Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2012 o 22:28, vinnere napisał:

aha dzięki, powiedz mi tylko czy smartphone 4,2 cale ( tyle ma htc ? ) jest wygodny
do ogladanai filmów ( w podróży głównie bo o to chodzi)

Osobiście mam 4 cale i jest ok nawet napisy z napisami da się bez większego problemu oglądać
a One x ma 4,7 cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ci ja SE Live i chciałem sobie zainstalować GTA 3 z marketu. Cały czas jednak wyskakuje mi, że telefon jest niekompatybilny. Jest sposób, żeby to jakoś "ominąć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 23:41, Dared00 napisał:

Mam ci ja SE Live i chciałem sobie zainstalować GTA 3 z marketu. Cały czas jednak wyskakuje
mi, że telefon jest niekompatybilny. Jest sposób, żeby to jakoś "ominąć"?

Blackmarkety, ściągnąć na PC? Ogólnie to drażnią te niekompatybilności ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który telefon w mixie w Plusie najbardziej opłaca się brać? Tzn. za którego w razie sprzedaży najwięcej dostanę? Interesują mnie oferty z doładowaniami po 30zł, ewentualnie po 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 21:13, Chaotizz napisał:

Który telefon w mixie w Plusie najbardziej opłaca się brać? Tzn. za którego w razie sprzedaży
najwięcej dostanę? Interesują mnie oferty z doładowaniami po 30zł, ewentualnie po 40zł.


No to wymień jakie wchodzą w grę, albo linka daj z odpowiednimi filtrami.

Ale plus to raczej bieda i tam wielu dobrych telefonów nie uświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie jaki, taki żebym dostał za niego najwięcej. Sam mam Arca, chcę wziąć telefon w mixie żeby go po prostu sprzedać. W grę wchodzą telefony do 100 zł w doładowaniach po 30 bądź 40 złotych. Po prostu chodzi mi o telefon na który jest w miarę popyt oraz za którego dostane sensowne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 21:31, Chaotizz napisał:

Obojętnie jaki, taki żebym dostał za niego najwięcej. Sam mam Arca, chcę wziąć telefon
w mixie żeby go po prostu sprzedać. W grę wchodzą telefony do 100 zł w doładowaniach
po 30 bądź 40 złotych. Po prostu chodzi mi o telefon na który jest w miarę popyt oraz
za którego dostane sensowne pieniądze.

jeżeli 40 x 42 doładowania to SE xperia mini pro black ~ 600 zł na allegro
jeżeli 40 x 36 to SE Live with Walkman ~ 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pierwszy raz będę użytkownikiem smartfona... konkretnie Samsunga Galaxy Ace.
I tu pytanie dla doświadczonych w boju użytkowników tego typu telefonów ( i systemu Android) jakie aplikację muszę wgrać do nowego telefonu ? Pewnie są jakieś tzw "must have" dla tego typu aparatów telefonicznych :)
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 21:22, Kermit napisał:

Witam
Pierwszy raz będę użytkownikiem smartfona... konkretnie Samsunga Galaxy Ace.
I tu pytanie dla doświadczonych w boju użytkowników tego typu telefonów ( i systemu Android)
jakie aplikację muszę wgrać do nowego telefonu ? Pewnie są jakieś tzw "must have" dla
tego typu aparatów telefonicznych :)
dzięki


http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Widgety_Android_-_15_polecanych_widzetow-4433.html
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Kompendium_wiedzy_do_Android_-_czesc_1-4133.html

To może Ci się przydać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś konkretną datę pojawienia się nowej wersji Androida (Ice Sandwich 4.0 bodajże) na telefon Sony Ericsson Xperia ARC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 10:14, JackXPPL napisał:

Warto się przesaiadać z Galaxy S II na S III?

na dzień dzisiejszy nie
1. Szalona cena
2. Programy nie są jeszcze pod ten telefon przystosowane
3. Skok wydajności nie jest jakiś oszałamiający

przesiadkę polecam za jakieś pół roku kiedy cena się ustabilizuje czyli odejdzie tzw. podatek od nowości.
A gry, programy zaczną korzystać z dobrodziejstw mocy tego telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel poprosił mnie, żebym znalazł mu na necie jakiś nowy telefon z androidem do 500zł. Idzie kupić coś w miarę dobrego w takiej cenie. Ostatnio nie jestem na czasie z telefonami i nie orientuje się bardzo dobrze w tym temacie. Wyczaiłem SAMSUNGA S5660 GIO i czy ktoś może coś o nim powiedzieć z doświadczenia? Po opiniach wywnioskowałem, że to w miarę niezły smartfon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2, program się pisze pod system a nie telefon, system zarządza pamięcią prockiem itd. żeby dostarczyć moc obliczeniową do programu.

3. SGS2 6,5k w antutu, SGSIII 12k w antutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 17:13, zerohunter napisał:

2, program się pisze pod system a nie telefon, system zarządza pamięcią prockiem itd.
żeby dostarczyć moc obliczeniową do programu.


Na programowaniu szczerze powiedziawszy nie znam się, ale jeżeli programu nie trzeba dostosowywać pod konkretny telefon/podzespoły w telefonie to:
1.Dlaczego na początku kariery SGS 1 i 2 choć miały największą moc obliczeniową spośród telefonów to najlepsze gry na nich nie działy, cięły się choć na słabszych urządzeniach działy bez problemu
2.Developerzy ciągle marudzą że android taki zły tyle rożnych konfiguracji że trzeba optymalizować, że im się nie chce, i że zupa była za słona
3.Ta sama gra na tej samej wersji sytemu na bardzo zbliżonych modelach telefonów na jednym działa na drugim nie.

Dnia 29.05.2012 o 17:13, zerohunter napisał:

3. SGS2 6,5k w antutu, SGSIII 12k w antutu.

Benchmarki benchmarkom zobaczymy jak to wyjdzie w praniu a z pierwszych doniesień raczej rewolucji nie będzie.
A SGS 2 od 1 był w benchmarkach ponad 3,5 raza mocniejszy i nie miał jakieś większej konkurencji, a tu mamy niespełna 2x i One X w niektórych pokonuje SGS3 (nieznacznie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 16:20, SongoX napisał:

Kumpel poprosił mnie, żebym znalazł mu na necie jakiś nowy telefon z androidem do
500zł
. Idzie kupić coś w miarę dobrego w takiej cenie. Ostatnio nie jestem na czasie
z telefonami i nie orientuje się bardzo dobrze w tym temacie. Wyczaiłem SAMSUNGA S5660
GIO i czy ktoś może coś o nim powiedzieć z doświadczenia? Po opiniach wywnioskowałem,
że to w miarę niezły smartfon.

Sony Ericsson Live. Kupiłem nowy za 539, czyli pewnie za 500 da się kupić, zwłaszcza, jeśli kumpel ma numer w Orange, bo telefony z simlockiem chodzą taniej. Potężna maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem natury technicznej. Straciłem wszystkie kontakty. Stało się to, gdy zmieniłem kartę SIM (play) na kartę od Orange. Po włączeniu telefonu kontaktów już nie było. Zamieniłem kartę ponownie na play i nadal nie ma. Zapisywanie kontaktów ustawione było na telefon i SIM. Model telefonu: Nokia 6303i classic. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wyłączyć w androdzie, żeby nie można było korzystać z internetu przez sieć operatora, tylko poprzez wi-fi ? Kurde zielony jestem w tym nie mogę się połapać, a na dzień dobry mi internet działa chociaż nic nie ustawiałem i pewnie cenną kasę zbiera za korzystanie :)
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się