Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Pro Evolution Soccer 2010

449 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2009 o 15:06, Ecko09 napisał:

Może mi ktoś podać patch, który uzupełnia kluby i ligi?

http://hotfile.com/dl/16104782/37ab635/Leo_Patch_for_PES2010.rar.html

Patch znaleziony na pesleague.Co dodaje?

"Autorem tego patcha wcale nie jest osoba, z którą z pewnością od razu sobie go kojarzycie. Ten patchmaker nigdy nie był selekcjonerem polskiej reprezentacji, a to chyba jest już ''na dzień dobry'' jedna z zalet Leo Patch''a. :) Napisałem ''jedna z zalet'' nieprzypadkowo - ten addon do Pes''a ma ich jeszcze kilka. M.in. są to: nowe buty, poprawione nazwy zawodników, Bundesliga, nowe piłki etc."

Patch waży 130MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 16:27, Wrukos napisał:

> Może mi ktoś podać patch, który uzupełnia kluby i ligi?
http://hotfile.com/dl/16104782/37ab635/Leo_Patch_for_PES2010.rar.html

Patch znaleziony na pesleague.Co dodaje?

"Autorem tego patcha wcale nie jest osoba, z którą z pewnością od razu sobie go kojarzycie.
Ten patchmaker nigdy nie był selekcjonerem polskiej reprezentacji, a to chyba jest już
''na dzień dobry'' jedna z zalet Leo Patch''a. :) Napisałem ''jedna z zalet'' nieprzypadkowo
- ten addon do Pes''a ma ich jeszcze kilka. M.in. są to: nowe buty, poprawione nazwy
zawodników, Bundesliga, nowe piłki etc."

Patch waży 130MB.

Jestem po przetestowaniu patcha,Matko Boska Częstochowska,TRAGEDIA!Nie sprawdzałem jeszcze piłek i butów,bo to zaraz zrobię,ale kluby z Bundesligi to DNO przez duże "D"!Nie oryginalne herby zespołów,w większości wadliwe twarze a stroje..od kiedy Bayern Monachium ma stroje Barcelony,od kiedy Hertha stroje Milanu?Patch na razie na jeden,zobaczymy buty i piłki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 21:13, Get_Down napisał:

Może jakaś mała podpowiedz jak wykonywać rzuty wolne?


Radzę uderzać mocno i celnie. Najlepiej około 140 km/h, prosto w okienko. Powinno wpaść ale głowy sobie uciąć nie dam.

I jeszcze jedna ważna sprawa: jak masz do wyboru np. Casillasa, albo Ronaldo to wybieraj Crisa.

Mógłbyś sprecyzować bardziej to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 20:53, Wrukos napisał:

> > Może mi ktoś podać patch, który uzupełnia kluby i ligi?
> http://hotfile.com/dl/16104782/37ab635/Leo_Patch_for_PES2010.rar.html
>
> Patch znaleziony na pesleague.Co dodaje?
>
> "Autorem tego patcha wcale nie jest osoba, z którą z pewnością od razu sobie go
kojarzycie.
> Ten patchmaker nigdy nie był selekcjonerem polskiej reprezentacji, a to chyba jest
już
> ''na dzień dobry'' jedna z zalet Leo Patch''a. :) Napisałem ''jedna z zalet'' nieprzypadkowo

> - ten addon do Pes''a ma ich jeszcze kilka. M.in. są to: nowe buty, poprawione nazwy

> zawodników, Bundesliga, nowe piłki etc."
>

> Patch waży 130MB.
Jestem po przetestowaniu patcha,Matko Boska Częstochowska,TRAGEDIA!Nie sprawdzałem jeszcze
piłek i butów,bo to zaraz zrobię,ale kluby z Bundesligi to DNO przez duże "D"!Nie oryginalne
herby zespołów,w większości wadliwe twarze a stroje..od kiedy Bayern Monachium ma stroje
Barcelony,od kiedy Hertha stroje Milanu?Patch na razie na jeden,zobaczymy buty i piłki..


Prawdopodobnie pomieszały ci sie OF''y. Instalowałeś przedtem jakiś patch? Jeśli tak, to najlepiej odinstalować grę zainstalować patch na czystą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 22:29, shinoda napisał:

> > > Może mi ktoś podać patch, który uzupełnia kluby i ligi?
> > http://hotfile.com/dl/16104782/37ab635/Leo_Patch_for_PES2010.rar.html
> >
> > Patch znaleziony na pesleague.Co dodaje?
> >
> > "Autorem tego patcha wcale nie jest osoba, z którą z pewnością od razu sobie
go
> kojarzycie.
> > Ten patchmaker nigdy nie był selekcjonerem polskiej reprezentacji, a to chyba
jest
> już
> > ''na dzień dobry'' jedna z zalet Leo Patch''a. :) Napisałem ''jedna z zalet''
nieprzypadkowo
>
> > - ten addon do Pes''a ma ich jeszcze kilka. M.in. są to: nowe buty, poprawione
nazwy
>
> > zawodników, Bundesliga, nowe piłki etc."
> >

> > Patch waży 130MB.
> Jestem po przetestowaniu patcha,Matko Boska Częstochowska,TRAGEDIA!Nie sprawdzałem
jeszcze
> piłek i butów,bo to zaraz zrobię,ale kluby z Bundesligi to DNO przez duże "D"!Nie
oryginalne
> herby zespołów,w większości wadliwe twarze a stroje..od kiedy Bayern Monachium ma
stroje
> Barcelony,od kiedy Hertha stroje Milanu?Patch na razie na jeden,zobaczymy buty i
piłki..

Prawdopodobnie pomieszały ci sie OF''y. Instalowałeś przedtem jakiś patch? Jeśli tak,
to najlepiej odinstalować grę zainstalować patch na czystą wersję.

Instalowałem na czystą wersję.Ten patch to po prostu tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzować?Chcę wiedzieć jak strzelać rzuty wolne,gdy nacisnę lekko strzał to piłka po nogach leci,jak mocno to w kosmos,co mam przyciskać,naciskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:59, Get_Down napisał:

Sprecyzować?Chcę wiedzieć jak strzelać rzuty wolne,gdy nacisnę lekko strzał to piłka
po nogach leci,jak mocno to w kosmos,co mam przyciskać,naciskać?



No wolne z ponad 25 metrów najlepiej bić siłowo. Tzn. przycisk strzału, mniej więcej do połowy, musisz wyczuć, bo to bardzo intuicyjne jest. Dodatkowo wciśnij strzałkę do góry i "W". Tzn. na standardowych ustawieniach to jest W na klawie.

Na wolne z mniej niż 25 m lepiej technicznie. Czyli celuj w środek bramki i podkręcaj w strone wolnego słupka. Też do połowy paska, chociaz to musisz sobie wyczuć.

Oczywiscie to tylko moja sugestia, ale bramki po wolnych zdobywam akurat dośc często ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:59, Get_Down napisał:

Sprecyzować?Chcę wiedzieć jak strzelać rzuty wolne,gdy nacisnę lekko strzał to piłka
po nogach leci,jak mocno to w kosmos,co mam przyciskać,naciskać?


z tego co pamietam, strzal plus strzalka w dol to bedzie taki bardziej techniczny to trzeba troche mocniej, strzal plus strzalka w gore to bedzie bomba i trzeba slabiej kopac, a bez zadnej ze strzalek to tak posrednio bedzie zawodnik kopal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dno, po prostu nie umiesz instalować, a patch uważasz za badziewie więc pogratulować...
Ja nigdy wcześniej nie instalowałem tego typu patchy bo po prostu były dla mnie za trudne. Nie pojmowałem tych wszystkich kitserverów i instalowałem jedynie patche z gotową instalką. Ale pobrałem "Leo Patch" i zorientowałem się, że to właśnie te nieszczęsne kitservery i już chciałem usunąć, ale postanowiłem jednak spróbować. Mimo twojej rady po "przetestowaniu". Cóż, 2 minuty szukania w google i mam przejrzystą instrukcję: http://www.pes-rev.com/manifesty/notka/30127,Kitserver-_-Instalacja,22.html Zrobiłem tak jak pisało i odpaliłem Pesa. Drużyny owszem, miały prawdziwe herby, ale nazwy były stare stroje to jednokolorowe koszulki z oryginalnym logiem, a piłkarze nazywali się "Player 01" i tak dalej. Wyłączyłem z myślą, że jednak te całe kitservery to nie dla mnie, ale w patchu był jeszcze folder "save". Skopiowałem w odpowiednie miejsce i wszystko działa.
Dlatego zanim zmieszasz kogoś/coś z błotem naucz się najpierw to uruchomić.

Co do mojej opinii to na razie mało mogę powiedzieć bo zagrałem tylko chwilkę. Na ten moment mogę powiedzieć, że jest to kawał dobrej roboty, póki co nic lepszego raczej nie znajdziemy. Jedyne mankamenty jakie dotąd znalazłem to brak muzyki w menu i okropny deszcz (screen). Na powtórkach fauli wygląda efektownie, ale tak ogólnie to bardzo nie ładnie. Może da się do niego jakoś przyzwyczaić. Mam nadzieję :/

20091102230421

20091102230451

20091102230516

20091102230604

20091102230623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was wie czy da sie powstrzymac bramkarze brzed wychodzeniem do dlugich pilek? Juz z 10 goli stracilem w ten kretynski sposob. Moze jakis patch wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki pomogło,choć strzela się trudno,a jest sposób na lob piłką?tzn.wybiega na mnie bramkarz i kopne wysoką piłkę i wpadnie do bramki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 15:06, Ecko09 napisał:

Może mi ktoś podać patch, który uzupełnia kluby i ligi?

Na wstępie fajna stronka: http://www.pes-patch.com/ Patche do PESa z całego świata.
Na niej przedchwilą znalazłem i pobrałem ten patch: http://www.pes-patch.com/2009/11/kitserver-full-by-messiah69.html
Przetestowałem i mi się bardzo podoba. Oryginalne stroje i loga hd. Nowe twarze i wygląd Old Trafford i inne. Deszcz jest normalny, w Leo Patchu był okropny. Ogólnie polecam i załączam parę screenów. Sam patch sciąga się kilka minut więc warto sprawdzić.

20091103181127

20091103181142

20091103181212

20091103181234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś jakiś nieduży patch? Chodzi mi tylko aby nazwy zespołów i piłkarzy były normalne oraz realne herby klubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 23:28, Phenom napisał:

Poleci mi ktoś jakiś nieduży patch? Chodzi mi tylko aby nazwy zespołów i piłkarzy były
normalne oraz realne herby klubów.

A dwa posty w górę umiesz spojrzeć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 00:18, Hartus napisał:

A dwa posty w górę umiesz spojrzeć? :)


Umiem i spojrzałem wcześniej tylko, że ja chciałem mniej zaawansowany patch, ale dobra ściągnę ten skoro tak zachwalasz. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch dobry,ale tabelki z wynikiem to porażka.Gram spotkanie międzynarodowe lub Serie A a tabelki i powtórki z Premier League...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować