Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Pro Evolution Soccer 2010

449 postów w tym temacie

Mnie zastanawia najbardziej co Konami przez caly rok robilo. Postanowilem, ze sie zawezmę i naucze grac w dziesiatke :D ale juz nie daje rady...bramkarze nadal robia te same bledy co w 09, bramki sie strzela glownie z okolic 25 metra, a kazdy klub w grze sterowany przez kompa rozgrywa pilke jak Barcelona ;) no i kiwanie jest jakies zrypane. Jedynym elementem, ktory poprawiono jest gra obrony, duzo trudniej sie przez nia przebic. Ale tak ogolnie - duzo slabiej niz w poprzedniej wersji...ale i tak lata swietlne przed tegoroczna Fifa na PC :D czy zna ktos sposob na odebranie pilki przeciwnikowi w okolicach polowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:37, pawbuk napisał:

Mnie zastanawia najbardziej co Konami przez caly rok robilo. Postanowilem, ze sie zawezmę
i naucze grac w dziesiatke :D ale juz nie daje rady...bramkarze nadal robia te same bledy
co w 09, bramki sie strzela glownie z okolic 25 metra, a kazdy klub w grze sterowany
przez kompa rozgrywa pilke jak Barcelona ;) no i kiwanie jest jakies zrypane. Jedynym
elementem, ktory poprawiono jest gra obrony, duzo trudniej sie przez nia przebic. Ale
tak ogolnie - duzo slabiej niz w poprzedniej wersji...ale i tak lata swietlne przed tegoroczna
Fifa na PC :D czy zna ktos sposob na odebranie pilki przeciwnikowi w okolicach polowy?
:D


Możesz spróbować pressingu(u mnie RB+X).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bramkarze nadal robia te same bledy

Dnia 10.11.2009 o 16:37, pawbuk napisał:

co w 09, bramki sie strzela glownie z okolic 25 metra, a kazdy klub w grze sterowany
przez kompa rozgrywa pilke jak Barcelona ;)


Ja,ja ci pomogę!!Poziom wyższy niż Regular,a będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:36, Wrukos napisał:

bramkarze nadal robia te same bledy
> co w 09, bramki sie strzela glownie z okolic 25 metra, a kazdy klub w grze sterowany

> przez kompa rozgrywa pilke jak Barcelona ;)

Ja,ja ci pomogę!!Poziom wyższy niż Regular,a będzie dobrze!


O co ci chodzi? Ja gram Master League na Top Player i 70% goli pada z 25 metrow, 27% z dobitki po idiotycznej obronie bramkarza, a tylko 3% to jakas skladna akcja. Znasz jakis sposob aby twoj bramkarz nie wybiegal jak debil z bramki do dlugiego podania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, po pierwszym sezonie w Become a Legend zostałem najlepszym zawodnikiem swojego zespołu, Deportivo La Coruna (najwięcej goli i asyst), mistrzem Hiszpanii i zwycięzcą Pucharu Króla. I teraz, po sezonie, otrzymałem ofertę z... Realu Madryt! Chciałbym tam przejść, ale jakoś ciężko rozstać mi się z moją dotychczasową drużyną, serio. :P Niby tylko gra, a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak jest sprawa rozwiazana w tym trybie z kamera? jest tak samo jak w edycji 2009, czy moze blizej jej do kozackiej kamery z konsolowej fify?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:36, Wrukos napisał:

bramkarze nadal robia te same bledy
> co w 09, bramki sie strzela glownie z okolic 25 metra, a kazdy klub w grze sterowany

> przez kompa rozgrywa pilke jak Barcelona ;)

Ja,ja ci pomogę!!Poziom wyższy niż Regular,a będzie dobrze!


Od samego poczatku gram na top player :D wiec to raczej nie wina poziomu trudnosci. Wydaje mi sie, ze Konami za duzo uwagi poswiecilo jakims nowosciom, a nie poprawilo nawet bledow z 09. A wrecz sa nowe jak np odbijanie sie pilki od kolegi z druzyny do ktorego podawalismy. Poza tym Despeir ma calkowiata racje...niewiele goli pada z akcji, wiekszosc albo po dlugim rajdzie jakiegos swietnego zawodnika, albo po strzalach z dystansu, albo po beznadziejnych wybiciach bramkarzy. Wg mnie 2010 to cofniecie sie w tyl w stosunku do 09. Ale i tak nie ma w co grac, bo Fifa w tym roku jest gorzej niz zenujaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:58, Despeir napisał:

> bramkarze nadal robia te same bledy
> > co w 09, bramki sie strzela glownie z okolic 25 metra, a kazdy klub w grze
sterowany
>
> > przez kompa rozgrywa pilke jak Barcelona ;)
>
> Ja,ja ci pomogę!!Poziom wyższy niż Regular,a będzie dobrze!

O co ci chodzi? Ja gram Master League na Top Player i 70% goli pada z 25 metrow, 27%
z dobitki po idiotycznej obronie bramkarza, a tylko 3% to jakas skladna akcja. Znasz
jakis sposob aby twoj bramkarz nie wybiegal jak debil z bramki do dlugiego podania?



Nie znam zadnego sposobu, zeby zatrzymac bramkarza. Nawet nie musze naciskac wyjscia bramkarza do pilki, a ten sam mi radoscnie wybiega i czasami, o zgrozo, mija sie z pilka :D a ma ktos pomysl na drybling? ;) bo mi wychodzi tylko z RT, ale tym sposobem nikogo nie wyprzedze :D a chcialbym raczej na pelnej szybkosci mijac przeciwnikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Jak kupić i sprzedać zawodnika w Master League? Ten element zmienił się mocno w porównaniu do poprzedniej wersji i już się pogubiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 20:01, Hartus napisał:

Ponawiam pytanie. Jak kupić i sprzedać zawodnika w Master League? Ten element zmienił
się mocno w porównaniu do poprzedniej wersji i już się pogubiłem :/


Najpierw musisz złożyc ofertę. Wchodzisz w Negotiations i składasz oferte na zawodnika którego chcesz. Następnie czekasz pare dni aż dopuszczą Cię do rozmów. Wtedy musisz ustawic kwote transferu i kontraktu lub po prostu zaakceptowac tą kwotę którą Ci oferują.

W przypadku sprzedaży również wchodzisz w Negotiations a następnie w My Team i umieszczasz zawodnika na liście transferowej. Później już tylko musisz czekac, jeśli zostanie złożona oferta to wchodzisz w danego zawodnika lub przez panel ongoing negotiations i wtedy ustalasz warunki sprzedaży.

Wszystko mniej więcej tak samo jak w innych peesach tylko trzeba często czekać aż po złożeniu oferty klub odezwie się do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 08:19, Matix123 napisał:

Ma ktoś linka do 100 % spolszczenie do pes''a 10


O ile się nie mylę, to nie ma spolszczenia do PES-a nowego w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 08:23, haderQ napisał:

> Ma ktoś linka do 100 % spolszczenie do pes''a 10

O ile się nie mylę, to nie ma spolszczenia do PES-a nowego w ogóle.

a dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 12:42, Zauri napisał:

a jak jest sprawa rozwiazana w tym trybie z kamera? jest tak samo jak w edycji 2009,
czy moze blizej jej do kozackiej kamery z konsolowej fify?


Nie wiem za bardzo, bo ja gram z ustawieniem kamery "Wide" - podobna do telewizyjnej, ale widzę więcej widzę, co się dzieje na boisku. Ale takiej kamery jak z FIFY to raczej daremnie szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos powiedzieć jak się zapisuje zmiany w skłądzie np. w trybie kariery włączam game plan potem chce zmienić skład wychodzę i pisze że jak wyjde to zmiany utracone jak sie to zapisuje żeby skład był zmieniony ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 18:47, ghos-t napisał:

Może mi ktos powiedzieć jak się zapisuje zmiany w skłądzie np. w trybie kariery włączam
game plan potem chce zmienić skład wychodzę i pisze że jak wyjde to zmiany utracone jak
sie to zapisuje żeby skład był zmieniony ????


Musisz wyjsc klikajac na exit. Jezeli wyjdziesz escape to tak wlasnie sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować