sieciach nie będzie pewnych opcji dostępnych.
Dokładniej nie wiem, o co chodzi, bo moja matka tak się zna na telefonach jak Johny Bravo
na serkach waniliowych, ale co to może być...? Jeśli kupiłbym coś takiego, to wgranie
polskiego softu rozwiązałoby problem?

moj kolega jakijs czas temu kupil K800i na allegro, telefon byl z anglii i wszystko bylo u niego wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się