Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Pro Evolution Soccer 2010

449 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2009 o 19:12, Gumisiek2 napisał:

Czyli jeżeli ma się PES08 warto kupować najnowszą część? A jeżeli ma się PES5? :-)


Nie wiem, ja co roku kupuję kolejną, jaka by nie była...:-) Jak masz komputer, który ją obsłuży, to chyba jednak warto kupić (zwłaszcza, że (chyba) nie miałeś 2k9) i zobaczyć, jak gra się rozwinęła...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy przy instalacji gry tez potrzeba miec iles tam wolnego miejsca na dysku C jak to bylo w przypadku dema ? nie mam zamiaru tuz po zakupie gry miec takiego zonka, ze bez reinstalki systemu sobie nie pogram ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 20:02, Zauri napisał:

czy przy instalacji gry tez potrzeba miec iles tam wolnego miejsca na dysku C jak to
bylo w przypadku dema ? nie mam zamiaru tuz po zakupie gry miec takiego zonka, ze bez
reinstalki systemu sobie nie pogram ;C


Przy ani jednej pełnej wersji nie spotkałem się z brakiem możliwości wyboru dysku na którym ma być gra instalowana... W przeciwieństwie do dem. Kupuj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 20:02, Zauri napisał:

czy przy instalacji gry tez potrzeba miec iles tam wolnego miejsca na dysku C jak to
bylo w przypadku dema ? nie mam zamiaru tuz po zakupie gry miec takiego zonka, ze bez
reinstalki systemu sobie nie pogram ;C

Rozumiem,o co ci chodzi,też tak miałem w demku;p
Nie,do pełnej wersji wybierasz od razu po wpisaniu cd keya dysk,na którym chcesz zainstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę po 8 godzinach oceniam na ok. 6-7 w skali 10-punktowej. Gra wydaje się dla mnie mniej dynamiczna niż w PES 2009, a tam już była dużo wolniejsza od poprzedniczek.
Poza tym irytują mnie interwencje bramkarzy przy mocniejszych strzałach - każdy kończy się bramką (na Professional). Wyjścia bramkarzy też są nieudane, ponieważ kiedy uda mi się go minąć, ten zamiast wracając do bramki się wrzucić, biegnie truchtem. Rezultat - gol. Przy dobitkach golkiper również nie ma szans (ok. 8 dobitek, 100% skuteczność)...
Co do trudności - ktoś pisał, że w PES 2009 grał na Top player i ciągle wygrywał, a tu na Regular nie daje rady. Spróbowałem - na Regular z Barcą 7-1, posiadanie piłki 71%-29%. Na Professional gra wygląda o wiele inaczej, akcje jest łatwo wyprowadzać, ale odebranie piłki bez faulu graniczy z cudem.
Plusy może wipiszę, jak jakieś znajdę, poza grafiką i "kradzieżą czasu". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza w PES.

-Beznadziejny system podań. Prostopadłe podania to padaka. W poprzednich edycjach zawsze wychodziły za mocne, teraz wychodzą za słabe. Na dodatek krótkie podania po ziemi są straszne nie dokładne.
-Piłkarz zawsze musi przyjąć sobie piłkę, wypuszczając ją sobie delikatnie. A w tej edycji AI stosuje agresywny pressing to wykorzystuje to, że sobie piłkę wypuściliśmy:P I strata:/
-Za łatwo strzelić bramkę lobem.
-Gra jest łatwa, po 6 meczach gram już na Zawodowcu i z zespołami klasy średniej nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież prostopadłe piły w 2010 wychodzą znakomicie. w 09 żadne mi nie wychodziły, a teraz jak grasz np. Livkiem to cały czas Torres urywa. I własnie piłki jak dla mnie są lepsze bo w poprzedniej wersji były za słabe a teraz ze skrzydła np. są idealne, oczywiśćie zależy od klasy podającego. Ale taki np. Xavi ma kapitalne zagrania.

-> Despair

Właśnie w 09 piłkarzami czołgami byli np. Ibrahimovic czy Drogba. Samego ciekawi mnie czy da się ich powstrzymać w nowym PESIE ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 20:21, mlynar911 napisał:

Siemanko czy ktoś może się orientuje gdzie mogę znaleźć spis utworów do tej gry? Po polsku
soundtrack? ;p


Gallery---->Track Record.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 20:33, shinoda napisał:

Gallery---->Track Record.

Problem w tym ,że nie mam pes''a ale u kolegi grałem i muzyka mi się spodobała. Więc chciałbym ujrzeć jakąś listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 20:38, mlynar911 napisał:

> Gallery---->Track Record.
Problem w tym ,że nie mam pes''a ale u kolegi grałem i muzyka mi się spodobała. Więc
chciałbym ujrzeć jakąś listę.


1. 10-FEET - Super Stomper
2. Andrew W.K. - Party Hard
3. Black Kids - Hurricane Jane
4. Chemical Brothers - Galaxy Bounce
5. Chemical Brothers - Midnight Madness
6. David Holmes- Holy Pictures
7. Delphic - Counterpoint
8. Dj Shadow Artifact
9. gUiLLeMoTS - Kriss Kross
10. Hoobastank - Seek of Hanging On
11. Kaiser Chiefs - Never Miss a Beat
12. Kaiser Chiefs - Raby
13. Keane Pretend - That You`re Alone
14. Keane- Again and Again
15. Klaxons - Atlantis to Intezone
16. Klaxons - Gravity`s Rainbow
17. McRider - Burn It Up
18. McRider - Skilled
19. Missing Scene - Always and always
20. Ocean Colour Scene Up on the Downside
21. Paul Weller - Come On (Let`s Go)
22. Paymoney To My Pain - The Answer Is Not in the TV
23. Stereophonix - A Thousand Trees
24. Stereophonix - Dakota
25. The All American Rejects - Dirty Little Secret
26. The Courteeners - Not Nineteen Forever
27. The Durango Riot - No Need for Satisfaction
28. The Telephones - Wooo Hoooo
29. The Urgency - Move You
30. gUiLLeMoTS - Trains to Brazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego komentator mówi tak zamulenie, tak jakby mówił przez jakieś urządzenie, które mutuje i spowalnia jego głos? Da się to jakoś ustawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po swoim pierwszym meczu na sieci w nowego PES-a i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Lagów nie miałem nic, mój przeciwnik też, szkoda tylko, że przegrałem ;p Idę grać dalej. A teraz pytanko - ktoś się zapisuje na jakiś turniej na pesrankings.com? Czy raczej siedzicie na pesleague.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Posiadam komputer
Intel Pentium IV 2,4 ghz
1 GB Ram
Ati Radeon HD 3850 Pixel Shader 3.0 512

I w demie, za każdym razem,czy to quality LOW czy HIGH , co chwilę (20 sekund ) spowalnia mi się gra (jak Matrix). Czym jest to spowodowane? Czy w pełnej wersji też tak będziE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zapytac jak wyglada u was granie po sieci? Wystepuja lagi gra sie przyjemnie itp? Bo gra jest fajna i zastanawiam sie nad kupnem. Od wyjscia do tej pory ciagle w demo gram. Wygrywam na TOP 1-0 czasami 2-0 i chcialbmy rozwinac swoje umiejetnosci w grze po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować