Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sześciu na stu właścicieli PS3 kupiło Killzone`a 2

76 postów w tym temacie


sepokiu
Bumelant
05.04.2009, 22:59

Jak konsola słaba to i sprzedaż gier na nią też słaba!....Nie ma to jak X360!! Sony do budy!


Jesteś jednym z idiotów / fanboyow konsolowych , przez takich jak ty swiat jest gorszy ;) Ranga mowi o tobie jakim jestes idiotą i psujesz reputacje normalnych userów x360 (np. JA). Nie toleruje fanboyostwa chcialbym zeby takie osoby mialy "bana" na internet / najlepiej PCta.

, Sprzedaż faktycznie słaba ale ile razu te obliczenia byly fałszywe to masakra ;), ja znam 3 userow PS3 i kazdy ma Killzona ;> przednia gra , wstyd nie miec jej w kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że gracze nie kupują? Ważne że gra jest dobra.

A mi zresztą się zdaje że jakieś kity są wciskane. Przed premierą było 1.5 mln zamówień przedpremierowych na Amazon.com i co? Nagle pół miliona graczy wycofało zamówienie? Wierzyć mi się nie chce.

Ważne że według portali i ogólnie gra jest chwalona. A to że się nie sprzedała jak oczekiwano no cóż. W multi przynajmniej pustkami serwery nie świecą.

To że się nie sprzedała no cóż. Nie trafiła w gusta wszystkich graczy. Ale dla mnie gra miazga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki Hit wynik rzeczywiście kiepściutki. Coś exclusive''y na PlayStation 3 nie chcą się najwyraźniej sprzedawać. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem PS3 jest cena. Sam kupiłem używaną za 800zł. Miałem wcześniej Xbox''a ale zniechęcił mnie płatny online. Exclusive''y PS3 są znakomitymi tytułami (Uncharted, Killzone 2, LBP) i pomimo słabej sprzedaży Sony nie zniechęciło się do ich kontynuacji. Ja osobiście czekam na Uncharted 2 i God of War 3. To będą prawdziwe system sellery oczywiście po obniżeniu ceny PS3, bo bez tego nie ma rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slappy sam robię w ciągu roku ok. 70 różnych pre-orderów a ostatecznie z tego kupię może zaledwie 5 gier, więc sam widzisz - pre-order to żaden wyznacznik sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszstkich pol.. fanboyo`w konsoli PS3, napewno brakowało wam mnie.
Swoja prosta i mało elokwenta wypoedz chcialbym zacząc od tego iż po :
1. Szanowny kolego Grubis słowo "idiota" jest słowem obraźliwym, obrążanie kogś świadczy o Twoim nikim poziomie intelektulanym jak i niskiej kulturze ( o jedno i drugie miej pretensje do rodziców, że tak "spieprzyli robote")
2. W tym punkcie napisze o co mi włąsciwe chodzi.
Chodzi mi to szanowne Panie i Panowie, że niska sprzedaz kz2 nie jest niczym nadzwyczajnym, ta gra czy raczej to "coś" bo ja bym tego nie nazwał grą a raczej demem technicznym to jest porstu paranoja, 7h rozgrywki, bardzo slabej jakości tekstury, styl gry rodem z salonów gier z mojego dzieciństwa, rodzialka poniżej full HD, i pozimoem trudności "dla mało lotnych nastloatków" (cytat z czasopisma "polityka"... wogule graczom ps3 polecam zapoznanie sie z inymi czasopismami niz psx extreme itd oraz wątpliwej jakości wypocinami pana Hideo Kojimy chcącymi uchodzić za sztukę).
Dodam na koniec i to sie również tyczy panów redaktrów tego serwisu, było by mi niezwykle miło jak byście towarysze nie zangielszali polskich wyrazów.
PS. Mam nadzieje ze ktos sie przyczepi mojej ortografii!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja parę dni po premierze obserwowałem zjawisko ataku tej gry na większość moich znajomych z PSN. Praktycznie wszyscy, którzy byli online, grali w K2 :P Może obracam się w towarzystwie o wąskich horyzontach growych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania tak długa jak i cała reszta fps chociażby CoD4. Fabuła zdecydowanie słaba. Przejście K2 na hardcore wcale nie jest łatwym wyczynem. Gry Kojimy albo się lubi albo nienawidzi. Ja należę do tej pierwszej grupy. Powalają mnie różne smaczki zamieszczone w MGS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 23:08, Grubis napisał:


sepokiu
Bumelant
05.04.2009, 22:59

Jak konsola słaba to i sprzedaż gier na nią też słaba!....Nie ma to jak X360!! Sony do
budy!


Jesteś jednym z idiotów / fanboyow konsolowych , przez takich jak ty swiat jest gorszy
;) Ranga mowi o tobie jakim jestes idiotą i psujesz reputacje normalnych userów x360
(np. JA). Nie toleruje fanboyostwa chcialbym zeby takie osoby mialy "bana" na internet
/ najlepiej PCta.

, Sprzedaż faktycznie słaba ale ile razu te obliczenia byly fałszywe to masakra ;), ja
znam 3 userow PS3 i kazdy ma Killzona ;> przednia gra , wstyd nie miec jej w kolekcji.


A dzięki takim jak Ty świat nie staje się lepszy. Niech mnie... Dobro ma naprawdę godnych przedstawicieli takich jak pełnego cierpliwości i mądrości, a z pewnością kulturalnego Grubisa. Już dawno przestałem reagować na fanboyowskie posty. Jeżeli uważasz go za takiego a nie innego, nie sprowadzaj się do jego poziomu. Odpuść. Nie siedź przy komputerze, bierz miecz, tarczę, zakładaj zbroję i jazda zwalczać Zło! Nie będziesz długo szukał, pełno go wokoło. Mieczem niech będzie miłość, tarczą wiara, a zbroją światłość :P

Nie grałem ani w GoW 2 ani KZ 2, ale patrząc na plakaty czy trailery, czytając artykuły, czułem, że GoW 2 byłby pewniejszym zakupem, że prędzej zawiódłbym się na Killzonie. Może gra nie ma takiego "magnetyzmu" (zwanego "must have"?:P) jak podobne dzieła z X360.

Wyniki sprzedaży wyglądają jednak na stanowczo za niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednym z tych co nie zdecydowali się na zakup KZ2. Nie potrzebna mi po prostu druga strzelanka na multi, bo mam już Resistance 2, który zdecydowanie na tym polu wymiata. Poza tym, imo KZ2 niestety nie ma tego "czegoś". W każdym razie demko mnie nie przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 00:00, DoomnY napisał:

Kampania tak długa jak i cała reszta fps chociażby CoD4. Fabuła zdecydowanie słaba. Przejście
K2 na hardcore wcale nie jest łatwym wyczynem. Gry Kojimy albo się lubi albo nienawidzi.
Ja należę do tej pierwszej grupy. Powalają mnie różne smaczki zamieszczone w MGS4.


Przykładowo człowiek ze sraczka, drebin, czlowiek ktory zatrzymuje lodz podwodna jedna reka (no sory dwiema)... troche niskich lotow te smaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że mam X360 i nie mam zamiaru przesiadać się na PS3 to i tak niepokoją mnie wyniki Sony... Byłem pewien, że Killzone 2 będzie bardzo silnym konkurentem dla GoW :/ Oj, źle się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatal-X problem w tym, że i Resistance 2 też nie zaszalał ze sprzedażą. Największy przekręt PS3 to chyba przywiązanie do marki zarówno w kwestii sprzętu jak i gier. Gry multiplatformowe i kontynuacje znanych serii z PS i PS2 radzą sobie zdecydowanie lepiej. Największa zaleta PS3 to zarazem największa bolączka? Tylko co teraz skoro Tekken i FF wyjdą na X360? Jak to mówią raz na wozie, raz pod wozem. To chyba normalne, że każdy w branży konsolowej musi zaliczył dołek. Przyszła kolej na Sony. No cóż taka już tradycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 00:00, DoomnY napisał:

Kampania tak długa jak i cała reszta fps chociażby CoD4.

Tyle, że CoD4 wcale nie powinien być wyznacznikiem jeśli chodzi o singleplayer, bo ten nie zachwycał.

Sprzedaż niezbyt zadowalająca, jeśli chodzi o jeden z najważniejszych (o ile nie najważniejszy) exclusive na ps3. Ogólnie, przy Killzone 2 przesadzili z hype''m. Twórcy za bardzo wzorowali się też na klasykach, jednocześnie niewiele wnosząc od siebie. W dzisiejszych czasach, sukces odnoszą albo fps''y z bardzo dobrą nie oklepaną fabułą (Half-Life 2, Bioshock, Stalker), albo z totalnie innym, nowym podejściem do rozgrywki (Bioshock, Left 4 Dead, Call of Duty 4 - w swoim czasie innowacyjne multi). A tego Killzone 2 trochę brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować